Skoči na vsebino

Kaj ste pa danes naredili na svoji mazdi

Ustvari kratki URL


Priporočeno sporočilo

Napisano

Mazda je vceraj imela dopust… sem pa zato naredil en majhen roadtrip z drugim, dokaj zanimivim avtom…

 

242D25DF-FE1C-4DCB-B0E8-C312C1109CBF.jpeg
 

A0AAA61C-F162-4298-A841-717506A3A436.jpeg
 

A79139A8-5AC7-4A84-9ECC-2A0CBD9D5D86.jpeg

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Napisano
pred 5 urami je Jest napisal:

Mazda je vceraj imela dopust… sem pa zato naredil en majhen roadtrip z drugim, dokaj zanimivim avtom…

 

242D25DF-FE1C-4DCB-B0E8-C312C1109CBF.jpeg
 

A0AAA61C-F162-4298-A841-717506A3A436.jpeg
 

A79139A8-5AC7-4A84-9ECC-2A0CBD9D5D86.jpeg

Tegale sem pa ze parkrat vidu🙃

Napisano
dne 18. 8. 2022 ob 12:05 je Bini napisal:

Evo avto je u nulo kot bi rekli po domače😊 Opran in osušen kot vedno,hvala Selmar Celje in seveda fantom...:notworth:

Servis bi cenovno prišel cca 250€ ,5lit olja,filter olja in motorja,čep ter dezinfekcija filtra in klimatske naprave itd.

Vzel sem doma tudi kapljico olja,da vidimo kako zgleda novo sveže olje,jutri bodo rezultati....👍

Pa še nekaj o CX30 g122, porabo do Celja 15km sem imel ( na sliki )sicer tekoča vožnja v koloni a vseeno nizka....😊👌

Sem pa opazil sledi obrabe na volanu pri 23kkm.....🤔🧐☹️🥴groza!

To je to zaenkrat....:prstgor:

 

IMG_20220818_105247.jpg

IMG_20220818_105604.jpg

Fak, 2022 se piše. Na CX-30 pa še VEDNO težave z motorčki zunanjih ogledal in sedaj tudi volani????

  • Všeč 2
  • Haha 1
Napisano

Plačaš pa premium 😕

 

Voznik premium vozila, na premium pnevmatikah ter voznik premium kolesa na premium pnevmatikah.

 

Napisano

Staro belo opral starejsa siva sestrca pa se caka na vrsto d8d1ebf2355379e1ad24cb953f5a9941.jpg

Poslano z mojega SM-G998B z uporabo Tapatalk

  • Všeč 2
  • Ljubim 1

*??)

?.???.?*??) ?.?*?)

(?.?? (?.?? Lep dan

Napisano
dne 17. 8. 2022 ob 22:53 je NevLado napisal:

Tako jaz to razumem! Ampak pri meni včasih pri 40 km že vklopi rumeno lučko, sepravi imaš od tam še 100 km fore. Nisem probavam, vem pa, da natankam tankrat skoraj 50 litrov. Ponavadi tankam na 1/4 tanka, ker drugače ne pridem do službe in nazaj, pa še pumpe ne obremenjujem :prstgor:

 

Evo tole smo se zadnjič pogovarjal in sem imel včeraj ravno ugoden remaining pa sem rekel grem probat - pri 48 km mi je vžgalo lučko. Kok je še fore @Janez007:D

 

null

 

image.png

Napisano
pred 2 minutama je NevLado napisal:

 

Evo tole smo se zadnjič pogovarjal in sem imel včeraj ravno ugoden remaining pa sem rekel grem probat - pri 48 km mi je vžgalo lučko. Kok je še fore @Janez007:D

 

image.png

 

Pri tvoji porabi bi lahko naredil še 10x toliko, kot ti je kazal Mazdin računalnik. Pa recimo po inženirsko pol tolk (rezerva), to je še 70 km. Torej, ko kaže doseg 0 km, je notri še vsaj za 50km goriva. 🙂 (če se ni Mazda zmotila pri navedbi prostornine - 62 litrov 😜)

  • Všeč 1
  • Haha 1
  • 2 tedna kasneje...
Napisano
dne 10. 8. 2022 ob 17:59 je AmpeR napisal:

Na pa je šlo desno ogledalo na naši cx-3.

