Skoči na vsebino

Sprememba cene goriv


jures

Priporočeno sporočilo

pred 2 urama je Janez007 napisal:

Hvala bogu, da ljudje Mazde koristno uporabljajo (prikolica) in ne predvsem lepotičijo. 👍


Sicer pa sem včeraj v Mazdo natočil za 79 evrov bencina 😊 

 

Res je. Da lepo konkurirajo golfom in pasatom, ko vozijo zadaj v prikolicah ploščice in orodje. 😉Mazde so izmišljene in narejene, da so lepe in vedno čiste. Če hočete vlačit prikolice si kupite škodo. A ste mogoče kdaj videli kakega Čeha, da vleče z mazdo prikolico na Jadran? 🤔

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mazda je avto... čisto navaden japonski avto... Ni nobena relikvija ali objekt poželenja... Noja... mogoče eni mislijo, da ko imajo Mazdo, da imajo nekaj, kar si lahko privoščijo le redki zemljani... Ni to nek pregrešno drag kos pleha, ki ga je treba čuvat, božat, glancat...   😉😂

 

Alex... zbudi se... Avto je za to, da se uporablja... Edino če nimaš življenja in res nimaš drugega dela,... potem se mogoče mnenje spremeni :) ... Ampak večina meni pomoje drugače ... 😇

 

Nevem, ce so ravno čehi, ki gredo tebi očitno na nek organ.... 

 

 

 

image.jpeg

 

image.jpeg

 

image.jpeg

 

image.jpeg

 

image.jpeg

image.jpeg

image.png

 

 

 

  • Všeč 9
  • Haha 2

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 10 minutami je Jest napisal:

Mazda je avto... čisto navaden japonski avto... Ni nobena relikvija ali objekt poželenja... Noja... mogoče eni mislijo, da ko imajo Mazdo, da imajo nekaj, kar si lahko privoščijo le redki zemljani... Ni to nek pregrešno drag kos pleha, ki ga je treba čuvat, božat, glancat...   😉😂

 

Alex... zbudi se... Avto je za to, da se uporablja... Edino če nimaš življenja in res nimaš drugega dela,... potem se mogoče mnenje spremeni :) ... Ampak večina meni pomoje drugače ... 😇

 

Nevem, ce so ravno čehi, ki gredo tebi očitno na nek organ.... 

 

 

 

image.jpeg

 

image.jpeg

 

image.jpeg

 

image.jpeg

 

image.jpeg

image.jpeg

image.png

 

 

 

 

"Češka" prikllica ni bivalna prikolica, ampak prikolica za prevoz šotora, hrane, blazin in ostale krame za na pag ali rab. Zato pa je izraz "Češka", ker se oni poslužujejo oziroma so se tega posluževali v 70-ih in 80- ih 

Bdw, nimam absolutno nič proti Čehom. V večini primerov so zelo cool ljudje, delavni, pridni, umirjeni. Za razliko od nekaterih slovenceljnov, ki to niti približno niso. 😉

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 minutama je Alex napisal:

 

"Češka" prikllica ni bivalna prikolica, ampak prikolica za prevoz šotora, hrane, blazin in ostale krame ... ... ... ...

 

Uf, dobro je, jaz ne padem v to kategorijo. Jaz namreč prevažam polena, hlevski gnoj, koruzo, seno in ostalo kramo ... ... ... ...

  • Všeč 1
  • Haha 2
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Saj so zadnje slike točno take... In pred prikolico Mazda :D ... Mogoče res čehov ni veliko z Mazdo... so bolj domoljubi in jih precej vozi Škode ... Je pa recimo veliko nizozemcev v poetni sezoni takih... pa niso samo bivalne prikolice... eni imajo tudi tovorne ali "brako"... take kot jim ti praviš "Češke" :D ... 

 

V mojih očeh, si tipičen slovencelj ti :) ... Nič ti ni prav... Vsi drugi so boljši (predvsem lahi) :P ... Vse kar si ti lastiš ali uporabljaš, pa je super duper... sami superlativi ... 

