Skoči na vsebino

Kaj ste pa danes naredili na svoji mazdi

Ustvari kratki URL


Priporočeno sporočilo

Napisano (urejeno)

Sem jo prvič opral (cx30) in premazal vso plastiko, ki jo je ogromno s posebno tekočino za nego umetnih mas ter kupil gumi preproge za zimo..... :bravo:

Takša je pa razlika, prej-potem. 😇

 

 

IMG_20210826_153807~2.jpg

IMG_20210826_142250.jpg

IMG_20210826_142312~2.jpg

IMG_20210826_151057~2.jpg

Popravljeno od Bini
  • Všeč 2
  • Ljubim 1
Napisano (urejeno)
pred 6 minutami je Bini napisal:

Sem jo prvič opral (cx30) in premazal vso plastiko, ki jo je ogromno s posebno tekočino za nego umetnih mas ter kupil gumi preproge za zimo..... :bravo:

Takša je pa razlika, prej-potem. 😇

 

 

IMG_20210826_153807~2.jpg

IMG_20210826_142250.jpg

IMG_20210826_142312~2.jpg

IMG_20210826_151057~2.jpg

Dobro sredstvo. Sam kaj,ko si verjetno porabil pol stekleničke za toliko plastike. 😄 Dvakrat namažeš in je prazna. Ne, resno. Dobro, da, si se lotil zaščite takoj nove. Je dobra naložba za pozneje. Ko enkrat postane sivkasta, jo je težko zopet spravit v črno polmat. Edino z fenom se da. 

Mi je pa všeč, ker se na tej barvi te plastike ne opazi kot na drugih. 👍

Popravljeno od Alex

 

 

Napisano

Zdej pa v folijo in čez keramiko in si zmagal :) Na nov avto se to menda splača. Če bi imel rad nov videz še dolgo let :)

Napisano (urejeno)
pred 4 urami je SpEkTr napisal:

Zdej pa v folijo in čez keramiko in si zmagal :) Na nov avto se to menda splača. Če bi imel rad nov videz še dolgo let :)

Ne tega ne bom delal se bom držal stare preverjene tehnike....😊

Popravljeno od Bini
Napisano
pred 3 minutami je Bini napisal:

Ne tega ne bom delal se bob držal stare preverjene tehnike....😊

Pravilno. Če rabiš kak nasvet glede politur, zaščite, specialnih voskov me kar vprašaj. 

 

 

Napisano
pred 16 minutami je Alex napisal:

Dobro sredstvo. Sam kaj,ko si verjetno porabil pol stekleničke za toliko plastike. 😄 Dvakrat namažeš in je prazna. Ne, resno. Dobro, da, si se lotil zaščite takoj nove. Je dobra naložba za pozneje. Ko enkrat postane sivkasta, jo je težko zopet spravit v črno polmat. Edino z fenom se da. 

Mi je pa všeč, ker se na tej barvi te plastike ne opazi kot na drugih. 👍

Tretjino pa res🤪 . Ni tako hudo,če veš,da drži eno leto👍in jo tudi globinsko impregnira.....:prstgor:

Zanimivo bo pogledat enak avto čez par let koliko se bo poznalo,če se sploh bo kaj,ker pravijo,da je kvalitetna plastika in ne obledi....:whatever:

  • Všeč 1
  • Zmeden 1
Napisano
pred 1 uro je Bini napisal:

Sem jo prvič opral (cx30) in premazal vso plastiko, ki jo je ogromno s posebno tekočino za nego umetnih mas ter kupil gumi preproge za zimo..... :bravo:

Takša je pa razlika, prej-potem. 😇

 

 

IMG_20210826_153807~2.jpg

IMG_20210826_142250.jpg

IMG_20210826_142312~2.jpg

IMG_20210826_151057~2.jpg

Zelo lepa in ja, barva ji sede. Se barva imenuje isto kot pri prejšnji trojki? Pa pazi, da ostane gor, da ne boš preveč zdrgnil😜. Pa veliko varnih km.

Napisano

Naredili 4-ti servis pri Selmarju Celje na kolegovi mazdi 3 g122. Kot vedno pri Selmarju tako kot mora bit, vse pohvale. 