Jebo te oseba na skiroju, ki je spiz**

Na servisu so zamenjali desno ogledalo😄

 

Cena dobrih 500€. Še dobro, da je šlo skozi zavarovalnico. Sam tip, ki je prpiču s skirojem je moral kar fanj udarec dobit... Očevidec "karambola" je reku, da ga je odbilo na tla kot fliper😆

  • Všeč 4
  • Začuden 2
  • Zmeden 1
Napisano (urejeno)

Nič naredil na sami Mazdi, ker delata kot urci. :)

 

Sem pa reševal reklamacijo na Autodoc. Že 12. avgusta sem reklamiral 3 kupljene izdelke od 11-tih. Eden je imel napako, druga 2 sem želel zamenjati zaradi moje napake (napačen model). Imel sem doplačano 3.95€ za "varno naročilo". Vse OK, zapakiram, reklamiranim izdelkom priložim obrazec, kjer jasno napišem (v nemščini, da ne bi bilo težav), da želim zamenjavo. Oddam dostavni službi na vaški pumpi, potem pa čakam vse do septembra. Včeraj dobim obvestilo, da mi bodo vrnili denar. Ampak to ni tisto, kar sem zahteval - zamenjavo. Poleg tega, sem plačal s PayPal, kjer so mi ob plačilu zaračunali konverzijo iz $ v €, nazaj € v $ in sedaj spet $ v €, ker sem moral danes reklamirane izdelke naročiti ponovno. Že dopoldne sem to rešil v klepetu v slovenščini, ampak se ni zgodilo, kot je bilo obljubljeno. Še enkrat sem moral vse razložiti pred 1 uro (tokrat sem raje uporabljal angleščino), da so mi poslali kodo za poštnino 9.95€ ...

 

Skratka, če se kaj zaplete pri naročilu na Autodoc, je reševanje reklamacije počasno (v mojem primeru bo trajalo 1 mesec) in zahteva kar nekaj angažmaja. In čeprav je v osnovi zastonj (sem doplačal 3.95€ za zastonj vračilo), bo mene poleg tega zneska stalo še cca 10€ zaradi plačila s PayPal, pa nisem bil kriv za napako na filtru. Je pa res, da bi lahko preživel tudi brez reklamacije (napaka ni bila velika). Ampak sedaj vem, kako približno gre :)

 

image.png

 

 

Popravljeno od Janez007
  • Začuden 1
  • Žalosten 2
Napisano
pred 9 minutami je Janez007 napisal:

Nič naredil na sami Mazdi, ker delata kot urci. :)

 

Sem pa reševal reklamacijo na Autodoc. Že 12. avgusta sem reklamiral 3 kupljene izdelke od 11-tih. Eden je imel napako, druga 2 sem želel zamenjati zaradi moje napake (napačen model). Imel sem doplačano 3.95€ za "varno naročilo". Vse OK, zapakiram, reklamiranim izdelkom priložim obrazec, kjer jasno napišem (v nemščini, da ne bi bilo težav), da želim zamenjavo. Oddam dostavni službi na vaški pumpi, potem pa čakam vse do septembra. Včeraj dobim obvestilo, da mi bodo vrnili denar. Ampak to ni tisto, kar sem zahteval - zamenjavo. Poleg tega, sem plačal s PayPal, kjer so mi ob plačilu zaračunali konverzijo iz $ v €, nazaj € v $ in sedaj spet $ v €, ker sem moral danes reklamirane izdelke naročiti ponovno. Že dopoldne sem to rešil v klepetu v slovenščini, ampak se ni zgodilo, kot je bilo obljubljeno. Še enkrat sem moral vse razložiti pred 1 uro (tokrat sem raje uporabljal angleščino), da so mi poslali kodo za poštnino 9.95€ ...

 

Skratka, če se kaj zaplete pri naročilu na Autodoc, je reševanje reklamacije počasno (v mojem primeru bo trajalo 1 mesec) in zahteva kar nekaj angažmaja. In čeprav je v osnovi zastonj (sem doplačal 3.95€ za zastonj vračilo), bo mene poleg tega zneska stalo še cca 10€ zaradi plačila s PayPal, pa nisem bil kriv za napako na filtru. Je pa res, da bi lahko preživel tudi brez reklamacije (napaka ni bila velika). Ampak sedaj vem, kako približno gre :)

 

image.png

 

 

Drugič bi lahko naredili skupinsko naročilo :D 

  • Všeč 1
  • Zmeden 1
Napisano
pred 3 minutami je NevLado napisal:

Drugič bi lahko naredili skupinsko naročilo :D 

In bi vračilo, če bi bilo kaj narobe, trajalo pol leta. 🤪

  • Všeč 1
  • Haha 2

 

 

Napisano

Na Smrduha ravnokar nanašam Rain X na vetrobransko steklo in sicer poteka zadeva v dveh fazah;

 

1. Nanos na steklo s krožnimi gibi.

 

sledi čakanje in sušenje.

