Skoči na vsebino

Kaj ste pa danes naredili na svoji mazdi

Ustvari kratki URL


Priporočeno sporočilo

Napisano
pred 10 minutami je godlike napisal:

Huh, to pa ne leti na mene?

 

Realno sta 2 kompleta bedno boljša. Magari pleh, magari manjša dimenzija.

Vedno ko se guma vlači trpi.

Guma, ki se 6 let vlači je že krepko pretegnjena.

 

Ne, ti si se samo s komentarjem vrinil vmes ;)

33112_1.png

Napisano

Pa te zimske feltne skupaj z gumami še vedno lahko posebej prodaš, ko prodaš avto. In dobiš več kot pol denarja nazaj, za kolikor si jih kupil. Vidim, da nas ima večina, ki zna vsaj malo računati iin imamo avto precej časa v lasti dva para felten( zimski komet +letni). 

In kot v primeru Binija, prodaš eno Mazdo, kupiš drugo in zimske feltne pašejo tudi na to. Tako, da, četudi zamenjaš Mazdo takoj  po preteku garancije in kupiš drugo Mazdo, se zopet spača. 

Ugotovili smo skratka, da se spača v vsakemp rimeru imeti dva para feltne. 😉

 

  • Všeč 6
  • Hvala 1

 

 

Napisano
pred 28 minutami je robertk6 napisal:

Zdaj če se ti vidiš kot butca ker imaš dva kompleta......ne vem zakaj tu zraven mešaš zdaj gume . Moj point je bil v tem ,da za ceno 2 seta feln , ki te pridejo 800€ kot si sam zapisal 5 let pri vulkanizerju menjuješ gume. Če si dobro prebral vso debato si lahko ugotovil da sem tudi pripisal v kolikor nimaš avta 10 let potem se strošek nakupa 2 seta ob nakupu avta ne splača. Absolutno se vse to spremeni če kupiš rabljen avto in vse to dobiš zraven ali pa imaš avto dalj časa potem vse vse to vsekakor splača.  Samo to je bila moja teza , ti si pa vse spet obrnil tako da bo itak tebi odgovarjalo. 

 

Štos je da govoriš, da ni računice, jaz sem ti pa napisal za moj primer, da je in s cenami razložil, da v 4-ih letih sem na ničli in potem grem v plus napram menjavam gum na istih feltnah. Ne vem kje je tu problem oziroma zakaj ga želiš naredit? Strošek niso samo feltne strošek so tudi gume in če zmanjšaš dimenzijo feltn, se vsaj pri zimakih, cena gum občutno zmanjša za manjše dimenzije. Pri letnih ni tako velike razlike v ceni.

 

Ne glej samo stroška feltn ampak stroška celega kolesa, ker to boš plačal in ne samo feltno.

 

33112_1.png

Napisano
pred 13 minutami je Boss napisal:

Ne vem kje je tu problem oziroma zakaj ga želiš naredit? Strošek niso samo feltne strošek so tudi gume in če zmanjšaš dimenzijo feltn, se vsaj pri zimakih, cena gum občutno zmanjša za manjše dimenzije. P

Popolnoma narobe si spet razumel jaz sem govoril konkretno o strošku samo feln in če imaš avto 5 let. Še 1x prečitaj , da sem napisal če boš imel avto 10 let se to splača. 

Pa še da ti ponazorim v tako tebi priljubljeni računici , na mojem primeru. 

Ob nakupu novega avta bi za 2 set feln dal več kot 800€ , avto bom imel 5 let 2x letno bom dal 50€ za menjavo kar nanese 500€ plus nimam nobenega dela in skrbi z hrambo gum ker so pri vulkanizerju. 

pred 20 minutami je Boss napisal:

jaz sem ti pa napisal za moj primer,

potem pa ne moreš po svojem primeru posploševat in trdit kako se vsem take računice splačajo

Napisano
Pred eno uro je robertk6 napisal:

Zdaj če se ti vidiš kot butca ker imaš dva kompleta......ne vem zakaj tu zraven mešaš zdaj gume . Moj point je bil v tem ,da za ceno 2 seta feln , ki te pridejo 800€ kot si sam zapisal 5 let pri vulkanizerju menjuješ gume. Če si dobro prebral vso debato si lahko ugotovil da sem tudi pripisal v kolikor nimaš avta 10 let potem se strošek nakupa 2 seta ob nakupu avta ne splača. Absolutno se vse to spremeni če kupiš rabljen avto in vse to dobiš zraven ali pa imaš avto dalj časa potem vse vse to vsekakor splača.  Samo to je bila moja teza , ti si pa vse spet obrnil tako da bo itak tebi odgovarjalo. 