 

V tvojih očeh pa je po mojem mnenju recimo "čeh" uporabnik Shrek, ki ga stalno prcaš ... ampak res stalno... ko je le kakšna prilika... 🤨 ... Taki ljudje mi pa niso všeč. 

 

 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 37 minutami je dvorjan napisal:

Kaj pa, če bi VSI sprejeli dejstvo, da smo si ljudje različni?

In se naučili sobivati?

 

S prikolicami/žalitvami/pohvalami/barvami/oktani/gumami/Mazdami ali brez njih?!

 

Ja z vsemi, razen z neumnimi antivakserji ne. :hudicek:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 urama je Slivka napisal:

Uf, dobro je, jaz ne padem v to kategorijo. Jaz namreč prevažam polena, hlevski gnoj, koruzo, seno in ostalo kramo ... ... ... ...

 

Če bi glasovali za "naj uporabnika Mazde", bi brez dvoma glasoval za Slivko. :) @Slivka, upam, da kmalu prilepiš še kakšno zanimivo sliko, kot je bila tista z 2 prikolicama, ali z naloženo zemljo-gnojem kar v prtljažniku avta, kar me je nasmejalo in je dalo mislit, kam gre ta svet (razen tebe). 👍 Podobno sem s 626 vozil plohe, cement, apno, ... razen obvezne opreme ne, kar so ugotovili policaji, ko so me ujeli nepripetega. 😄

Na drugi strani imamo osebe, ki zabijejo ogromno časa predvsem z negovanjem, makeup-i svojega pleha. Ni pretirane škode, koristi pa tudi ne. 😁

 

slika.png

Popravljeno od Janez007
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred eno uro je Gregster napisal:

Pomoje je v Aleksov račun Makarovička vdrla al je pa makaronar😁.

 

Kaka Makarovička. Ko imam slabo prebavo samo njeno sliko pogledam, pa že šibam na wc. 😉

Drugače pa ja, nekateri imajo vozila za to, da v njih vozijo lopate in cement.

Poznavalci pravijo, da tak avto kot imaš ( umazan, zanemarjen obtolčen) tak si tudi sam. 😉Nekateri mamo avte zato, za kar so avtomobili namenjeni, da se lepo in kvalitetno peljemo. In da lepo izgledajo. 😉

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 11 urami je Janez007 napisal:

Na drugi strani imamo osebe, ki zabijejo ogromno časa predvsem z negovanjem, makeup-i svojega pleha. Ni pretirane škode, koristi pa tudi ne. 😁

 

In ipak so nad vsemi vedno slovenceljni, ki se obremenjujete s tem kaj ljudje delajo s svojimi avtomobili.

Podpis.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 15 urami je g.Wankel napisal:

In ipak so nad vsemi vedno slovenceljni, ki se obremenjujete s tem kaj ljudje delajo s svojimi avtomobili.

 

pred 14 urami je Boss napisal:

Men tud ni jasno kaj se eni tako vneto vtikajo v druge kaj počenjajo za hobi. Je pa res, da eni smatrajo za hobi to, da se vtikajo v druge. :nevem:

 

FORUM = spletno mesto, na katerem lahko uporabniki v obliki pisnega pogovora razpravljajo, zapisujejo svoja vprašanja, mnenja, stališča.😉

 

Če menite, da je  "Na drugi strani imamo osebe, ki zabijejo ogromno časa predvsem z negovanjem, makeup-i svojega pleha. Ni pretirane škode, koristi pa tudi ne. 😁" vtikanje v druge oziroma obremenjevanje z drugimi in na forume ne sodi, potem ta kraj res ni zame. 😔

 

Popravljeno od Janez007
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz tudi v avtu vozim vsega hudiča. Pa ga potem tudi primerno očistim.

Še vedno sem mnenja, da biti suženj avtu je traparija. Se pa rad vsedem v negovan avto in take imamo tudi doma. 

