Skoči na vsebino

Kaj ste pa danes naredili na svoji mazdi


jures

Priporočeno sporočilo

dobila je osnovne potrebne zadeve - korito prtlja?nika, folijo za za??ito zadnjega odbija?a in nosilec za GPS/telefon - ?akam samo ?e ro?ice pol se pa pimpanje do webasta poleti kon?a.

 

Zelo zelo priporo?am!!!

http://www.ebay.de/itm/190403351047?ssPage...9#ht_2057wt_905

 

v ceni sta 2 para, ker bom imel ?e na motorju androida za GPS, ima tudi en kos za sme?nih 5? - dr?i ko pes je?a in je res majhen, bom dal slike z avta

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Danes nalil ?e Super100 po ceni 1,509? za liter, ampak sem nato?il samo 20litrov ker bo zadost za kak mesec ali ?e ve?! :jupiii:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Danes sem jo tako lepo (relacijsko) fural (po AC omejitvah itd.), da imam skupno porabo zadnjih 300kmjev spet le 8.2litra na 100. :danzoman:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sej bi povedal, samo potem bi vsi za?eli BG-jke kupovat in predelovat :P bomo na pikniku kak?no rekli ;)

 

:bravo:

 

js sm se pa tak veselu, da jo bom u ?ivo vidu :blush:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?koda da se kdaj prej nismo imeli prilike spoznat. V tak?nem stanju kot je bila pa itak ni bila za pokazat.

 

lahko pride? tudi pe?...:)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hehe, seveda te lahko (?e ne drugo v to?lnu), moje gorivo je vsaj ene 40% cenej?e od tvojega! :harhar:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz ti??im svoj traktor non-stop, pa ne pridem ?ez 7,2L/100km... Pa me premagaj ?e lahko ;)

 

Premagaj polno mps z gobca?em uklopkotom, ?efurjado na radiju mano za volanom pri oldtajmerju(naprej od dunaja) in porabo po bc 7,5 l/100km in pri?o ki bo to potrdila. :hudicek:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Premagaj polno mps z gobca?em uklopkotom, ?efurjado na radiju mano za volanom pri oldtajmerju(naprej od dunaja) in porabo po bc 7,5 l/100km in pri?o ki bo to potrdila. :hudicek:

 

corect :bravo:

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

corect :bravo:

 

Tok sta ?la po?asi, da sem jaz v?eraj ?e zadnje lu?i videl pred Bratislavo

 

a sta pla?ala 10? vinjeto za 2km avtoceste? :hudicek:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tok sta ?la po?asi, da sem jaz v?eraj ?e zadnje lu?i videl pred Bratislavo

 

a sta pla?ala 10? vinjeto za 2km avtoceste? :hudicek:

 

Klopko je pla?ou,js sem vozu. :hudicek:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sem koncno nase malo casa, da sem se zapeljal skozi pralnico ...

 

Objavljena slika

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zaenkrat danes ?e ni?, sem pa pravkar pri na?em Vinkotu (Sirius-u) naro?il Metabonda za v motor, ker mam kmalu menjavo olja na programu! :party0035::punk:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No,no ne mi zdaj kot na forumu das avto. :P ?e ga ti??i?, pije.In pika.

 

hehe... ja tam tud A6 4.2 pijejo 8 litrov in podobne ?torije. Sicer je pa znano, da BC v prvi seriji ?estk kr konkretno la?e.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.