Vedi, da je guma narejena za čim manjkrat montirat. Jaz 5x montirane nočem. Gumo enkrat montiraš na platišče in to je to. Zimsko gumo vozim 5 do 7 let. Jo ne znucam. To je 5 do 7x montaža in centriranje zimske gume. Pol pa še letna guma... 

Ma...ni šans. 

  • Všeč 4
  • Hvala 1
Napisano
pred 5 urami je robertk6 napisal:

Resno jaz poznam zelo malo ljudi , ki kupijo avto z dvema setoma feln. V glavnem računice ni , nikakor se ti ne more splačat ker se že v štartu investiral 800 evriča v drugi komplet , da ne govorimo še potem o prostoru ki ga rabiš za hrambo. Jaz moje puščam pri lokalnem vulkanizerju in nimam problemov 2x letno mu postavim avto tja zrihta in to je to.

 

pred 5 urami je robertk6 napisal:

Res je , popravilo je recimo 100 € in si na 400€ to pomeni da imaš za 4 leta menjav brez dela in truda . Zdaj če nimaš avta 10 let neke računice ni.

Pa za 300€ jih ravno ni 🤔

WWW.AVTO.NET

 

 

pred 3 urami je robertk6 napisal:

To vse paše na novi avto ko menjaš .....tako da to se na dolgi rok sigurno splača. Če pa maenjaš avto pa ponavadi felne ne pašejo na vsakega  razen če kupuješ vedno avto iste znamke pa še tam se lahko zgodi da ne paše.

Drugače pa itak vsak zase ve kaj se mu splača in kaj ne ampak tako čisto ekonomsko ko greš delat računico se ne splača imet 2 kompleta.

 

Glej, tole vse si napisal predno sem se oglasil in razložil, kako je pri meni (in verjetno še pri marsikomu) računica in zakaj se mi splača dat 800€ za komplet feltn. Se ne kregam in ne prerekam s tabo, samo napisal sem, da pridem v štirih letih na nulo. :nevem:

33112_1.png

Napisano
pred 3 minutami je Shrek napisal:

Vedi, da je guma narejena za čim manjkrat montirat. Jaz 5x montirane nočem. Gumo enkrat montiraš na platišče in to je to. Zimsko gumo vozim 5 do 7 let. Jo ne znucam. To je 5 do 7x montaža in centriranje zimske gume. Pol pa še letna guma... 

Ma...ni šans. 

Hja zgleda da so potem vsi vulkanizerji šalabajzli ker ti gumo montirajo večkrat .

Napisano

Odvisno, kakšnega vulkanizerja imaš. Če imaš takega, ki te rad vidi v delavnici ali za šankom. Vedi, da je dober vulkanizer tisti, ki dela zase in za stranko. Tisti, ki dela za šefa in plačo NI pravi vulkanizer. 

Če ti hrani gume je vesel, ker ima korist od tega. Večkrat montira, več kasira. 

Napisano
Pravkar je Boss napisal:

 

 

 

Glej, tole vse si napisal predno sem se oglasil in razložil, kako je pri meni (in verjetno še pri marsikomu) računica in zakaj se mi splača dat 800€ za komplet feltn. Se ne kregam in ne prerekam s tabo, samo napisal sem, da pridem v štirih letih na nulo. :nevem:

Noben se ne krega in prereka ampak če imaš avto samo 5 let računice ni to sem zapisal že 3x le poglej svoje pobarvane inserte. Če boš imel avto 10 let se ti seveda splača ali če felne potem pašejo na novi avto , kar sem tudi napisal. Ampak v primeru ko vsega tega ni se ne splača.

Napisano (urejeno)
pred 52 minutami je robertk6 napisal:

Hja zgleda da so potem vsi vulkanizerji šalabajzli ker ti gumo montirajo večkrat .

Pa saj ne bo vulkanizer reko, da gumo uničuješ....

Ti prideš tja, prosiš za soritev in ti jo nudi.

 

Lahko ti rečem, da so na naših avtih občasno gume postaje bulaste. Odkar so se po menjavi avta kuple felne. Tega ni več.