  • Všeč 2
  • Ljubim 1
Napisano
pred 3 urami je Gregster napisal:

Zelo lepa in ja, barva ji sede. Se barva imenuje isto kot pri prejšnji trojki? Pa pazi, da ostane gor, da ne boš preveč zdrgnil😜. Pa veliko varnih km.

Barva se imenuje isto in tudi enaka je.....😉

IMG_20210826_153807~2.jpg

IMG_20210417_192005~2.jpg

IMG_20210417_191921~2.jpg

IMG_20210824_110955~2.jpg

  • Všeč 3
  • Ljubim 1
Napisano (urejeno)
Napisano
pred 5 minutami je Deeyan napisal:

Tacas, ko sm bil na dopustu jo je doma cakalo neki novega 😊

 

 

IMG_20210828_142229.jpg

Nov Lip? 😊

 

 

Napisano (urejeno)
pred 16 minutami je Alex napisal:

Nov Lip? 😊

 

Yes, yes 😊 pa pranje 😁

Popravljeno od Deeyan
  • Všeč 2
  • Haha 1
Napisano (urejeno)

Hotel sem spustit levo luc dol pa sm vrtel in vrtel pa nic ni blo...a se komu sanja kako to nrdis pr mazdi 2014 xenon?

 

20210829_134819.thumb.jpg.44f2076d889e988e29cc288d79a1c08b.jpg20210829_134755.thumb.jpg.54a3ad9aed00cf816b1f33e7631beff0.jpg

 

 

Na teh dveh kolesckih sem poskusal

Popravljeno od TiEn

 

Voznik premium vozila, na premium pnevmatikah ter voznik premium kolesa na premium pnevmatikah.

 

Napisano

Šušlja se  da Avtoplus zapira servis in prodajo Mazde v Kopru in odpira Mercedes benz, zato ker z Mazdami ni  kaj preveč dobička-se ne kvarijo

  • Všeč 1
  • Haha 1
  • Zmeden 1
Napisano
pred 1 minuto je Brane napisal:

Šušlja se  da Avtoplus zapira servis in prodajo Mazde v Kopru in odpira Mercedes benz, zato ker z Mazdami ni  kaj preveč dobička-se ne kvarijo

Res je. To se govori že pol leta,da so prevzeli mercedes. 

Lepo bi bilo, da bi mazdo dobil kak resen in dober servis na obali. Da bi se lahko zanesel na njih. Avtoplus je sedaj cento  mestieri, mille mizerie. 

(delamo sto del ,a smo reveži) 😊

 

 

Napisano

To je pač to... posledice krčenja palete pomenijo tudi krčenje prodaje. Če marketinški oddelek pri Mazdi tega ne razume je to posledica.

 

Men je bilo samo to čudaško, da ti rečejo, da se Mazda 6 ne prodaja. A bejš, a da pa je model zunaj kar 9 let s samo več ali manj kozmetičnimi popravki in izboljšavami verjetno ni nič krivo?

 

o čem govorim:

 

Mazda 6 (prva generacija GG) 2002-2008 oziroma 6 let

Mazda 6 (druga generacija GH) 2007-2012 5 let

Mazda 6 (tretja generacija GJ/GL) 2012-še vedno v proizvodnji  trenutno 9 let

 

33112_1.png

Napisano
pred 12 minutami je Boss napisal:

To je pač to... posledice krčenja palete pomenijo tudi krčenje prodaje. Če marketinški oddelek pri Mazdi tega ne razume je to posledica.

 

Men je bilo samo to čudaško, da ti rečejo, da se Mazda 6 ne prodaja. A bejš, a da pa je model zunaj kar 9 let s samo več ali manj kozmetičnimi popravki in izboljšavami verjetno ni nič krivo?

 

o čem govorim:

 

Mazda 6 (prva generacija GG) 2002-2008 oziroma 6 let

Mazda 6 (druga generacija GH) 2007-2012 5 let

Mazda 6 (tretja generacija GJ/GL) 2012-še vedno v proizvodnji  trenutno 9 let

 

Kot sem bral, se bo mazda v bodoče vrgla predvsem  na suv-e. Mogoče bodo dali na trg leta 2023 nek nadomestek za Mazdo 6,ki pa to ne bo, saj ciljajo na visoki premium model, ki bo konkuriral bmw-ju, Mercedesu in audiju. Verjetno tudi s ceno. 

