Skoči na vsebino

Kaj ste pa danes naredili na svoji mazdi


jures

Priporočeno sporočilo

pred 16 minutami je Gregster napisal:

Ko sem menjal je nisem dal. Pozabil. Zadnič pa pogledam, če kaj pušča. Pa nič. Ampak bom vseeno dal😁

Obvezno podložko gor, obvezno staro če nimaš nove. Ko zategneš po pameti, ker se potem itak še samo od sebe zapeče.

 

Sem imel primere, ko sem moral po pajser, da sem odvijal vijake od karterja. Eni pritegnejo ko pri norcih.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz pa sem rojeval s filtrom, ki ga je dal gor uradni Mazda servis v MB.

Al ni namazal dihtunge al pa je zategnil ko budala.

 

Takrat še nisem imel tipskega ključa, prav za širino Mazda filtra, sem tega na kovinski trak vtrgal.

Popravljeno od godlike
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 15 minutami je FuManchu napisal:

Najlažje ti je zabiti izvijač notri in odtegneš. Če nimaš primernega orodja seveda.

Strah me je bilo, da bi na tak način poškogoval navoj. Ker srednji je kar globok.

Na koncu sem nekaj okol zavil, pa uporabil univerzalnega na gedoro, takega, ki ima 3 zobnike, samo je Mazda filter malo preozki za njega in drugače drsi.

 

i20n ima, isto kot Giulietta, samo vložek. Forda pa še nisem probal. Če ne bom lahko Mazda ključ komu podaril. Ker prav sede na celi filter.

Popravljeno od godlike
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 4 urami je FuManchu napisal:

Najlažje ti je zabiti izvijač notri in odtegneš. Če nimaš primernega orodja seveda.

Pa upaš da ne odlomiš filtra.

screwdriver-in-stuck-oil-fitler.jpg

 

Pr mojem Volvotu je pa plastično ohišje, not pa vložek filtra, tako da to odpade

 

1275808.jpg

28811_2.png

l.jpg.png28811_2.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 5 urami je Shrek napisal:

Imel bližnje srečanje s srno...ki je počakala po tem, ko je razbila avto... 

Avto razbit a vozen...

Odbijač s senzorji in desni blatnik... 

Jeba😔, verjetno nimaš piščavke 🤔

  • Začuden 1
  • Zmeden 2
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 36 minutami je Bini napisal:

Super, sedaj se nalepka lepo vidi.... 👌😉

Res jeeeee...👍vidi se bolj na daleč..😉😁😁😁

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred eno uro je Hixxy napisal:

Mene pa zanima kdo bi mi bil pripravljen pobarvati čeljusti. Res so grdo zarjavele, sam pa nimam ne znanja ne orodja da bi sam to naredil.

 

Hvala ze vnaprej.

Sej imaš tu na forumu en kup kavč strokovnjakov za vse. Ni vrag, da se ne bo našel nekdo, ki ti bo svetoval na daleč preko zooma, kako se to naredi. 😉

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred eno uro je Hixxy napisal:

Mene pa zanima kdo bi mi bil pripravljen pobarvati čeljusti. Res so grdo zarjavele, sam pa nimam ne znanja ne orodja da bi sam to naredil.

 

Hvala ze vnaprej.

Jaz bi ti svetoval da jih kar odmontiraš, pa se jih speska, potem pa tista broza barva kot jo ima @scania pa gasa.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz jih vedno, ko menjam gume malo zbrusim, ker sem pa tja nastane malo površinske rje pa malo našpricam s krownom. Pa so po 5ih letih še kr ok. Je pa seveda treba pazit, da ne špricaš po diskih😁. Blo v planu, da bi jih štrihal pa sem to misel opustil, ker bi bilo najbolje vse dol vzet pa je kr nekaj dela.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nama je prejšnji teden crkno palični sekljalnik, mešalnik in dobro, da je ČRNI PETEK cew mesec. V Harveyu sem ga našel z 25% popustom in to resničnim, ker ostali imajo istega še vedno po 50€...😊 Za par kofetov je profita.... 😉

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.