 

  • Všeč 4
  • Ljubim 1

N7rRRL1.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 10 minutami je Janez007 napisal:

 

 

FORUM = spletno mesto, na katerem lahko uporabniki v obliki pisnega pogovora razpravljajo, zapisujejo svoja vprašanja, mnenja, stališča.😉

 

Če menite, da je  "Na drugi strani imamo osebe, ki zabijejo ogromno časa predvsem z negovanjem, makeup-i svojega pleha. Ni pretirane škode, koristi pa tudi ne. 😁" vtikanje v druge oziroma obremenjevanje z drugimi in na forume sodi, potem to kraj res ni zame. 😔

 

 

Ah, ti se tudi takoj užališ, enako kot tudi Jest.😊 Seveda ima vsak svoje veselje in hobi. Mene sploh ne tangira , če kdo napiše ali kaj  reče glede" glancanja" avta. Ne boš verjel, a ni toliko dela kot izgleda na prvo. Recimo jaz sem pred kratkim  na novo nanesel vosek in bo sedaj mir za pet mesecev. Vmes pa samo pranje in vsakič se lesk povrne. 

V bistvu imaš še manj dela kot normalno. 😉

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 minutama je FuManchu napisal:

Jaz tudi v avtu vozim vsega hudiča. Pa ga potem tudi primerno očistim.

Še vedno sem mnenja, da biti suženj avtu je traparija. Se pa rad vsedem v negovan avto in take imamo tudi doma. 

 

Poizkusimo  razjasniti, kaj pomeni biti "suženj" avta. Da ga opereš enkrat na mesec, teden? 🤔 Da ga posesaš vsake toliko? Da si v njem ves prosti čas in celo glasbo poslušaš v njem namesto doma? 

Ker v bistvu nimamo točne definicije. 

Če komu rečeš recimo, da je suženj telefona, si predstavljamo, da drsa po njem cel dan brez premora. Če rečemo recimo, da je kdo suženj hoje v hribe, si predstavljamo, da ta oseba izkoristi ves prosti čas za obiske hribov in gora. 

Se pravi, da če recimo nekdo, kot moja sodelavka, gre vsak dan na planoto Slavnik ne glede na vreme, je suženj Slavnika? 🤔

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 12 minutami je Alex napisal:

Ah, ti se tudi takoj užališ, enako kot tudi Jest.😊 Seveda ima vsak svoje veselje in hobi. Mene sploh ne tangira , če kdo napiše ali kaj  reče glede" glancanja" avta. Ne boš verjel, a ni toliko dela kot izgleda na prvo. Recimo jaz sem pred kratkim  na novo nanesel vosek in bo sedaj mir za pet mesecev. Vmes pa samo pranje in vsakič se lesk povrne. 

V bistvu imaš še manj dela kot normalno. 😉

Ja čisto možno, sebe itak ne vidimo realno. 🙂

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 9 urami je Shrek napisal:

Enega znucanega in zanemarjenega za delo, drugega pa za hvaljenje pred kafiči... 

Za to rabiš sveto trojico ali pa kakega porša ali pa "predelanega" golfa :), JAP avti niso za to....🤣

 

pred 9 urami je g.Wankel napisal:

 

In ipak so nad vsemi vedno slovenceljni, ki se obremenjujete s tem kaj ljudje delajo s svojimi avtomobili.

👍ne samo avtomobili, tudi kaj sosedje delajo/imajo, kdo ima večjo hišo, več denarja, lepšo okolico/travo, itd....to je pač nacionalni šport Slovncec na splošno/v generalnem 🤣:)

  • Všeč 2
  • Haha 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 21 minutami je Janez007 napisal:

Ja čisto možno, sebe itak ne vidimo realno. 🙂

 

 

 

Res je. Sam sebe vidim kot vljudno, sočutno, odprto osebo za vsa drugačna mnenja. 🤔

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 15 minutami je sportman333 napisal:

Za to rabiš sveto trojico ali pa kakega porša ali pa "predelanega" golfa :), JAP avti niso za to....🤣

 

👍ne samo avtomobili, tudi kaj sosedje delajo/imajo, kdo ima večjo hišo, več denarja, lepšo okolico/travo, itd....to je pač nacionalni šport Slovncec na splošno/v generalnem 🤣:)

Saj ne morem verjet...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.