 

 

Napisano
pred 26 minutami je Alex napisal:

Mogoče bodo dali na trg leta 2023 nek nadomestek za Mazdo 6,ki pa to ne bo, saj ciljajo na visoki premium model, ki bo konkuriral bmw-ju, Mercedesu in audiju. Verjetno tudi s ceno. 

 

Upm, da se nebojo s tem zaklal 😬

  • Všeč 1
  • Haha 1
  • Žalosten 1
Napisano
pred 37 minutami je Alex napisal:

Kot sem bral, se bo mazda v bodoče vrgla predvsem  na suv-e. Mogoče bodo dali na trg leta 2023 nek nadomestek za Mazdo 6,ki pa to ne bo, saj ciljajo na visoki premium model, ki bo konkuriral bmw-ju, Mercedesu in audiju. Verjetno tudi s ceno. 

 

Ne vem zakaj ampak jaz imam slab filing, da naslednji moj avto ne bo več Mazda. 😭

 

Slabo tole kaže in prodaja stagnira.

  • Začuden 2
  • Jezen 1

33112_1.png

Napisano

Sem ravno hotel napisati to :)

 

Trenutno ni nekega pametnega modela, ki bi me premamil. Pa mogoče sem tudi malo naveličan. Bomo videli :)

Napisano
pred 5 minutami je Boss napisal:

 

Ne vem zakaj ampak jaz imam slab filing, da naslednji moj avto ne bo več Mazda. 😭

 

Slabo tole kaže in prodaja stagnira.

 

Alfi se je iato zgodil, ker so predolg vlekl en model, ke pa res, da je tam blo tut dost modelov manj na izbiro, pa se zdej je tak

Napisano

Sej več ali manj se je vsem to zgodilo, ki so krčili paleto ali pa zamujali z modeli. Alfa, Lancia, SAAB, Rover, pa cel kup ameriških.

 

Tisti, ki širijo paleto tudi z modeli, ki bodo maloserijski (KIA, Hyundai) in tisti, ki vzdržujejo pestrost izbire (Audi, VW, BMW, Mercedes, Škoda, Peugeot, Toyota) teh težav nimajo.

 

Razlika med Mazdo in Toyoto je samo v tem, da ko pride v salon kupec in si zaželi poslovno limuzino sigurno ne bo vzel pri Mazdi CX-5 ampak bo šel tja, kjer to imajo. Isti kupec pa bo pri Toyoti našel tisto kar išče. Mazda bo kupca zgubila, Toyota pa pridobila.

33112_1.png

Napisano (urejeno)
pred 38 minutami je Boss napisal:

Sej več ali manj se je vsem to zgodilo, ki so krčili paleto ali pa zamujali z modeli. Alfa, Lancia, SAAB, Rover, pa cel kup ameriških.

 

Tisti, ki širijo paleto tudi z modeli, ki bodo maloserijski (KIA, Hyundai) in tisti, ki vzdržujejo pestrost izbire (Audi, VW, BMW, Mercedes, Škoda, Peugeot, Toyota) teh težav nimajo.

 

Razlika med Mazdo in Toyoto je samo v tem, da ko pride v salon kupec in si zaželi poslovno limuzino sigurno ne bo vzel pri Mazdi CX-5 ampak bo šel tja, kjer to imajo. Isti kupec pa bo pri Toyoti našel tisto kar išče. Mazda bo kupca zgubila, Toyota pa pridobila.

