Skoči na vsebino

Kaj ste pa danes naredili na svoji mazdi


jures

Priporočeno sporočilo

pelu svojo mazdico na pranje in sesanje jo mal pofotkal in namontiral bol?i volanski obro?, ker ta je biu ?e res malo bogi :bravo:

v naslednjem tednu me ?aka ?e srednji servis ter kak?ni lepotni popravki, pa da ne pozabim na letne gume ... sam ?e odlo?it se morm al dam oran?ne litke speskat pa na belo po?trihat al dam original mx5 feltne gor pa je zadeva v grobem kon?ana z stylingom :blush:

Wait ... Think ... Breathe ... Concentrate ... Put the car in gear ... Floor the throttle ... Burn the rubber ... ZooM-ZooM !!

?e bi nekateri ljudje padli z vi?ine svojega ega, na vi?ino svoje inteligence, padca zagotovo ne bi pre?iveli ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Js se pa ?e nemorem odlo?it a nej dam 17" felge od F-ke na 3-jko al ne :glare: u homologaciji so 17" sicer vpisane, sam pomoje nebojo dober izpadle na 3-jki, poraba se bo ziher zvi?ala, pa tut pospe?ki vpra?anje kaki bojo, pa ?e terenc bo avto zgledu :blush:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pol zdj mal bolj na ?irok stoji zadaj? :P:bravo:

 

Jaz sem pa stroja mal sprehodu do Obale in nazaj v Kamnk. :jupiii:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nalil neki malega Vitrex-a, kar zimskega, saj se nikoli ne ve kako se letni ?asi ?e pome?trajo! :blush:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Danes na mazdi naredil ?isto ni?, sem pa zanjo kupil nove gume - dunlop maxx TT. So ?e na plati??ih, na avtu pa bodo v kratkem.

 

Se hvalim za nazaj ?e 3 dni vozim z letnimi gumami ki pa so na drugih plati??ih :) in kaj naj re?em dr?ijo se ceste bol kot zimske ;) Ampak optimalni pogoji ?ele prihajajo

 

Heh jaz tudi nisem zdr?al. V petek dobil Federal RS-R (treadwear 140!) za sprednji par pa sem le do danes zdr?al. Danes sem pa zapeljal avto v gara?o na deske, da sem lahko spoliral avspuhe (dolgcajt pa? sramezljiv ), potem pa zamenjal gume. Obenem sem na sprednji konec dal nazaj camber vijake (za ?telanje naklona) ter na?prical vse skupaj z WD40, da bojo maherji na optiki la?e nastavili. Trenutno se ?uti, da nista isto nagnjena kolesa, to bom po?timal jutri.

 

Spet sem ?okiran nad razliko v primerjavi z zimskimi. Sme?no je pa to, da sem tretjo sezono s Savo S3 zelo zadovoljen, po suhem se je dalo kar hitro peljati. Te letne sprednje sem pa kupil z namenom, da mi jih ne bo ?koda, Michelin PS3 sem pa spravil. Po eni sezoni so sprednje na 4mm, zadnje na 6mm. Torej kar razlika, spredaj grejo zelo hitro.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Naro?il sem jo na optiko, đast in kejs, ker bom-o "malo" spro??ali konji?e, da nau prehitr gum zmankal. :blush:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

preobul avto v letne ?evljce in takoj fasal policaja, ki je sicer kontroliral pasove. Ker s pasom ni bilo uspeha se je zapi?il v letne gume in me podu?il, da danes ?e velja zimski re?im in moram imeti zimsko opremo.

 

Malo sem pojambral, da sem ga glih danes preobul in da je malo nelogi?no, da pri skoraj 20 stopinjah zahteva zimske gume.

 

Ko je ?e mislil, da bo lahko napisal kazen sem ga samo vljudno pobaral, da ?e mu poka?em ketne bo OK.

 

A jih imete? je bil ?ist zaprepaden. Sem mu odprl prtlja?nik pa mi je samo vrnil dokumente in sre?no vo?njo za?elel.

 

Hmmm ja ... a je bilo treba pa tako profesionalen odnos je imel na za?etku potem pa ta bu?a z zimsko opremo pri skoraj poletnih temperaturah. :whatever:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

preobul avto v letne ?evljce in takoj fasal policaja, ki je sicer kontroliral pasove. Ker s pasom ni bilo uspeha se je zapi?il v letne gume in me podu?il, da danes ?e velja zimski re?im in moram imeti zimsko opremo.

 

Malo sem pojambral, da sem ga glih danes preobul in da je malo nelogi?no, da pri skoraj 20 stopinjah zahteva zimske gume.

 

Ko je ?e mislil, da bo lahko napisal kazen sem ga samo vljudno pobaral, da ?e mu poka?em ketne bo OK.

 

A jih imete? je bil ?ist zaprepaden. Sem mu odprl prtlja?nik pa mi je samo vrnil dokumente in sre?no vo?njo za?elel.

 

Hmmm ja ... a je bilo treba pa tako profesionalen odnos je imel na za?etku potem pa ta bu?a z zimsko opremo pri skoraj poletnih temperaturah. :whatever:

 

A ne velja zakon za vse? :P Se hecam, valjda je ?udno, da bi imel gor ?e zimske gume...ampak, organi pregona pa? spo?tujejo ?rko zakona in "kriminalce" pa "parazite" preganjajo vse povprek.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Boss, pa kako da glih tebe najdejo? Da nisi tud ti kaj g. Pezdirja nadlegoval :P .

Samo vpra?anje, a so dimenzije verig v tvojem prtlja?niku kompatibilne z dimenzijami pnevmatik in a je to mo? postave tudi prveril?

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.