Skoči na vsebino

Kaj ste pa danes naredili na svoji mazdi

Ustvari kratki URL


Priporočeno sporočilo

Napisano

Voznikov stranski špegu mi spet štrajka, beri ne zapira se 100% vedno. Mislim da je bil menjan lansko leto, Al celo letos. Reklamacija!

Napisano

Spoliral luči na stari 6-ki.Sedaj so prozorne kot nove. Edino xenonke bi moral še zamenjati.Ali ima kdo kako idejo, kako očistiti reflektorsko lečo od znotraj? 

So namreč ful motne in posledično slabše svetijo. 

 

 

Napisano

če hočeš lečo sčistit boš moral luč narazen vzet. To je nekaj dela.

 

pa še poljsko se lahko naučiš zraven

 

33112_1.png

Napisano
pred 45 minutami je koroska18 napisal:

Naredil mali servis zamenjano olje in filter olja , sevede sam slaba urica dela :jupiii::party0035:👍 .

Kaj pa filter zraka in kabine? Kabinski filter je dobro menjat pred zimo, ker se potem šipe manj rosijo! :prstgor:

Napisano
Pred eno uro je koroska18 napisal:

Filter zraka je športni ga moram oprati pa tudi kabinskega se opere z lahkoto lahko  , samo še počakam na kakšni sončni dan da se oba lepo posušita :jupiii:.

 

Hmh, avto za 20jurjev, filter kabine za 5€ pa bi prali, svašta 🙄

2008 Mazda 6

2004 Mazda 3

Napisano
pred 1 uro je koroska18 napisal:

Filter zraka je športni ga moram oprati pa tudi kabinskega se opere z lahkoto lahko  , samo še počakam na kakšni sončni dan da se oba lepo posušita :jupiii:.

Kakšno pranje kabinskega filtra? Kaj ni bolj enostavno in higienično dati novega noter? Jaz ga vsako leto obvezno zamenjam in to z protialergičnim. Vseeno dihaš ta zrak, ki pride skozi njega v kabino. 

 

 

Napisano
pred 1 uro je koroska18 napisal:

Filter zraka je športni ga moram oprati pa tudi kabinskega se opere z lahkoto lahko  , samo še počakam na kakšni sončni dan da se oba lepo posušita :jupiii:.

Saj se hecaš a ne?:whatever:

Napisano
pred 10 minutami je Alex napisal:

Kakšno pranje kabinskega filtra? Kaj ni bolj enostavno in higienično dati novega noter? Jaz ga vsako leto obvezno zamenjam in to z protialergičnim. Vseeno dihaš ta zrak, ki pride skozi njega v kabino. 

Alex,kaj nimaš zabave,če pa jo imaš potem je verjetno žena na forumu!:o

Napisano
Pred eno uro je Bini napisal:

Alex,kaj nimaš zabave,če pa jo imaš potem je verjetno žena na forumu!:o

Ha, ha, ni. Niso pa te naše zabave divje več kot nekoč. Včasih je teklo pivo v potokih. danes je pa glavna pijača - Coca Cola. Kam smo prišli.😎

 

 

Napisano
5 hours ago, Bini said:

Kaj pa filter zraka in kabine? Kabinski filter je dobro menjat pred zimo, ker se potem šipe manj rosijo! :prstgor:

Šipe spucaj s steleksom vsako jesen, jaz sem ravno 2 dni nazaj in se bo manj rosilo. Pa ne šparat s klimo pozimi kot to počnejo nekateri :)

Napisano
pred 9 urami je NevLado napisal:

Šipe spucaj s steleksom vsako jesen, jaz sem ravno 2 dni nazaj in se bo manj rosilo. Pa ne šparat s klimo pozimi kot to počnejo nekateri :)

Vse je res, ampak filter je umazan, nato še moker in posledica je rosenje četudi je zunaj suh zrak. V tem primeru potrebuješ klimo brezzveze, če imaš pa nov filter za 10€ ni problemov. 

Ps;jaz oseno večkrat očistim šipe, da si malo oči odpočijem, ko se peljem v vročih dneh skozi mesto. :rolleyes:

Napisano
pred 4 minutami je dvorjan napisal:

Presegel zanimivo število kilometrov ...

Mazda6-212121km.jpg

Zanimiva povprečna poraba. 😛

Naročil sem xenon žarnice za mojo "sivko", staro 6-ico.

Osram Night Breaker Laser D2S Next gen. 12V 35W

Jih zelo hvalijo pa da vidimo. 

