Skoči na vsebino

Kaj ste pa danes naredili na svoji mazdi


jures

Priporočeno sporočilo

Po enem letu spet naredil servis na 6 oz. sin je šraufal jaz sem samo nadziral. Olje Mazda oljni in zračni filter spet novi.

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

  34419_1.png  33631_1.png 34319_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 38 minutami je godlike napisal:

Včeraj sem jo temeljito očistil, danes pa objavil na avto.net:

 

https://www.avto.net/_2016mojavtonet/details.asp?id=18737380

 


Link nimas taprav… tega si lahko ogledas samo ti, ko si prijavljen…

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 46 minutami je godlike napisal:

Včeraj sem jo temeljito očistil, danes pa jo objavili na avto.net

 

@Jest hvala.

 

Popravljen link:

https://www.avto.net/Ads/details.asp?id=18737380&display=Mazda Mazda2

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 5 minutami je Janez007 napisal:

Škoda, da ni bele barve. In cena 3.000 €. 😀

Belega avta pri nas ne bo. Nikoli.

 

Za 3000€ Dobiš pol majn opreme, 1.3 mašino in 2x tolko km.

pred 4 minutami je dvorjan napisal:

Samo prodaj, to je res radodarna ponudba. 😃

Ni radodarna, tako je stanje.

Nov je bil 15.600€ in ne kot ostale M2 za 10.000€.

 

Cena se je višala. Kaj več, ko bo fix prodan.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 23 urami je Bini napisal:

:danzoman:Totalno opral, posesal, tankal in vse ostalo, da je pripravljena za jutrišnji odhod na RAB.... :danzoman:

Uživajteee..maximalno 😉😁😁

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 minutama je Janez007 napisal:

Saj vemo kaj to pomeni? Da bi v 1 mesecu zelo verjetno šla tudi za 6.000€. 😁

Hja.

Sem gledal nemce. 5.7-5.9 so 3 na mobile.de.

Trgi, razen v Sloveniji so v umirjanju.

 

Nisem pa pričakoval, da bo tak hitro šla.

 

Kupil jo je preprodajalec, če se je nasankal, al pa naredil kupčijo...

Dobil je velike oke, ker je redka roba.

Jaz mislim, da sem ceno postavil fer.

Popravljeno od godlike
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Naj, me niti ne zanima za kolko.

Tudi me ne gane al bo služil ali izgubil.

 

Moj ni več. Za moje pojme sem dobil fer. Dalje me ne zanima več. Glede na to koliko sem izgubil v 9-ih letih, pa je tak top.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 32 minutami je godlike napisal:

Naj, me niti ne zanima za kolko.

Tudi me ne gane al bo služil ali izgubil.

 

Moj ni več. Za moje pojme sem dobil fer. Dalje me ne zanima več. Glede na to koliko sem izgubil v 9-ih letih, pa je tak top.

Točno tako. 👍 Kdorkoli kupi, ima pravico razpolagati po svoji volji. Meni je vseeno tudi če naslednjo uro proda naprej. 😀

 

Januarja lansko leto je svak Mazdo2 letnik 2010 - navadno s 65.000 km,  dal staro za novo za 1.000€. Ja, bila je minimalno podrsana po eni strani ob drevo. Čez 2 meseca se je popravljena prodajala za dobrih 5.000€. Poznal je tudi težavo z ABS enoto ....

Popravljeno od Janez007
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

dne 31. 8. 2023 ob 17:50 je vzupan3 napisal:

 

Vse skupaj je enostavno (sistem Lego) in je pri meni trajalo cca. 2 uri, gre pa takole:

1.) Nakup modula preko AliExpress, 58 EUR: https://www.aliexpress.com/item/1005001447097099.html?spm=a2g0o.order_list.order_list_main.5.691e1802lkQCdm

2.) Prodajalec ima na AliExpress spletni strani podrobna navodila in linke kako zadevo pravilno izvest:

https://drive.google.com/drive/folders/1py59HsES0DGyTd-4iIwjt1TUJh_zimZR?usp=sharing

https://drive.google.com/drive/folders/1FtKtz4HU0V2sL0DUYUxp8Hui7jIf4iWf?usp=sharing

https://drive.google.com/drive/folders/11u5OqqKLLiFBqOqz1wisAoTtZoaUqHBu?usp=drive_link

