Skoči na vsebino

Kaj ste pa danes naredili na svoji mazdi


jures

Priporočeno sporočilo

pred 23 minutami je SpEkTr napisal:

Ja kaj ti je pa svetoval potem za te slotted, a da so ful boljši kot naluknjani?

Ja. Zato mi je svetoval te brembo slotted, ker rdeča  "zver" potrebuje dobre diske. 😄

Šalo na stran. Tudi veliko nemških lastnikov mazd gre  na ta "upgrade", če prebereš njihov forum. Aja, predvsem se tej brembo diski  naj ne bi zvijali, sem pozabil napisati. 

To je bilo prvo, kar sem vprašal. 🤗

  • Všeč 1
  • Ljubim 1

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

43 minutes ago, Brane said:

Brembo ne dela ploščic, jih samo označijo in prepakirajo- probaj Textar

Si ziher, da celoten range?

 

Za navadne sem zasledil, za Xtra pa nisem prepričan, da se prepakirane.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 3 urami je SpEkTr napisal:

Kokr berem , naj bi tile slotted pa drilled diski kar precej bolj žrli ploščice. Zdej, kok prej jih požre seveda zavisi od več faktorjev. Me res zanima kako je s tem. @scania a teb so že kaj popokal tile drilled diski?

Zaenkrat ne, so ok

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dobil  sem takšno informacijo, Brembo zavorne ploščice so prišle na tržišče cca 10 let nazaj.Pri Juridu pa je bilo tako da tiste ploščice ki so imele na koncu kataloške številke črko J so bile ok, tiste pa ki so imele  črko D so ble bolj tako tako.Enako je bilo pri Bendixu

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred eno uro je Brane napisal:

Brembo ne dela ploščic, jih samo označijo in prepakirajo- probaj Textar

Te textar tudi hvalijo, ja. Zanima me, ali jih je imel kdo že montirane? Ne bi rad, da bi bilo polno prahu kot pri ferodo ploščicah, ki so sicer prvoklasne, a prav zaradi preveč umazanih felten na moji stari 6-ki mi niso preveč všeč.🤔

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 15 minutami je TiEn napisal:

Uzem keramične pol pa ne bo toliko prahu :D

Sej bi jih, pa odzivi teh, ki jih imajo niso glih spodbudni. Naj bi bile res bolj "čiste" za feltne a tudi filing na pedalu naj bi bil drugačen kot pri klasiki. Ne vem iz prve roke.🤔

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Naredil 4-ti servis 70000km pri Selmarju Celje. Izkušnja FENOMENALNA se ti posvetijo, poslusajo, predlagajo vglavnem od danes naprej sem njihova redna stranka. Vse pohvale, glede pokanja ki sem imel tezave so resili tezavo s spiranjem diska, sedaj je vse kot novo. Menjali mi bodo volan ker se je zacel malenkost luscit (to so predlagali samoiniciativno brez da bi jaz kaj omenil). Priporocam vsem resnicno so super, glede na danasnjo izkusnjo bi avto vozil k njim na servis pa ce sem 300km vstran doma. 

  • Všeč 5
  • Ljubim 2
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 44 minutami je scania napisal:

Naredil 4-ti servis 70000km pri Selmarju Celje. Izkušnja FENOMENALNA se ti posvetijo, poslusajo, predlagajo vglavnem od danes naprej sem njihova redna stranka. Vse pohvale, glede pokanja ki sem imel tezave so resili tezavo s spiranjem diska, sedaj je vse kot novo. Menjali mi bodo volan ker se je zacel malenkost luscit (to so predlagali samoiniciativno brez da bi jaz kaj omenil). Priporocam vsem resnicno so super, glede na danasnjo izkusnjo bi avto vozil k njim na servis pa ce sem 300km vstran doma. 

Sem vam pravil,da so zaupanja vredni......:bravo:

Še tri tedne pa servis pri Selmar....😊😆😂🤣

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hja, jst tudi sem tam opravil že svoj servis in je blo vse kot mora bit ;) Me zanima, kaj se bomo dogovorili novembra na drugem, ko bom omenjal pokanje nekje spredaj ob namotanem volanu in nezapiranje levega ogledala (čeprav odkar sm ga šimfu, da se ne zapira ... še ni blo težav spet dela normalno xD ).

Popravljeno od 50keda
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 56 minutami je Brane napisal:

Ne se smejat , kako izgleda spiranje diska ?

Znotraj ko ima ventilacijsko stran, na zunanji pa luknjice, no tukaj se je nabral prah od ploščic in rja in je to povzrocalo pokanje ko so bile zavore vroče. Mehanik je takoj po zvoku vedel, zadevo sprali z vapom in pokanje izginilo. @SpEkTr jap gumice niso ker ne poka več, bodo pa za rezervo 😁😁

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 19 urami je Bini napisal:

Sem vam pravil,da so zaupanja vredni......:bravo:

Še tri tedne pa servis pri Selmar....😊😆😂🤣

 

jp, močno so se popravli napram 10-15 let nazaj

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.