 

Dunlop Sportmax TT 225/40R18 so imele bočnico ojačano s kevlarjem. Na roko je ni dol dobil. Moral je na runOnFlat mašino. In zdaj naj to delamo vsako leto? Če to ne uniči žičnate strukture gume, sem pa pecikl.

pred 47 minutami je Shrek napisal:

Če ti hrani gume je vesel, ker ima korist od tega.

Poznam tudi take, ki jim vulkanizer hrani gume na felnah.

Popravljeno od godlike
Napisano

Se bom mal pohecal, avte imate za 30k€+ in sedaj štejete everčke kaj se bolj splača in kaj je ceneje ali pa dražje:whatever: Vsak naredi po svoje a vendarle iz take konstruktivne debate marsikdo uvidi kaj bi mu bilo boljše,ugodneje ali celo( v mojem primeru) LEPŠE.....:vesel:

  • Všeč 1
  • Haha 1
  • Hvala 1
Napisano
pred 30 minutami je Shrek napisal:

Pri malih zneskih se varčuje. 

......za nov avto nad 30k€+.....😂😉

Napisano

Zakaj pa ne, jurčka se ne pobere kar tako na cesti. Pa enga tm, pa druzga nekje drugje pa tri, ko se malo sprobaš v trženjski logiki in pogajalskigh spretnostih, pa da ne menjaš avta na tri leta :hudicek: . Pa se hitro nabere kar dobršenj del.

  • Všeč 1
  • Haha 1

33112_1.png

Napisano (urejeno)
pred 3 urami je Boss napisal:

 

 

 

Glej, tole vse si napisal predno sem se oglasil in razložil, kako je pri meni (in verjetno še pri marsikomu) računica in zakaj se mi splača dat 800€ za komplet feltn. Se ne kregam in ne prerekam s tabo, samo napisal sem, da pridem v štirih letih na nulo. :nevem:

Nekateri pač razumejo razlago šele naslednji dan, da se usede. 😉Počakajmo do jutri. Mogoče pa bo. 😉

pred 7 minutami je Boss napisal:

Zakaj pa ne, jurčka se ne pobere kar tako na cesti. Pa enga tm, pa druzga nekje drugje pa tri, ko se malo sprobaš v trženjski logiki in pogajalskigh spretnostih, pa da ne menjaš avta na tri leta :hudicek: . Pa se hitro nabere kar dobršenj del.

Vulkanizer ti ne bo nobeden predlagal, da si kupi dodatne feltne. Vsaj sam ga nisem še slišal. Pa ja si ne bi sam pliuval v krožnik. Tako ima delo nadalje  zagotovljeno. 

Če pa si mi, spretni in pametni  še sami nabavljamo gume, kjer so najcenejše in jih premontiramo sami doma, jim ostane le montaža novih gum vsakih par let. 

Popravljeno od Alex

 

 

Napisano
pred 14 urami je Bini napisal:

Se bom mal pohecal, avte imate za 30k€+ in sedaj štejete everčke kaj se bolj splača in kaj je ceneje ali pa dražje:whatever: Vsak naredi po svoje a vendarle iz take konstruktivne debate marsikdo uvidi kaj bi mu bilo boljše,ugodneje ali celo( v mojem primeru) LEPŠE.....:vesel:

Čaki mal ti o varčevanju, a nis ti tist, k sabo prinese potem olje na redni servis? :lol:

Napisano
pred 1 uro je NevLado napisal:

Čaki mal ti o varčevanju, a nis ti tist, k sabo prinese potem olje na redni servis? :lol:

Točno tako,👍 zato sem pa napisal, da se bom "pohecal", ke ta fora je od enih drugih tukaj..... 😂😉

Napisano
2 hours ago, NevLado said:

Čaki mal ti o varčevanju, a nis ti tist, k sabo prinese potem olje na redni servis? :lol:

 

Tudi jaz ga, predvsem zato, ker se ne počutim dobro, če vem da je olje še enkrat ceneje..isto oz še boljše. Rajši prinesem svoje olje, kot da bi me potem vest žrla - s tisto razliko pa rajš tamalmu kupm superge..

  • Všeč 3
  • Ljubim 2
Napisano

In pol sem jaz čuden, ker vzamem 17 colske feltne za zimo, ker mi ni za dajat 400€ več za 19 colske zimake :nevem:

  • Všeč 1
  • Haha 3

33112_1.png

Napisano
pred 1 uro je Boss napisal:

In pol sem jaz čuden, ker vzamem 17 colske feltne za zimo, ker mi ni za dajat 400€ več za 19 colske zimake :nevem:

Nisi čuden, "fejst si čuden".... 🤪

  • Všeč 1
  • Haha 1
Napisano

Nekateri pa znamo narediti zastoj. Menjava gum je mimo, zdaj bo počasi še optika. Pa sem tu že več kot eno uro. Pa še vsaj pol ure bom...

