Skoči na vsebino

Sprememba cene goriv


jures

Priporočeno sporočilo

pred 4 urami je Alex napisal:

Danes sem v okolici Verone (pri tvojih makaronarjih) tankal izven avtoceste 95 benzin po 1,62€. Tako, da ni bil dosti nad našimi cenami. 

Se je pa golobnjak izgleda ustrašil, ker mu je najbrž njegovi "ta mali" šef zabičal, da sedaj ni čas za dvigovanje cen goriv. 

Saj bi ga še linčali, ko bi se pojavil kje na poplavljenih področjih. 😊

Prejšnji teden sem gledal cene. Od Gradeža, to Sežane. Stara cesta.

Niti ena pumpa ni imela pod 1.8, mogoče, skoraj bi lahko da roko v ogenj, da pod 1.9 nisem videl.

Kje si ti ta čudeš našel, verjetno še morjo lanski bencin spravit.

Popravljeno od godlike
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 57 minutami je Boss napisal:

Ej ej ej, sej veš da Alex ne verjame v aplikacije in statistike, ker vsi zavajajo in lažejo, tko da tole je pač še en fejk news več. Če je videl kilometrske kolone jih je videl, tko k tisti, ki vidijo bele miške al pa pingvine jih pač vidijo.:punk:

 

Mogoče je bil pa prvi v koloni? 🤔😂

Podpis.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 48 minutami je Janez007 napisal:

 

Zelo bi bil vesel, če bi tudi ti kdaj nalepil kakšen dokaz v potrditev svojih trditev. 🙂 Si tudi ti ozdravljen komunist? V resnici me ne briga. Motijo me neumni argumenti in za lase privlečeni izgovori. 

 

Pravi komunisti so živeli skromno pošteno življenje in počitnice preživljali v službenih sindikalnih apartmajih. Ozdravljeni komunisti pa očitno na jahtah dobičkarjev javnih financ. 😃

 

 

"Pošteni" komunisti so bili  naivni delovni ljudje, ki so verjeli vodilnim  partijcem, ki so se bohotili v svojih  vilah(katerih izvor je vprašljiv) in vozili v prestižnih vozilih. In pa druga sorta "poštenih" komunistov, ki so bili to "sikom prilike", če so hoteli bit na vodilnih mestih. 

In tej pošteni komunisti so  verjeli v pravljice, kako lepo jim je medtem, ko se vozijo v svojih jugecih in hodijo po kavbojke in pomaranče vTrst. 😊

 

pred 24 minutami je godlike napisal:

Prejšnji teden sem gledal cene. Od Gradeža, to Sežane. Stara cesta.

Niti ena pumpa ni imela pod 1.8, mogoče, skoraj bi lahko da roko v ogenj, da pod 1.9 nisem videl.

Kje si ti ta čudeš našel, verjetno še morjo lanski bencin spravit.

Do Venezie ne boš našel nižjih cen, naprej pa ja. Le da moraš iz avtocest ven. So pa cene zelo različne, saj prodajalci sami oblikujejo cene in ni kot pri nas, kjer je neka vrste dogovorne ekonomije. 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 14 urami je Alex napisal:

V Portorožu se že prijemljejo za glavo, kje so turisti, saj jih je letos za tretjino manj. 


A je še kje kakšen drug Portorož? 
 

https://www.24ur.com/novice/slovenija/zaseden-vsak-centimeter-obale-kot-v-casu-stare-slave-naj-traja-cimdlje.html

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 8 minutami je Shrek napisal:

Iz prve roke...


To so gotovi spet krivi mediji iz “golobnjaka”, ki sirijo taksne neresnice… V resnici so verjetno hoteli prazni, tusristicni delavci pa si jajca praskajo in jamrajo… ;) 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Portorož nima za burek. Aja, bodo tudi bureke prodajali, še malo. Se pravi, prave slovenske jedi imajo:"ćevapi, kebab, burek. Super ponudba. 

Je nekaj turistov, a to je druga liga. 

Pravi turisti se ga izogibajo. 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

čist tko za info, kera liga turista si pa ti, ko greš k makaronarjem. Mislim, tolk, da znam primerjat kaj to pomeni.

 

 

Sem pa slišal neuradno iz prve roke in tretje noge, da so teli druga liga turisti še pred kratkim bili tretja liga in da so se za drugo morali šele kvalificirati v predturistićnem turnirju. A kej več veš na to temo?

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 1 uro je Boss napisal:

čist tko za info, kera liga turista si pa ti, ko greš k makaronarjem. Mislim, tolk, da znam primerjat kaj to pomeni.

 

 

Sem pa slišal neuradno iz prve roke in tretje noge, da so teli druga liga turisti še pred kratkim bili tretja liga in da so se za drugo morali šele kvalificirati v predturistićnem turnirju. A kej več veš na to temo?

Druga liga so turisti, ki ponavadi nimajo niti za  portoroški burek, a mislijo, da so prva liga, ker so v Portorožu, kjer lahko čakajo v dolgi vrsti za burek, a nato ugotovijo, da nimajo za burek. 😉

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To si pa tako detajlirano opisal, da je gotovo plod lastnih izkusenj? Drugic imej s seboj denarnico ali pa vsaj nekaj drobiza v zepu :P 🤣:punk:

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 27 minutami je SpEkTr napisal:

Sej Poli je že 5eur!