 

2. Poliješ nekaj vode po steklu in s čisto krpo obrišeš do suhega.

 

Zadeva odlično deluje in posledično brisalci počivajo. (Če želi kdo testirati, prinesem do Četare, ko se dobimo 25-ga)?

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Napisano

@Janez007:

Naslednjič pri autodoc uporabi funkcijo klepeta - pač jih lepo vprašaš, če del, ki si ga izbral, ustreza tvojemu vozilu (če nisi prepričan). Poveš št. šasije (VIN) in oni to "duplo" preverijo. Če ne paše, ti pošljejo povezave, kateri deli ustrezajo. Potem odpade skrb pred napačnim naročilom - da bi pa napačno stvar poslali, se mi pa še ni zgodilo. Tok tok. Pa sem že več kot 10-krat naročil ...

Napisano
Pred eno uro je dvorjan napisal:

@Janez007:

Naslednjič pri autodoc uporabi funkcijo klepeta - pač jih lepo vprašaš, če del, ki si ga izbral, ustreza tvojemu vozilu (če nisi prepričan). Poveš št. šasije (VIN) in oni to "duplo" preverijo. Če ne paše, ti pošljejo povezave, kateri deli ustrezajo. Potem odpade skrb pred napačnim naročilom - da bi pa napačno stvar poslali, se mi pa še ni zgodilo. Tok tok. Pa sem že več kot 10-krat naročil ...

Jaz sem kupil pri njih lani brembo narezane diske. Po manj kot letu so začeli tresti. A kako bi to dokazall, da so bili recimo slabo "starani" in ni bil material prav vležan? Pa tudi, če bi uveljavljal reklamacijo, kako bi to izgledalo? Bi bil brez avta mesec dni? 🤔

 

 

Napisano
pred 2 urama je dvorjan napisal:

@Janez007:

Naslednjič pri autodoc uporabi funkcijo klepeta - pač jih lepo vprašaš, če del, ki si ga izbral, ustreza tvojemu vozilu (če nisi prepričan). Poveš št. šasije (VIN) in oni to "duplo" preverijo. Če ne paše, ti pošljejo povezave, kateri deli ustrezajo. Potem odpade skrb pred napačnim naročilom - da bi pa napačno stvar poslali, se mi pa še ni zgodilo. Tok tok. Pa sem že več kot 10-krat naročil ...

Saj sem klepetal. Še preveč. 😃 Njihova priporočila pa so enaka, kot jih da njihova spletna stran, če vneseš model avta in VIN (to imam tudi shranjeno za vse avte). Sam sem zafrknil z modelom avta. To kar so mi pa ponudili danes na osnovi klepeta, je bilo pa čisto neuporabno, ker so zamenjali model 2 avtov in njuni VIN številki... začutil sem nekaj šlamparije.

Napisano

Men so takrat poslali hidravnično olje namest za menjalnik 😆 sem pa izdelek vrnil in v nekaj dneh prejel denar nazaj na račun

 

Voznik premium vozila, na premium pnevmatikah ter voznik premium kolesa na premium pnevmatikah.

 

Napisano

Temu se reče majcena napakica... sej mogoče stranka ne bo opazila. 🤣

33112_1.png

Napisano

Sem jo notri zglancal,da se sije 🧐 in usnjene dele z volanom vred premazal s krpicami za vzdrževanje naravnega in umetnega usnja👌upam,da zdrži to um.usnje ta čas,ko bo Mazdica v moji lasti....🤔😊

Jutri jo pa še zunaj opicanim,da bo šla lepa v nedeljo na Korčulo......:danzoman:

Napisano
pred 50 minutami je Bini napisal:

Sem jo notri zglancal,da se sije 🧐 in usnjene dele z volanom vred premazal s krpicami za vzdrževanje naravnega in umetnega usnja👌upam,da zdrži to um.usnje ta čas,ko bo Mazdica v moji lasti....🤔😊

Jutri jo pa še zunaj opicanim,da bo šla lepa v nedeljo na Korčulo......:danzoman:

Sej 24. Al pa 25 zjutraj jo boš pa spet lahk glancu

Napisano
pred 50 minutami je TBA napisal:

Sej 24. Al pa 25 zjutraj jo boš pa spet lahk glancu

Odvisno od udeležbe, se malo tiste lopate bojim..... 😁😉👍

Napisano
pred 4 urami je Bini napisal:

Odvisno od udeležbe, se malo tiste lopate bojim..... 😁😉👍

a je potrdil udeležbo?