Mogoče pa bo vzel to novonastajajočo hibridno premium mazdo s šestimi cilindri in pogonom zadaj. Imela naj bi 350 HP in 340 Nm navora. Podvozje baje razvijajo skupaj z lexusom. 🤔

Mogoče pa bo to prava raketa z dobrim zvokom. Pa, še benzinar za povrh. :aaaaa:

Popravljeno od Alex
  • Všeč 1
  • Ljubim 1

 

 

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Še nič spravlam se pa v nakup komplet bremz. Bom najvrjetneje probal EBC ker sem našel neko "športno" stran, ki mi komplet yellow stuff in diske proda za 560€. Če grem pa na autodoc za ATE me pride pa 350€ tk da še kolebam
    • Babica se z ogromno torbo odpravi na Novo Ljubljansko banko. Pristopi k okencu: - "Rada bi odprla račun pri vas." -  "Seveda gospa rade volje, kakšen bo pa vas prvi polog?" - "Položila bi osemindvajset milijonov evrov." - "Tako veliko, ja, kje imate pa ves ta denar?" - "Drago dekletce, tule pri sebi v tej torbi." - "Ja gospa pa veste, da se taka vsota denarja ne nosi v torbi. Za račun vas bo pa sprejel naš direktor, saj so taka pravila naše banke pri tako velikih pologih na račun." Babica nima nič proti in direktor jo sprejme v svoji pisarni. Pijeta kavico in se pogovarjata, na koncu pa si direktor dovoli vprašanje: - "Vas lahko za konec vprašam še nekaj sicer zelo diskretnega, ne smete mi zameriti, vendar me zanima, kako ste prišli do toliko denarja?" - "Eh, kako, enostavno - s stavami." - "Je to mogoče! S kakšnimi stavami pa, če smem vprašati?" - "Ja s kakšnimi stavami le, s čisto običajnimi stavami!" - "Nemogoče!" - "Lahko vam dokažem, a greva midva kaj stavit?" - "Ja kaj pa bi sla midva lahko stavit?" - "Recimo, staviva, da imate vi, gospod direktor, kockasta jajca." - "Kako prosim, kako, kockasta jajca! Jaz vendar nimam kockastih jajc! Kakšna stava pa je to! Moja jajca so čisto lepo okrogla!" - "No, vidite, potem ni nobenega razloga, da ne bi stavili z menoj, za, reciva, tisoč evrov, da imate kockasta jajca!" - "Velja, pa staviva!" - "Velja, jutri ob dvanajstih prideva skupaj z mojim odvetnikom in preveriva, kakšna so vaša jajca!" Babica odide, direktor pa ni mogel več delati, saj se je cel dan in še cel večer ogledoval in otipaval po jajcih. Vendarle pa so bila naslednji dan jajca še vedno okrogla, zato se ves vesel napoti v banko. Nestrpno čaka na dvanajsto uro, se ves čas otipava, ogleduje, vendar so jajca nedvomno okrogla. Napoči dvanajsta ura in na vratih potrka babica s svojim odvetnikom. Direktor: - "Gospa, tole stavo ste nedvomno izgubili, sedaj so moja jajca definitivno okrogla in ne kockasta." - "Bomo videli, bomo videli, v to se želim osebno prepričati, če nimate nič proti se, prosim, slecite." - "Ni nobenega problema." Direktor se sleče, babica pa mu v roki otipava in pregleduje jajca, ter jih drži. V tistem pa direktor vpraša: - "Čudno gospa, ne vem, zakaj se vaš odvetnik tolče z glavo v zid?" - "Ja to je pa, sinko, zato, ker sem z njim včeraj stavila za deset tisoč evrov, da bom danes točno opoldne držala za jajca direktorja Nove Ljubljanske banke..."
    • S kolegi smo jo gledal po spustu z Rombona in nismo bil dovolj korajžni, pa tudi nismo neke ultralahke kategorije in bi bili lahko hitro glavni akterji v črni kroniki, heh
    • Meni najzahtevnejša je bila "ferata" je bila tista iz 1. svetovne nasproti Kluž v smeri Hermana. S kolegom sva jo sicer splezala, čeprav ni bila vzdrževana že 100 let. Precej "lahka" sva morala biti na njej ker je precej manjkalo, ostanki pa so bili zelo majavi. V kakšnem stanju oziroma ali sploh še je, ne vem. Glede na to, da so marsikaj delali tam nad cesto ob zadnji sanaciji in širitvi, je mogoče že ni več.
    • Ker se ne upaš zares pogledat v ogledala.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.