Skoči na vsebino

Sprememba cene goriv


jures

Priporočeno sporočilo

Razpredelnica je iz strani fuelo.eu ... Sem jo dal v Excel samo zato, da sem lahko posortiral po ceni ... 

 

 

 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 4 urami je Jest napisal:

Torej priznas, da si kriv (si dalec najvecji teoretik zarot ne tem forumu, ki samo bluzi kar nekaj v tri dni... pa ce je res ali ne - in vecinoma ni ...) ... :P 

 

Saj to je OK, ce je povprecna cena goriv v Sloveniji bolj proti repu na lestvici... ali je bolje, da bi imeli taksne cene, kot pri tvojih priljubljenih makaronarjih, ki so precej na vrhu lestvice ...?

 

 Screenshot_15__08__23__10_15.png Screenshot_15__08__23__10_18.png

 

Vazno, da je kriv "golobnjak" ... :punk:

Danes sem v okolici Verone (pri tvojih makaronarjih) tankal izven avtoceste 95 benzin po 1,62€. Tako, da ni bil dosti nad našimi cenami. 

Se je pa golobnjak izgleda ustrašil, ker mu je najbrž njegovi "ta mali" šef zabičal, da sedaj ni čas za dvigovanje cen goriv. 

Saj bi ga še linčali, ko bi se pojavil kje na poplavljenih področjih. 😊

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 6 urami je Alex napisal:

Danes sem v okolici Verone (pri tvojih makaronarjih) tankal izven avtoceste 95 benzin po 1,62€. Tako, da ni bil dosti nad našimi cenami. 

Se je pa golobnjak izgleda ustrašil, ker mu je najbrž njegovi "ta mali" šef zabičal, da sedaj ni čas za dvigovanje cen goriv. 

Saj bi ga še linčali, ko bi se pojavil kje na poplavljenih področjih. 😊

 

Vse variante so pokrite - vedno je kriv politični nasprotnik, najprej RG, če ne, pa so to levičarji. 😄

 

Za uspešno vladanje mora biti ljudi strah, biti morajo razdeljeni, dobro ve Ivan. Ustvarjanje konfliktov tudi.

 

Podobno je v ZDA, ko želijo uvesti kakšno izboljšavo, ki bi koristila nižjemu sloju (bivši srednji sloj), politiki začnejo groziti, da gre za pohod komunizma, ki bo ljudem prinesel slabše življenje.

 

 

 

https://nova24tv.si/slovenija/politika/golobovo-darilo-poplavljeni-sloveniji-huda-podrazitev-dizla/

Popravljeno od Janez007
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 50 minutami je Alex napisal:

(pri tvojih makaronarjih)


To so tvoji makaronarji … ;) Ce bi jaz bolj grdo napisal, bi napisal, da so cigoti ;) 

  • Haha 4
  • Ni všeč 1

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 urama je Shrek napisal:

Ostani dol... 

Ti pa pri svojih. 😉

Pred eno uro je Jest napisal:


To so tvoji makaronarji … ;) Ce bi jaz bolj grdo napisal, bi napisal, da so cigoti ;) 

So veliko bolj kulturni kot večina naših nevzgojeni slovenceljnov. 😉 

Zato pa ne hodimo h hrčkom, da mi ni treba janezov s pivo v roki gledati, kako tulijo po plažah. 😊

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Alex, če ti je tako lušno na dopustu, zakaj za vraga potem še med tem rajskim početjem, haraš po forumu in zapravljaš (dragoceni) čas, preživet v obljubljeni deželi?

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred eno uro je Janez007 napisal:

 

Vse variante so pokrite - vedno je kriv politični nasprotnik, najprej RG, če ne, pa so to levičarji. 😄

 

Za uspešno vladanje mora biti ljudi strah, biti morajo razdeljeni, dobro ve Ivan. Ustvarjanje konfliktov tudi.

 

Podobno je v ZDA, ko želijo uvesti kakšno izboljšavo, ki bi koristila nižjemu sloju (bivši srednji sloj), politiki začnejo groziti, da gre za pohod komunizma, ki bo ljudem prinesel slabše življenje.

 

image.png

 

https://nova24tv.si/slovenija/politika/golobovo-darilo-poplavljeni-sloveniji-huda-podrazitev-dizla/

image.png

V Sloveniji so predolga desetletja vladali komunajzli. In rezultat? Veliko ljudi je spranih in ne znajo s svojo glavo razmišljati. Zato pa na vsakih volitvah znova  volijo vsakega  novega modela, ki ga kje  na ulici najde mali rdeči. 

In potem, ko se izkaže totalno nesposoben, nastavijo drugo lutko. 