3.) Pred namestitvijo nujno posodobit firmware na verzijo 70.... (posodobitev sw je zgodba zase, ampak spet enostavna; nujno odstrani SD kartico; FAT32 USB; kapaciteta ni pomembna - jaz sem imel 30 GB; na vsake 20 min stisneš sklopko ali odpreš voznikova vrata; če imaš verzijo 59...., moraš najprej posodobit na 70.00.100 in šele potem na zadnjo)

4.) Po sistemu klipsen odstraniš okrasno armaturno letvico in masko za zrak, nato pa še LCD zaslon (vijak!).

5.) Napelješ dva nova kabla in zamenjaš USB modul, ki podpira Android Auto / Apple CarPlay.

6.) Priklopiš telefon in veselo uporabljaš android auto.

 

Jaz nisem bil naklonjen android autu, dokler ga nisem letos na Švedskem uporabljal v rent-a-car in se je super obnesel.

 

IMG_20230831_173122.jpg

IMG_20230831_173134.jpg

IMG_20230831_173141.jpg

2018-FIRMWARE-CMU-UPDATE-PROCEDURE-WORLDWIDE.pdf 1.27 MB · 3 prenosi

@vzupan3, si imel avto prižgan ali samo kontakt? Priklopljen na polnilec? Na servisu sem videl delajo update pri vžganem. 

Popravljeno od Janez007
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Bi treba, da motor laufa... le po cca. 20 minutah je potrebno pohodit pedal zavore ali kaj drugega, da racunalnik ne gre "spat" ... 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Tudi v dežju je fajn pohajat in nič jamrat😁 V trenutku sem bil stuširan.
    • Norveške mi raje ne omenjat, ker kolk hipokrizije kot je pri njih je verjetno da skoraj ni nikjer. Da so si naredili vse to je bila zgolj zasluga v ogromni prodaji nafte in plina. Potem so tolk subvencioniral EV-je ravno iz prodaje fosilnih goriv, da so si jih vsi kupili "na zalogo" in tko mal za zajebavat naokol. Za resno pa se še vedno vozijo v ICE avtomobilih, sploh pozimi jim skoraj ne pade na pamet, da bi EV-ja uporabljal.   Zato pa pridemo do tega fenomena, da poraba goriv ne pade. Ne pade zato ker lažejo vsem v fris vključno samim sebi.   Zgodba je verjetno podobna povsod, ker ne glede, da je procent EV-jev še majhen bi se moralo poznati pri zmanjšanju porabe nafte. Pa se? Kje so študije, da gre to res v pravo smer? Vemo da samo izdelava EV-ja potrebuje toliko nafte, da so pri Volvotu naračunal, da je za cca 90.000km vožnje ICE-ja.
    • Golob je kriv... aja sej to ni pr nas. Mah sej je vseeno pod pernatim Taubijem, sem slišal, da mamo najdražji bencin. Tko pravijo tud na forumih in TikToku.
    • Dražji kot pri nas. 202 RDS, to google pravi 1.72€.   2 leti nazaj sem poleti v Italiji (Elba in Firenze) tankal po 2.1€. V Grčiji pa lani poleti poleti okoli 1.8€.   Imam kr srečo s ceno.
    • Sigurno je pa poceni🤣, bil v IT in sem bil primoran tankat na AC, imajo kar drag bencin (2.30 mislim da...oz.tak nekje).....je pa res da imajo pa večino ostalih zadev bistveno cenejših kot mi....v bistvu je severni del IT krepko pred nami....ne samo cene, tudi ponudba, odnos gostincev, cene v gostilnah, trgovinah (da o raznovrstnosti v neki navadni trgovini supermarketu ne govorim, dvomim da ima kaka aleja v lj na 10x vecji povrsini tako ponudbo)....se vidi da se italijancki znajo it biznis😉🤣
  • Kdo je trenutno prisoten (Poglej celoten seznam)

    • Ni prijavljenih registriranih uporabnikov
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.