Skoči na vsebino

Sprememba cene goriv


jures

Priporočeno sporočilo

pred 1 uro je Alex napisal:

 

Res je. Sam sebe vidim kot vljudno, sočutno, odprto osebo za vsa drugačna mnenja. 🤔


😅🤣😂 To pa res vsakodnevno potrjujes… 🤪 … 
 

Ja ja… saj vem… “ Masmo se samo malo hecali”, ane? 🤪

 

image.jpeg

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 urama je sportman333 napisal:

Za to rabiš sveto trojico ali pa kakega porša ali pa "predelanega" golfa :), JAP avti niso za to....🤣

 

👍ne samo avtomobili, tudi kaj sosedje delajo/imajo, kdo ima večjo hišo, več denarja, lepšo okolico/travo, itd....to je pač nacionalni šport Slovncec na splošno/v generalnem 🤣:)

A veš, da razmišljam, če sem sploh Slovenc..... 😀

Me nič od tega ne gane.... 🥴

Mogoče zato, ker ne morem konkurirati sodobnim mladim državljanom, ki živijo na kredite in na račune svojih neumnih staršev... 🤪

(ni mišljeno na forumaše!) 👍

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 5 minutami je Bini napisal:

A veš, da razmišljam, če sem sploh Slovenc..... 😀

Me nič od tega ne gane.... 🥴

Mogoče zato, ker ne morem konkurirati sodobnim mladim državljanom, ki živijo na kredite in na račune svojih neumnih staršev... 🤪

(ni mišljeno na forumaše!) 👍

Se pridružujem tvojemu razmišljanju. 👍

Kaj ima kdo in kaj ima sosed, mene res ne zanima. Pravim, če si kdo kaj zasluži naj uživa. 

  • Všeč 3
  • Ljubim 1

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 17 minutami je Shrek napisal:

🤣

Pa še kako te briga, kakšno prikolico vlečem na dopust 😂

 

V bistvu je to tvoja odločitev. 😉

Ko omenjam češko prikolico ni mišljeno direkt zate. Tako smo mi te prikolice poimenovali že takoj, ko je forum nastal. Prav tako kot zavesice, ki so jih imeli nekateri nameščene na avtomobile na kolotekih, da ni špricala voda po avtu. Tudi te smo poimenovali "Češke zavesice".😊

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 minutama je Shrek napisal:

Bejž no. 

Si se vžgal na Čehe in češko prikolico, ko si mojo fotko vidu...

Sej skleroza je fajn bolezen...nič ne boli in vsak dan nekaj novega izveš... 

 

O, k. Če že iščeš, da si žrtev naj ti bo. 

Ja, Češka prikolica se nanaša na tvojo smešno tovorno prikolico. V njej tovoriš vse, kar potrebuješ za teden dni na Pagu vključno z dvema baksama Laškega. Ko se srečaš z kakimi starejšimi čehi z starimi škodami, ki tudi tovorijo takšno češko prikolico, si poblendate. Dobra je tudi za prevoz gradbenega materiala in kakega prašiča. Lepo paše na tvojo benzinarko. 😉 Zadovoljen? 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

@Alexče boš našel kaj časa in se lahko utrgal od glancanja Mazde in seveda če jo uporabljaš za te zadeve, le skoči kaj na Pag ali Rab da boš videl da Čehi že dolgo ne vlačijo takih prikolic ampak so ponavadi zadaj kaki čolni.Kot kaže pa pobo počasi mi slovenceljni tisti , ki bomo tak tovorli vse na morje kot so včasih Čehi......žalostno.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 53 minutami je robertk6 napisal:

@Alexče boš našel kaj časa in se lahko utrgal od glancanja Mazde in seveda če jo uporabljaš za te zadeve, le skoči kaj na Pag ali Rab da boš videl da Čehi že dolgo ne vlačijo takih prikolic ampak so ponavadi zadaj kaki čolni.Kot kaže pa pobo počasi mi slovenceljni tisti , ki bomo tak tovorli vse na morje kot so včasih Čehi......žalostno.