In ko je ta še bolj nesposoben kot prejšnji in naredi še več škode, se zgodba ponovi. 😉 Taki ste, nimamo kaj. In potem taisti, ki so volili te smešnice, najbolj kritizirajo, kako se nič ne naredi. 😊

 

pred 2 minutama je Z M A J napisal:

Alex, če ti je tako lušno na dopustu, zakaj za vraga potem še med tem rajskim početjem, haraš po forumu in zapravljaš (dragoceni) čas, preživet v obljubljeni deželi?

Sem se vrnil. 😊 In ugotovil, da ni nič novega v tej deželici. Kolone dolge par kilometrov proti morju. 😊

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 9 minutami je Alex napisal:

kot večina naših nevzgojeni slovenceljnov.

 

pred 9 minutami je Alex napisal:

Zato pa ne hodimo h hrčkom,

 

 

Potem je pa skrajni cas, da se odselis od "slovenceljnov" k tvojim makaronarjem... pa se hrckov ne bos imel za sosede :D  ...

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Edini si tu, ki se hraniš s politiko. Mene in marsikoga tu ne zanimajo tvoji strokovni politični komentarji. V vsaki temi smetiš s politiko. Mogoče, res mogoče bi se lahko malo ampak res malo zamislil kaj in kje pišeš. 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 8 minutami je Z M A J napisal:

Alex, če ti je tako lušno na dopustu, zakaj za vraga potem še med tem rajskim početjem, haraš po forumu in zapravljaš (dragoceni) čas, preživet v obljubljeni deželi?

 

 

Vidis, da pride samo zato, da druge namerno "drka" ... potem bo pa spet jok in stok, da je ves forum zasvinjan ... Zasvinjan je pa pretezno zaradi njega ... ker skoraj v vsako temo zvlece politiko ... in zacne z zalitvami tistih, ki mu ne lezejo v rit ... 

  • Všeč 2
  • Žalosten 1

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 13 minutami je Alex napisal:

Ti pa pri svojih. 😉

So veliko bolj kulturni kot večina naših nevzgojeni slovenceljnov. 😉 

Zato pa ne hodimo h hrčkom, da mi ni treba janezov s pivo v roki gledati, kako tulijo po plažah. 😊

Ti to vse veš iz prve roke. 

Mislim, da se tvoji kulturni makaronarji najbolj derejo na plaži, ko pridejo na našo in Hrvaško obalo. 

  • Všeč 1
  • Haha 1
  • Hvala 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 4 minutami je Shrek napisal:

Edini si tu, ki se hraniš s politiko. Mene in marsikoga tu ne zanimajo tvoji strokovni politični komentarji. V vsaki temi smetiš s politiko. Mogoče, res mogoče bi se lahko malo ampak res malo zamislil kaj in kje pišeš. 

Torej  ne rabiš brat. 😉 Jaz tudi ponavadi tvojih umotvorov ne prebiram. 😉

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 8 minutami je Jest napisal:

 

 

 

Potem je pa skrajni cas, da se odselis od "slovenceljnov" k tvojim makaronarjem... pa se hrckov ne bos imel za sosede :D  ...

Seveda se šališ, ko predlagaš take bedarije. Meni  je življenje na obali super. 😉

Grem pa res velikokrat čez k zahodnim sosedom, da si pri njih ogledam svetovne znamenitosti in uživam v dobri kulnariki. 😊

Naše  turistične delavce- kekce iz Portoroža, bi lahko naložili v en avtobus in jih peljali na ogled k njim, da vidijo, kaj je  pravi turizem. Ne pa, da sredi Portoroža vzniknejo prodajalne čevapov. Naj se že enkrat odločijo, kaj hočejo tržiti. 

Pa cene pri nas niso normalne.V Portorožu se že prijemljejo za glavo, kje so turisti, saj jih je letos za tretjino manj. 

 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 16 minutami je Alex napisal:

Torej  ne rabiš brat. 😉 Jaz tudi ponavadi tvojih umotvorov ne prebiram. 😉


 

Zanimivo…. Odgovoris pa prav na vsakega s kaksno zalitvijo… ?zmeden?

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 23 minutami je Shrek napisal:

Ti to vse veš iz prve roke. 

Mislim, da se tvoji kulturni makaronarji najbolj derejo na plaži, ko pridejo na našo in Hrvaško obalo. 

 

Sam to je dejstvo... od nekdaj se lahi najbolj derejo pa naj bo to v plaži, gostilni al pa kar tako na sprehodu po mestu recimo. Jih ne moreš zgrešit, ker so tako polni samega sebe, da ne rezumejo, da je velik del kulture to, da se normalno obnašaš in se ne daješ ven za vsako ceno. Je pa res, da pač nekateri je to prijetno in jim je tak način všeč in ja verjamem, da se potem bolja počutijo v Italiji kot doma. :(

  • Všeč 1
  • Haha 1
  • Ljubim 1

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred eno uro je Alex napisal:

V Sloveniji so predolga desetletja vladali komunajzli. In rezultat? Veliko ljudi je spranih in ne znajo s svojo glavo razmišljati. Zato pa na vsakih volitvah znova  volijo vsakega  novega modela, ki ga kje  na ulici najde mali rdeči. 