Od kar imam Forda, sem postal pešec...

serviser.gif

Napisano
pred 59 minutami je Slivka napisal:

Nekateri pa znamo narediti zastoj. Menjava gum je mimo, zdaj bo počasi še optika. Pa sem tu že več kot eno uro. Pa še vsaj pol ure bom...

pa ka maš to 8 kolesnika? :D 

Napisano

Danes sem pa pomislil, da bi v BTjko natočil nekaj deset litrov nafte. Pa da ne bo komentarjev, da za ta avto nikoli nič ne naredim, sem jo res že navsezgodaj zjutraj odpeljal na črpalko...

  • Všeč 3
  • Haha 2

Od kar imam Forda, sem postal pešec...

serviser.gif

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • A je za kopati v Predvoru, se hotel še ni podrl v jezero....še nekaj časa nazaj je bilo jezero bolj tako tako, ni bilo ravno na izgled mikavno za iti v vodo 😉
    • Danes opravil dobrih 57km in sicer štart iz Soteske, prek Tunjic, Zaloga pri Cerkljah, Cerkelj, Olševka in Tupalič, do PREDDVORa in tam kopanje v Črnavi   Povratek prek Komende in Kamnika.   Od Tunjiške mlake proti Zalogi pri Cerkljah in Šmartnem je izredno lepa, neprometna cesta, večinoma po gozdu. Me je res navdušil predvsem ta del poti
    • Zgleda, da nekaj je spet na tej Mazdi, da pritegne,.... Po testih nekaterih je kot paket boljša kot npr. RAV4, lepša notranjost... Ko sem jo sam prvič videl, katastrofa, drugič tudi katastrofa. Pred kratkim tretjič ko sem bil na servisu pri Mazdi, pa sem si jo mimogrede še malo bolje ogledal, pa se mi sploh več ni zdela slaba, tudi notri se mi zdi kar v redu, materiali ne zgledajo tako slabo kot sem bral. Tudi ekran ni zgledal slabo, sem sedel v različici z manjšim ekranom.  Tudi Mazda vztraja da je ta veliki ekran manj moteč in lažji za uporabo in da so se pač vozniki navadili na stil pametnih  telefonov.  Tudi motor po testih je ok za normalno vožnjo in lepo usklajen s celoto.. Tako da kot kaže bo naslednja CX-30 tudi v tej smeri... Na žalost ali bomo videli in na koncu bomo verjetno navdušeni... Spremembe se pač dogajajo in ali sprejmeš ali pač ne in greš mogoče na Opla 😁  
    • Te fore,ki jih vidiš pogosto na YouTube,se raje izogibajte,če nočete,da vam zgori bajta. To je tako,kot,da bi npr. z resetom varovalke mislil,da si "zrihtal".   Ne kaže polnilec brez veze napako!!!   Tukaj samo nazaj v trgovino,in vzami drugo baterijo,ostale "operacije" kot npr. razisakava,katera celica je fuč itd,je zate brezpredmetna. Drugo je,če znaš,in imaš opremo potrebno za to,in tudi v tem primeru bi bilo smiselno le v "raziskovalne namene",ko ti je vseeno,ali bo kaj iz tega,ali bo pa "za v kanto". V tem primeru,za "raziskovanje",bi potreboval multimeter,in en res dober polnilec za analizo celic,kot je npr. Opus BT-C3100 (sem ga v tej temi že opisoval). In še v tem primeru,bi lahko le ugotovil,kaj je z baterijo narobe in zakaj...nič več!   Gre za to-to so vgrajene tako poceni celice,da stroškovno nima smisla-za 19,99€ polnilec in 2Ah baterija z 5 celicami formata 18650...ni čudno. Še vsa čast BMS-u in polnilcu,ker očitno delata,kot se spodobi....samo,če je tanajceneje vgrajeno,ni čudno,če ga kakšna celica "sračka".   Kot sem napisal-nazaj v trgovino,in naj dajo drugo baterijo,vse ostalo nima smisla,če želiš delujočo baterijo.  
    • Vedno mi vsi govorijo, kako je motor nevaren. Pa sem malo pobrskal po statistikah...      
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.