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Zidar, vrtnar in električar se prepirajo katero delo je starejše. Reče zidar: - "Mi smo gradili že piramide!"  Izjavi vrtnar: - "Mi smo urejali rajski vrt!" Se oglasi električar: "To ni nič! Ko je Bog rekel naj bo luč, smo imeli mi že vse kable položene..."
    • Neka ženska vstopi v center za socialno delo, spremlja pa jo petnajst otrok. – »Ojoj, saj niso menda vsi vaši?!« – »Pa, so...«  – »No, prav. Vse vas moram vpisati v knjigo. Povejte mi njihova imena.« – »To je moj najstarejši sin; ime mu je Saša. In to je najstarejša hči, Saša. Naslednji hčerki je ime Saša, nato pa se je rodil sin, Saša...« – »Ali je vsem ostalim tudi ime Saša?« – »Seveda, pravzaprav je to zelo praktično. Na primer, ko jih kličem na kosilo, samo zavpijem Saša in vsi pritečejo. Ko želim ustaviti nekoga, ki hoče steči na cesto, zavpijem Saša in kdor koli že je, se takoj ustavi. To je bila verjetno moja najpametnejša odločitev – da sem jih vse poimenovala enako.« Socialna delavka malo razmisli o teh argumentih, nato pa previdno vpraša: – »To razumem, ampak kaj pa, če želite, da pride samo en, določen otrok, in ne vsi?« – »Aha, takrat jih pa pokličem po priimku...«
    • Kaj je še hujše od slona v trgovini s porcelanom?   Jež v tovarni kondomov...
    • Tri ženske so skupaj delale v isti pisarni in so imele žensko za šefico. Vsak dan je šefica odšla iz službe že precej pred iztekom delovnega časa. Punce so to opazovale kar dolgo in potem so sklenile, da bodo tudi one začele odhajati prej. Konec koncev, šefica ni nikoli poklicala nazaj v službo in le kako naj bi vedela, da jih ni tam? Črnolaska je odšla prva. Napotila se je naravnost domov in se lotila vrtnarjenja. Presadila je nekaj zelenjave in obrezala vrtnice, potem pa je prišla njena hčerka iz šole in ji je pomagala napraviti domačo nalogo. Potem je skuhala kosilo in zvečer je šla zgodaj spat. Rdečelaska je bila srečna, da je lahko odšla prej, kajti fant jo je povabil na večerjo in je imela tako dovolj časa, da se je lepo uredila in pripravila zanj. Šla je h kozmetičarki, potem sta šla na večerjo s svečami in potem k njemu in naravnost v posteljo. Blondinka je bila zelo vesela, da bo lahko prišla domov prej in presenetila svojega brezposelnega moža. Ampak, ko je prišla domov, ga ni bilo nikjer. Potem je iz spalnice zaslišala čudne glasove. Potiho se je prikradla do vrat spalnice in jih rahlo odprla. Imela je kaj videti... Njen mož je bil v postelji z njeno šefico. Ona je jahala na njem in iz grla so ji prihajali nerazločni zvoki. Prav potihoma je zaprla vrata in se kradoma izmuznila iz hiše. Naslednji dan, ob opoldanski kavi, sta črnolaska in rdečelaska objavili, da bosta spet odšli prej iz službe. Vprašali sta blondinko, če bo tudi ona odšla prej. Bjonda odgovori: - "Ni govora, včeraj bi me šefica skoraj dobila..."
    • Janez in Micka praznujeta trideseto obletnico poroke. Pa gresta na sprehod po domačem kraju in obujata spomine...  - "Micka, se spomniš - tukaj na tem placu, ko zdaj stoji hiša - tu je bila veselica in sva se midva spoznala!" - "Seveda se spomnim Janez, kako bi pozabila...". Pa gresta dalje. - "Micka, se spomniš - tukaj, ko je zdaj asfalt - tu je bilo grmovje in sva se midva prvič poljubila!" - "Seveda se spomnim Janez, kako bi pozabila...". Pa gresta dalje. - "Micka, se spomniš - tukaj na tem pašniku - tu se ni pa nič spremenilo. Se spomniš Micka, kaj sva tu prvič počela?" - "Seveda se spomnim Janez, le kako bi pozabila..." - "Micka - glej, nobenega ni v bližini - kaj ko bi midva še enkrat poskusila, da vidiva, če je še tako lepo kot pred tridesetimi leti. Si za to Micka moja...?" Micka je za to... - "Micka! Ti si pa ja veliko, veliko bolj živahna kot pred tridesetimi leti!!" Micka močno drgetajoč: - "Janeeez; prrrrred trrrrrrrrrridesetimi leeeeti tuu ššššeee ni bilooooo eeeelektričneeega passstirrrja....."
  • Kdo je trenutno prisoten (Poglej celoten seznam)

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.