 

 

Napisano

Meni je tudi v oci padla povprecna poraba... Jaz take pri bencinarju nisem zasledil... edino takoj po tankanju prvih par km :) ...

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Napisano

Koliko je pa drugace povprecna ? Moja je sicer druga generacija in 2.5 motor in je zabetonirana na 8.2-8.3 pa se ga nic ne spara.

Napisano
pred 2 urama je dvorjan napisal:

Med 5.8 in 6.8 ...

Ko pogledam tvoje obrate in hitrost imam jaz isto pri svoji bencinarki pa imam manjšo trenutno porabo,razen če si peljal ful v breg?:party0035:

Napisano
pred 3 minutami je Scr3am napisal:

To govorimo o realni na roke izračunani porabi ali o tisti iz BCja ?

Meni kaže isto v obeh primerih,je pa res da pri veliko km po mestu in stanju v koloni pride do razlike,toda več kot 0.5 litra ne.

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Zakaj pa nisi šel prej mimo? Bi ga prej odpeljali... 
    • Jaz mam vzmetnico od Slovenska postelja. Pač sem čudak in kupujem slovenske stvari.
    • Izključili so ga zaradi radikalnega dopisa, ki ga je spisal v zvezi z podružbljanjem obrambe in ga brez soglasja poslal občinskim odborom. Takrat je še bil v ZSMS in s tem si je hotel prebiti naprej po lestvici.   A takrat v sredini osemdesetih tudi ZKJ in takratne strukture niso bile več tak ortokomunistične in je bilo to celo za njih preveč.   Če se sprašuješ kaj je recimo pisalo tam - recimo tudi to, da bi moral biti vsak državljan Jugoslavije vojak in imeti doma pripravljeno orožje pod posteljo, da bi se lahko uprl sovražnikom socializma.    Moledoval je da ga sprejmejo nazaj in jim pošiljal pritožbe na izključitev. Ja takrat je prestopil na pot maščevanja, ki jo goji še danes. Zdaj ima on moč in kdor mu stopi na pot uz njim naredi enako kar so komunisti naredili njemu. Ja to so občutili tako Jože Pučnik, katerega je JJ celo izrinil iz vodstva stranke, ki jo je ustanovil. Pa Ivo Hvalica, pa ... ma ne bom našteval, ker jih je preveč   Aja pa še to kar si očitno pozabil. Ko JJ odrine Pučnika na stranski tir je takratni SDSS pod vodstvom JJ leta 1993 sodelovala na kongresu socialistične internacionale kot krovnega gibanja socialističnih strank. Takrat še kot opazovalci a že naslednje leto 1994 pa so se potegovali za polnopravno članstvo. Bili so zavrnjeni in takrat je JJ spreobrnil stranko iz socialistične v kontra smer, saj je bil to edini način za maščevanje. Ni se sam spreobrnil ampak to dela iz oportunizma oziroma iz potrebe. Namreč na tem kongresu so prepoznali za socialistično le stranko ZLSD in za JJ ni bilo mesta. Zato ga je poiskal na drugi strani, kjer je bilo dovolj prostora - ja on ne razmišlja desno kot nekateri mislite ampak tako kot je potrebno da politično preživi.   Čist tko bom napisal po domače za lažje razumevanje - lahko spraviš Janšo iz komunistične partije, ne moreš pa spraviti komunistične partije iz Janše.    
    • WTF pa je zdaj to .. sprejem v pionirje in ZSMJ pa fak res nima vezo s KPJ oziroma KPS. V KPJ si se MORAL SAM odločit in JJ se je SAM odločil še kot 17 letnik. A veš kaj je napisal v pristopni izjavi? Tole »Želim delovati v ZK in doprinesti svoj delež pri izpolnjevanju zastavljenih nalog in se hkrati bolj izobraziti v marxistični ideologiji«   Kot 17 letnik, ki je čutil slo po oblasti, namesto, da bi punce lovil.   Jaz sem bil še v JLA in so tudi nam prinesli obrazce za vpis v KPJ pa sem jih gladko zavrnil in to kljub temu, da sem bil na raportu vsak drugi dan, kjer so preverjali ali si "za nas ali za one tvoje". Velik lažje bi mi bilo to podpisat pa bi imel mir.    
    • Volan bi bilo še dobro met. Pa bremze. Drugo je pa že dodatna oprema...
  • Kdo je trenutno prisoten (Poglej celoten seznam)

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.