In potem, ko se izkaže totalno nesposoben, nastavijo drugo lutko.

 

Ampak, ampak, tole je pa tako konfuzno napisano, da mi ni nič jasno. Edini vodja stranke v kateri je bilo kar ogromno komunajzov je tisti, ki ti je najbolj všeč. Res ne razumem, kako udrihaš čez komuniste, a slaviš nekoga, ki se je opurtunistično obrnil proti svojim. Prej tako zagrizen komunist, a ko je videl priliko je zamenjal stran. Edini, ki od časov komunizma še zaseda vrh stranke pa še spreobrnjenec za povrh, se pravi nezaupanje vreden samo zaradi tega dejstva, da najprej si z vsem srcem zraven, v naslednjem trenutku pa udriha po svojih bivših kolegih. Tak karakter ne bi želel imeti v svoji bližini - nikakor za prijatelja in za sodelavca, ker taki čakajo samo priliko za zasadit nekomu nož v hrbet.

 

Kdo je kle spran je iz aviona jasno... a tisti, ki niso zadovoljni s svojim in ga ob prvi priliki zamenjajo al tisti, ki svojega držijo na čelu že več kot 30 let in še malo pa bo presegel nekega Josipa iz Kumrovca. Ja taki tud izbirajo in ustoličujejo avtokratke tipa Erdogan, Lukašenko, Orban, Putin, ker ne marajo sprememb ampak in se raje postavijo v vlogo vodljive ovce, ki rabi poznanega pastirja, da jo vodi.

 

Pa pustmo zdej to, Alex zdaj k si nazaj, a si že našel avto tistega Italijana, da ne bo revček brez vozila ostal.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ej ej ej, sej veš da Alex ne verjame v aplikacije in statistike, ker vsi zavajajo in lažejo, tko da tole je pač še en fejk news več. Če je videl kilometrske kolone jih je videl, tko k tisti, ki vidijo bele miške al pa pingvine jih pač vidijo.:punk:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 4 urami je Alex napisal:

V Sloveniji so predolga desetletja vladali komunajzli. In rezultat? Veliko ljudi je spranih in ne znajo s svojo glavo razmišljati. Zato pa na vsakih volitvah znova  volijo vsakega  novega modela, ki ga kje  na ulici najde mali rdeči. 

In potem, ko se izkaže totalno nesposoben, nastavijo drugo lutko. 

In ko je ta še bolj nesposoben kot prejšnji in naredi še več škode, se zgodba ponovi. 😉 Taki ste, nimamo kaj. In potem taisti, ki so volili te smešnice, najbolj kritizirajo, kako se nič ne naredi. 😊

 

Sem se vrnil. 😊 In ugotovil, da ni nič novega v tej deželici. Kolone dolge par kilometrov proti morju. 😊

 

Nimam kaj, se strinjam. 

 

 

Popravljeno od Janez007
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 43 minutami je Jest napisal:


 

Zanimivo…. Odgovoris pa prav na vsakega s kaksno zalitvijo… ?zmeden?

Mi vrže ven podčrtano z rdečo, če kdo kako neumnost napiše. 😊

pred 2 minutama je Janez007 napisal:

 

Nimam kaj, se strinjam.

 

20230815_100325.jpg

 

In kaj to sedaj lepiš tu gor?.. Sam poznam veliko zagrizeni bivših komunistov, ki so pravočasno spregledali, kako in koliko časa so bili v zablodi. Sedaj so na pravi poti, se pravi ozdravljeni komunisti. Kot recimo- ozdravljeni alkoholiki. 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 14 minutami je Alex napisal:

Mi vrže ven podčrtano z rdečo, če kdo kako neumnost napiše. 😊

In kaj to sedaj lepiš tu gor?.. Sam poznam veliko zagrizeni bivših komunistov, ki so pravočasno spregledali, kako in koliko časa so bili v zablodi. Sedaj so na pravi poti, se pravi ozdravljeni komunisti. Kot recimo- ozdravljeni alkoholiki. 

 

Zelo bi bil vesel, če bi tudi ti kdaj nalepil kakšen dokaz v potrditev svojih trditev. 🙂 Si tudi ti ozdravljen komunist? V resnici me ne briga. Motijo me neumni argumenti in za lase privlečeni izgovori. 

 

Pravi komunisti so živeli skromno pošteno življenje in počitnice preživljali v službenih sindikalnih apartmajih. Ozdravljeni komunisti pa očitno na jahtah dobičkarjev javnih financ. 😃

 

 

Popravljeno od Janez007
  • Všeč 3
  • Haha 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.