Ampak tole bi bil pa ful bogat sendvič, da bi cel Poli not narezal. Tak bi bil pol že za prvorazredne turiste.

 

 

V glavnem, ker smo zašli, se vračam na temo: Goriva se tokrat niso podražila - hvala Golobu.:hudicek:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 6 minutami je Shrek napisal:

To je zdaj Janša zrihtu. Ko se podraži je pa Golob kriv. 

Čak zdejle skakanje iz kože, ker bomo dobili prispevek za poplavljence v višini 1€ na zaposlenega. To se bo iskrilo. 😆

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 9 minutami je Boss napisal:

Ampak tole bi bil pa ful bogat sendvič, da bi cel Poli not narezal. Tak bi bil pol že za prvorazredne turiste.

 

 

V glavnem, ker smo zašli, se vračam na temo: Goriva se tokrat niso podražila - hvala Golobu.:hudicek:

Hvala malemu rdečemu možiclju, da je dal komando, da Golob ne sme v teh časih zvišati cen. Ker potem bi pernati zgubil še tistih par % volilcev, ki mu jih je ostalo. 😊

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

dne 15. 8. 2023 ob 17:19 je Jest napisal:

 

 

 

Potem je pa skrajni cas, da se odselis od "slovenceljnov" k tvojim makaronarjem... pa se hrckov ne bos imel za sosede :D  ...

 

Sm kmet an s hribu doma, pej sm očitno enmrvo za cajtm, kr se je geografija očitno spremenila, jaz pa še nič ne vem...

 

Ker, kolikor je meni znano, sta Italija in Hrvaška kar krepki sosedi - vsaka s svoje strani Jadranskega morja in le dve packi (slovenska obala in bosanska obala) kvarita, da bi bili Italija in Hrvaška edini lastnici Jadrana. Kako potemtakem Italija in Hrvaška nista sosedi? 

 

Pa še ena nepomembna reč, čisto izven konteksta in izven te teme: danes sem v BTjko točil nafto po 1,51€ za liter...

  • Všeč 1
  • Zmeden 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 44 minutami je Slivka napisal:

 

Sm kmet an s hribu doma, pej sm očitno enmrvo za cajtm, kr se je geografija očitno spremenila, jaz pa še nič ne vem...

 

Ker, kolikor je meni znano, sta Italija in Hrvaška kar krepki sosedi - vsaka s svoje strani Jadranskega morja in le dve packi (slovenska obala in bosanska obala) kvarita, da bi bili Italija in Hrvaška edini lastnici Jadrana. Kako potemtakem Italija in Hrvaška nista sosedi? 

 

Pa še ena nepomembna reč, čisto izven konteksta in izven te teme: danes sem v BTjko točil nafto po 1,51€ za liter...

Geografija: nezadostna ocena!

 

Obstajata nekoliko bolj morski državi; Albanija in Črna gora, ko omenjaš Jadransko morje, si ju kot vidim zanemaril?

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 1 uro je Slivka napisal:

Ker, kolikor je meni znano, sta Italija in Hrvaška kar krepki sosedi - vsaka s svoje strani Jadranskega morja


Noja… saj vemo za kaj gre ane… 😇

 

Wikipedija recimo ne omenja Hrvaske, kot drzave, ki meji na Italijo …

 

Meje

Italija meji na Švico (698 km), Francijo (476 km), Avstrijo (404 km) in Slovenijo (218 km). San Marino (37 km) in Vatikan (3,4 km) sta enklavi. Skupna dolžina meje je 1836,4 km. Italija, vključno z otoki, ima 7900 km obale na Jadranskem morju, Jonskem morju, Tirenskem morju, Ligurskem morju, Sardinskem morju in Sicilijski ožini.

 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 9 urami je Slivka napisal:

 

Sm kmet an s hribu doma, pej sm očitno enmrvo za cajtm, kr se je geografija očitno spremenila, jaz pa še nič ne vem...

 

Ker, kolikor je meni znano, sta Italija in Hrvaška kar krepki sosedi - vsaka s svoje strani Jadranskega morja in le dve packi (slovenska obala in bosanska obala) kvarita, da bi bili Italija in Hrvaška edini lastnici Jadrana. Kako potemtakem Italija in Hrvaška nista sosedi? 

 

Pa še ena nepomembna reč, čisto izven konteksta in izven te teme: danes sem v BTjko točil nafto po 1,51€ za liter...

Hja, pa res slabo geografijo porajtaš.

 

Zmes so mednarodne vode. Če bi mejili, tako kot ti praviš, se Slovenija ne bi nikoli grebla za dostop do mednarodnih voda.

Hrvaška pa bi po arbitraži mejila, ker se bi njeno morje stikalo z Italjanskim, mi pa bi imeli samo prehod.

 

Drugače pa večina, ko se pogovarja, ima v mislih kopenske meje.

  • Všeč 3
  • Hvala 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.