Skoči na vsebino

Sprememba cene goriv


jures

Priporočeno sporočilo

In kak?ne bodo nove cene?

 

Cena litra 95-oktanskega bencina se bo zvi?ala za 2,5 centa in bo presegla magi?no mejo 1,5 evra za liter, saj bo nova cena zna?ala 1,507 evra za liter.

 

100-oktanski bencin se bo prav tako podra?il za 2,5 centa za liter, nova cena bo 1,525 evra za liter.

 

Dizelsko gorivo se bo podra?ilo za 0,5 centa, tako da bo po novem stal 1,387 evra za liter. Podra?ilo se bo tudi kurilno olje, in sicer za 1,33 centa, na 1,021 evra za liter.

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hja Slivka a ve? zakaj te moje pisanje tako zbode? Zato, ker si obremenjen s politiko in ?uti? osebni napad nase, ko se udriha ?ez politike. Razmisli malo o tem ?eprav se bo? verjetno samoprepri?al, da ni tako.

 

Ti pa samo eno povem in bom tako nesramen kot si ti - si zadnji na tem forumu, ki bo? komu solil pamet kaj sme in kaj ne sme napisat. ?e si navdu?en nad diktaturo prav, ne bo? je pa uvajal ?e na tem forum in ?e ti kaj ni prav in ?e te motim me daj na ignor listo pa ?e Vida pokli?, da bosta lahko udrihala ?ez mene in si dajala du?ka.

 

Kar se pa mene ti?e me pa druga?e misle?i ne motijo in znam zelo dobro navezat debato dokler je na nivoju brez osebnega vme?avanja. Je pa ?koda, da nekateri drugi tega ne znate in vas motijo druga?na mnenja tako mo?no, da bi takim najraje prepovedali da govorijo ali pa pi?ejo. Meni pa na kraj pameti ne pade, da bi nekomu rekel naj bo tiho in naj se zadr?i saj ima vsak pravico do izra?anja svojega mnenja dokler ne ?ali drugega. ?e pa misli?, da sem te ?alil, ker se na vsake toliko po?alim iz Majerja in njegovih "nadsposobnosti" voditelja pol se ti pa opravi?ujem, ker iz umsko hendikepiranih ljudi se pa res ni lepo norca delat.

 

Pa ostani naiven ?e naprej in zvesto brani ?loveka, ki je eden glavnih krivcev za trenutno stanje.

 

 

Hvala, Boss.

 

Ko bo? sposoben debate na nivoju, bomo pa kaj ve? povedali. Kljub temu je tole tema o gorivu, zato tvoja politika tu nima ?esa po?eti. Ti pa tudi nisi nekdo, ki bo vsem solil pamet in ?e kdo ne bo istega mnenja, je pa nestrpen in ne sprejema druga?nega mnenja in uvaja diktaturo in je naiven in ne vem kaj ?e vse.

 

U?ivaj in lep pozdrav

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hvala, Boss.

 

Ko bo? sposoben debate na nivoju, bomo pa kaj ve? povedali. Kljub temu je tole tema o gorivu, zato tvoja politika tu nima ?esa po?eti. Ti pa tudi nisi nekdo, ki bo vsem solil pamet in ?e kdo ne bo istega mnenja, je pa nestrpen in ne sprejema druga?nega mnenja in uvaja diktaturo in je naiven in ne vem kaj ?e vse.

 

U?ivaj in lep pozdrav

 

Prosim Slivka

 

Politika ni ni? bolj moja kot je tvoja in tale tema je precej odvisna od politike in tele podra?itve lahko precej kreira jih zaostruje ali omilja ravno politika preko vi?anja in ni?anja tro?arin in raznoraznih drugih dajatev (CO2 davka in DDV).

 

Vidim pa da ne razume? ?e marsi?esa drugega in navajanje preverljivih argumentov ni soljenje pameti je pa soljenje pameti, da nekomu prepoveduje? kaj sme in kaj ne sme.

Umiri se, de?ko. Vsaj tipkovnico pusti pri miru, ko ima? take misli...

 

Se pa strinjam da debate na nivoju ne more biti dokler komentiramo o tretjih osebah (politikih) a ker nekomu to ni v?e? (recimo tebi) pa za?nemo udrihat po komentatorjih - se pravi po principu "ubij glasnika pa bo vse OK". In to?no ti to dela? saj si se spravil name osebno zaradi tegale zapisa, ki sploh ni bil namenjen kot odgovor tebi ampak Alexu.

 

Hehe... pred letom in pol si bil druga?nega mnenja in si za vse podra?itve krivil prej?njo vlado. Zdaj te pa podra?itve ne motijo ve?, ker ti jih izvaja tebi ljubi politik, ki je zato, da je pri?el na oblast obljubljal vse mogo?e. Me res zanima katero obljubo iz tiste famozne knjigice 100+10 je ?e uspe?no izvedel?

 

In ker ne lo?i? zadev ti bom rekel samo ?e tole: nikomur nikdar nisem rekel, da je nestrpen kadar je komentiral katero zadevo pa ne glede kak?no je bilo mnenje, ?e pa se nekdo obregne v nekoga osebno in mu za?ne dopovedovati kaj sme pa kaj sme se pa temu re?e kako? :ne vem:

 

Sicer pa dovolj o tem, ker je res brezveze ampak vseeno vedi, da ?e se mi bo zalu?talo, da podam kak?en komentar o katerikoli zadevi bodi siguren, da te ne bom spra?eval ali smem ali ne. :harhar:

 

Pa upam, da ne bo zamere, vsaj jaz je ne gojim do tebe, ker kljub takim iskricam se mi zdi? ?ist v redu "de?ko", ?e uporabim tvoje besedoslovje.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

eni mate pa res preve? ?asa...

pa da ne smetim..

 

?e kdo ve.. kok je potlj dans za 100tico treba od?tet?

 

Ve? kot v?eraj. :hudicek::hudicek:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kot zanimivost sem videl ceno LPG-ja v Neumu (BIH), v njihovih KM 1,25 za liter. Se pravi deli? z 2 in dobi? v ?. :D

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

jutri je torek :hudicek:

 

http://www.mgrt.gov.si/si/delovna_podrocja...in_95_oktanski/

 

glede na to da se bo vra?alo miljon turistov bo treba Co2 pove?at :dudek:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Spet se dra?i, ni? novega. <_<:hudicek:

 

Kaj ?e bi preko M kluba nekak uvozli cisterno direkt od arabcev? Majke mi da ne bo ve? k 30 centov liter....

 

:)

Have a nice and productive day!

Your future depends on it.

Your LIFE… depends on it.

 

A Klokateer...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ta vlada ni ve? normalna.

 

Pa da mi ne bi slu?ajno kdo reku da je to zvi?evanje normalno...ne ob tem drobi?u k ga dobivamo. Da si bo pol majer spet ku*ca meru na twitterju.

 

Fantje, poglejte malo ?ez.Italija=1,79?, Avstrija tudi ve? kot mi...?e vedno smo med cenej?imi. :harhar:

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

jebo mast, ?e bo ?lo takle naprej bom mogu tut js svojo cezo prodat pa bencinca ubavit pa ga dat na plin... mi je pa ?koda avta, ker mi dela BP :(

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

LPG 0,71? :harhar: ve? kot pol cenej :danzoman:

 

?al ti iz prve roke povem, da je njihova dana?nja cena 0,749 ? za liter, ampak ?e zmeraj ugodno. :)

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

In ko bo folk zacel mnozicno to pocet, verjem da cene ne bodo vec iste :-)

 

ampak vedno bo ceneje od obi?nih goriv...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.