Skoči na vsebino

Kaj ste pa danes naredili na svoji mazdi


jures

Priporočeno sporočilo

Kako ga ?ele pri moji LPG zme?a; mi od?teva kilometre (range), pol pa kar naenkrat ve? ne zmore sprocesirat, kako hudi?a se kilometri kopi?ijo, goriva mu pa ostaja isto notr (benza jasno, hehe). :blush:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kako ga ?ele pri moji LPG zme?a; mi od?teva kilometre (range), pol pa kar naenkrat ve? ne zmore sprocesirat, kako hudi?a se kilometri kopi?ijo, goriva mu pa ostaja isto notr (benza jasno, hehe). :blush:

 

pri tebi je normalno da se mu me?a, med LPG in bencinom :bravo:

Jaz imam en injektor slab, mi avto malo pokadi in se sli?i tol?enje pri nizkih obratih, pa nevem ?e lahko to vpliva nato, da potovalni ra?unalnik la?e.

www.gistel.si

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pri tebi je normalno da se mu me?a, med LPG in bencinom :bravo:

Jaz imam en injektor slab, mi avto malo pokadi in se sli?i tol?enje pri nizkih obratih, pa nevem ?e lahko to vpliva nato, da potovalni ra?unalnik la?e.

 

Sej ra?unalnik lahko nastavi? skoraj to?no.Meni la?e mogo?e kak deci, ne ve?. ;)

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sej ra?unalnik lahko nastavi? skoraj to?no.Meni la?e mogo?e kak deci, ne ve?. ;)

 

ta vikend menham injektor, pol bomo vidli kako bo kazal ra?unalnik <_<

Glede nato da sva oba iz Kopra se bi lahko dobila na pivu, da mi na?tela? ?e mojega :D

www.gistel.si

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ta vikend menham injektor, pol bomo vidli kako bo kazal ra?unalnik <_<

Glede nato da sva oba iz Kopra se bi lahko dobila na pivu, da mi na?tela? ?e mojega :D

 

Ni problema. Se dobimo in re?imo zadev??ino.Ti bom pokazal kako, ker ponavadi iz prve ne zadene? in mora?

?e naknadno ?telat. :D

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

jest sm pa mal mojo mazdico spucu in sicer opral avto,m zdrgnil gume in plati??a, sem pa tudi o?istu armaturko in celo notranjost :jupiii:

 

Ve?en avto....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

jest sm pa mal mojo mazdico spucu in sicer opral avto,m zdrgnil gume in plati??a, sem pa tudi o?istu armaturko in celo notranjost :jupiii:

 

Koncno :harhar:

!!! Adrenalin is our food, speed is our drug, DOWNHILL is our life,... =) !!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Menjal sem si podlo?ke pod injektorji in enega sem moral zamenjati, ker je bil toliko zape?en da je med odstranjevanjem se po?kodoval. Na sre?o je bil tisti, ki je klenkal. Zdaj dela avto spet kot mora, upam da bo zdaj ?e olje nehal pit :D

www.gistel.si

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Prvi? letos sem ji mal du?o prepucal :bravo: kon?no na letnih gumah.....lepo, lepo leti :bravo: Najbolj zanimivo in ?udno mi je bilo, da me golf VI gti nekako ni ulovil, seveda je ?el za mano ko je opazil da sem ga prehitel...sicer je tip potem pritisnil in ?el mimo, ker sem moral bremzati ker je nekdo ?leparja prehiteval, tip je pa zalet po klancu dol imel....hmm...al mu pa ?enska ni pustila vozito preko. ?!? km/h :), potem je pa upo?asnil in zavil na izvoz Novo mesto...je pa v tunelu sli?al da ni bila to obi?na GTA-jka :):bravo:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Vem, vem da bi mogu....al pa pa? ne zna vozit po ovinkastih cesth ?eprav je doma?in (vemo kak?na je avtocesta od Trebnjega naprej), po ravnini zna vsak kekec gont....mah je bil pripravljen, ker sem pri?el za njim po prehitevalnem, se je umaknil in ?el potem takoj za mano, fora je v tem da do !?! km/h je sledil....potem v klanec pred NM sem pa moral bremzat un je pa mimo vsekal gor do tunela.....mi je pa v?e? gti :) ....sam kako pa folk voz, sm kr blendu nekajkrat...jest ne vem a sanjajo al....3/4 jih zana?a proti prehitevalnem pasu, enmu debilu sem ?e trobil, ko sem bil vzporedno z njim tip pa proti meni.....budale.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

naj ti povem da je mene snel polo gti vendar ni pa s5 padu mimo je pa ?el mimo :( JBG nisem bil hitrej?i,sem pa bil glasnej?i haha ha

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

no pa sm se kon?no spravu premonterat gume ... mazdica ma zdej lepo ?portne copatke obute :bravo::D

Wait ... Think ... Breathe ... Concentrate ... Put the car in gear ... Floor the throttle ... Burn the rubber ... ZooM-ZooM !!

?e bi nekateri ljudje padli z vi?ine svojega ega, na vi?ino svoje inteligence, padca zagotovo ne bi pre?iveli ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.