Skoči na vsebino

Kaj ste pa danes naredili na svoji mazdi


jures

Priporočeno sporočilo

Danes obiskal LPG mojstra v bli?ini Postojne (Sini?a po imenu) in sva nardila redni servis LPG in?talacije. Zdej niti malo ve? ne cuka - o?itno je bil zapacan filter (po cca. 27000km prevo?enih je bil verjetno ?e skrajni cajt za menjavo). Povpre?na poraba zadnjih 350km-jev 8.4litra. :ljubezen::danzoman:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

men so preverili, isto tko lani ko je blo +15 stopinj...budale

 

Ma sej sem bil ?ist zaprepaden... celo zimo me nih?e ni niti ustavil nit ni? v zvezi z opremo pol pa na zadnji dan veljave zakona pri res visokih temperaturah... sem kr mal ?tudiral, kera desni?arska zarota je tole bila :harhar::P:hohoho::hohoho:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

preobul avto v letne ?evljce in takoj fasal policaja, ki je sicer kontroliral pasove. Ker s pasom ni bilo uspeha se je zapi?il v letne gume in me podu?il, da danes ?e velja zimski re?im in moram imeti zimsko opremo.

 

Malo sem pojambral, da sem ga glih danes preobul in da je malo nelogi?no, da pri skoraj 20 stopinjah zahteva zimske gume.

 

Ko je ?e mislil, da bo lahko napisal kazen sem ga samo vljudno pobaral, da ?e mu poka?em ketne bo OK.

 

A jih imete? je bil ?ist zaprepaden. Sem mu odprl prtlja?nik pa mi je samo vrnil dokumente in sre?no vo?njo za?elel.

 

Hmmm ja ... a je bilo treba pa tako profesionalen odnos je imel na za?etku potem pa ta bu?a z zimsko opremo pri skoraj poletnih temperaturah. :whatever:

 

Na italijanski avtocesti je zakon do 15.4.!!!! ?E ketne bom mogu kupt....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

preobul avto v letne ?evljce in takoj fasal policaja, ki je sicer kontroliral pasove. Ker s pasom ni bilo uspeha se je zapi?il v letne gume in me podu?il, da danes ?e velja zimski re?im in moram imeti zimsko opremo.

 

Malo sem pojambral, da sem ga glih danes preobul in da je malo nelogi?no, da pri skoraj 20 stopinjah zahteva zimske gume.

 

Ko je ?e mislil, da bo lahko napisal kazen sem ga samo vljudno pobaral, da ?e mu poka?em ketne bo OK.

 

A jih imete? je bil ?ist zaprepaden. Sem mu odprl prtlja?nik pa mi je samo vrnil dokumente in sre?no vo?njo za?elel.

 

Hmmm ja ... a je bilo treba pa tako profesionalen odnos je imel na za?etku potem pa ta bu?a z zimsko opremo pri skoraj poletnih temperaturah. :whatever:

 

pa ne da te majo policaji tak radi ko mene :whatever:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pa ne da te majo policaji tak radi ko mene :whatever:

 

tebe bi poslali s ketnami naprej.........

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

tebe bi poslali s ketnami naprej.........

 

ne mislim zarad gum, ker sm ?e vedn na zimskih :) govorim o zgodovini F-ke, ko sm jo pripelu dam so me prvi? ustavl po 3 mescih imetja, od tega vmes ?e 5x dokler ni zadeva obstala... morem pa potrkat na les, da sm ?e vedno na 0 pikah :bravo:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

kdaj pa bojo za?el kaznovat tiste ki imajo globoko v letnem re?imu zimske gume??? :ne vem: bi se kar nabral enega denarja ;)

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

kdaj pa bojo za?el kaznovat tiste ki imajo globoko v letnem re?imu zimske gume??? :ne vem: bi se kar nabral enega denarja ;)

 

kdaj bodo pa za?el kaznovati tiste kateri nimajo vpisano pravo dimenzijo gum, pa ?e tiste s fancy pobarvanimi feltnami :blush: :ne vem: :hohoho::hohoho:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

kdaj bodo pa za?el kaznovati tiste kateri nimajo vpisano pravo dimenzijo gum, pa ?e tiste s fancy pobarvanimi feltnami :blush: :ne vem: :hohoho::hohoho:

 

sam res ,tud take treba polovit!!! Ok izjemnoma se pusti tiste k jim feltne dobr sedejo na avto :):harhar:

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

servis na 128k km...

 

olje, filtri, zavorna tek., itd... 180 ? vklju?no z delom, MES kartico in pranjem vozila :)

 

traktor spet pred ko muca :)

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Danes sem zamenjal visokotonce na moji mazdi.Montiral sem Rainbow silk visokotonce z kretnico.

Razlika je gromozanska-sedaj celo basi zvenijo bolj?e, bolj definirani so.Sem hotel zamenjati ?e bas-mid v vratih.Vem, da so original Bose 2 ohm in moji Rainbow 4 ohm.Bi pa? ?pilali bolj potiho.

Ampak v ?em je ?tos? ?tos Bose ozvo?enja je , da ?e na izhodu ekvalizira oz. pore?e dolo?ene frekvence in moji oh in sploh zvo?niki so igrali za en k***c.Sem primerjal levo in desno stran, v katero sem vgradil te zvo?nike in bose so imeli ve? basa.Potem sem razglabljal naprej in ugotovil sem, da so bose zvo?niki narejeni iz zelo tankega papirja (opna) in vpeti v zelo gibljivo in "ne?no" gumo okoli tako, da zelo nihajo naprej in nazaj ?e primalih watih.Pri bose ozvo?enju se vse dogaja na malih watih in mo?eh (zato tudi 2 ohm zvo?niki).Moji drugi hi-end zvo?niki pa so 140wat rms in potrebujejo kar nekaj wata?e, da se prebudijo.

Zato sem pustil originalne. Je pa dobro pri tej mazdi to, da panel od vrat sname? dol v 5 minutah in samo kri?ni izvija? rabi? za 3 vijake odvit, roke pa za od?tiftat 9 plasti?nih zati?ev.Zelo pohvalno in enostavno. :bravo:

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.