Ne hvala. Na hrvaškem nisem bil že po moje kakih dvajset let. Pa me tudi ne mika. 😉 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 1 uro je Alex napisal:

 

O, k. Če že iščeš, da si žrtev naj ti bo. 

Ja, Češka prikolica se nanaša na tvojo smešno tovorno prikolico. V njej tovoriš vse, kar potrebuješ za teden dni na Pagu vključno z dvema baksama Laškega. Ko se srečaš z kakimi starejšimi čehi z starimi škodami, ki tudi tovorijo takšno češko prikolico, si poblendate. Dobra je tudi za prevoz gradbenega materiala in kakega prašiča. Lepo paše na tvojo benzinarko. 😉 Zadovoljen? 

Pokazal si svojo iskrenost. 

Še rasizem manjka. 

Zaradi takšnih, kot si ti, ljudje ne hodimo na slovensko obalo. 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 4 urami je Alex napisal:

 

V bistvu je to tvoja odločitev. 😉

Ko omenjam češko prikolico ni mišljeno direkt zate. Tako smo mi te prikolice poimenovali že takoj, ko je forum nastal. Prav tako kot zavesice, ki so jih imeli nekateri nameščene na avtomobile na kolotekih, da ni špricala voda po avtu. Tudi te smo poimenovali "Češke zavesice".😊

Samo Čehinje so pa v tistih časih čeških zavesc in prikolic bile kar dobre p...e. Uh kje so že tisti časi.... 🧜‍♀️🧜 :bravo:

Popravljeno od Bini
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 7 minutami je FuManchu napisal:

Saj je mogoče še najbolje tako...

Pa ravno zdaj, ko lavfa forum u nulo brez štekanja... 🥴

Eni pa res nimate živcev, živciranje nič ne pomaga, pejte mal v naravo pa bo.... 😉

Smo pa v napačni temi, če niste opazli😊 Kake so pa cene goriva 🤔

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 10 minutami je Bini napisal:

Pa ravno zdaj, ko lavfa forum u nulo brez štekanja... 🥴

Eni pa res nimate živcev, živciranje nič ne pomaga, pejte mal v naravo pa bo.... 😉

Smo pa v napačni temi, če niste opazli😊 Kake so pa cene goriva 🤔

Cene goriva... Na českem? 

🤣😂🤪

  • Všeč 1
  • Haha 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 4 urami je robertk6 napisal:

 Čehi že dolgo ne vlačijo takih prikolic ampak so ponavadi zadaj kaki čolni.

za moje pojme, ko pogledaš vozni park Čehov in Slovakov je kar nad SLO, vsaj folk ki se vozi v CRO na morje, govorim iz izkušenj ko čakaš v Splitu na trajekt za Brač ali Hvar.....avti za 40k € plus.....redko katera škoda, če pa že RS Kodiak in RS octavie :)

  • Všeč 1
  • Haha 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Če tako gledaš, pol se lahko reče samo to, da edino bogati Čehi sploh zmorejo it na morje v kroatijo... manj premožni pa pač ostajajo doma, ker s Škodo pa res ne moreš na morje. :nevem:

  • Všeč 1
  • Haha 2

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 45 minutami je sportman333 napisal:

za moje pojme, ko pogledaš vozni park Čehov in Slovakov je kar nad SLO, vsaj folk ki se vozi v CRO na morje, govorim iz izkušenj ko čakaš v Splitu na trajekt za Brač ali Hvar.....avti za 40k € plus.....redko katera škoda, če pa že RS Kodiak in RS octavie :)

Res je ampak gospod @Alextega ne ve ker že 20 lt ne hodi k hrdekom on je pa ja velik as in hodi samo v Italijo😉

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 8 minutami je robertk6 napisal:

Res je ampak gospod @Alextega ne ve ker že 20 lt ne hodi k hrdekom on je pa ja velik as in hodi samo v Italijo😉

Ne, ni samo Italija. V zadnjih petih letih so bila potovanja v Anglijo, ,pa Kreta, pa Češka+Slovaška, Portugalska, Puglia(Italija😉)+Dolomiti. Tako, da ni vedno morje. Letos je pa v planu Francija (Provansa). Tako da ja, hrvaške niti  ne pogrešam.😊

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.