Skoči na vsebino

Kaj ste pa danes naredili na svoji mazdi


jures

Priporočeno sporočilo

Pri meni se je pa pred nekaj dnevi stevec zavrtel preko stevilke 90.000 :) ... In danes, ko je bilo malo casa in zunaj pozitivne temperature, sem ji privosci razvajanje z vodo od zunaj in nego od znotraj :) ...

 

... in za jutri so napovedane padavine. :P

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

... in za jutri so napovedane padavine. :P

 

Saj to je vedno tako... da po tem, ko se avto opere, so v kaksnem dnevu ali dveh padavine :) ... Ampak je bil ze tako "svinjska" ... da je bilo treba sprati dol svinjarijo :)

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne.... ?zmeden? sem moral kar 2x prebrat kdo je avtor pa ?e pol nisem bil ?ist ziher, ?e se ni Ajvar kot moderator mal pohecal z nami.

 

tko, da "picture please or it didn't happen" :hudicek:

 

Mnja, se zgodi... Smo se odpravljali na smu?anje, pa sem Mazdo opral, spucal in spedenal, dokler sem v ?empetru po slu?bi ?akal ?eno in otroke, da pridejo s Hondico, potem pa sem Mazdo parkiral v ?empetru in zdaj ?aka, da pridemo ponjo. Ja, ko se vrnemo, lahko malo poslikam...

 

Ve?, Uklopko, nisem ravno nesre?en gledal svoj sve?e opran poltrahtor, se mi pa to zdi Sizifovo delo. No, zdaj, ko je nekaj dni parkirana v ?empetru, bo vsaj nekaj dni ?ista, ?im pa se odpravim domov... Brez veze ?istit, ?e je pa po 100 metrih spet "wosrana". ?e posebej, ?e ti nasproti pride ?ena z dvema heroj?koma, ki obredeta vsako blatno lu?o, nato pa zlezeta v kabino in otacata po sede?u, vratih, zadnji strani sprednjega naslonjala,... Ve? pa, kako radi v te poltrahtorje spravijo lepo tapiserijo :vskalo: . Potem si lahko samo predstavlja?, kak?en je. "Wasran" od zunaj in od znotraj, da se edino v delovni tuti lahko usede? vanjo. Tudi ?e jo ?e tako ?isti?. Mogo?e edino, ?e jo za kak?e dva dni zapeljem v So?o :zvizga: ...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ko smo ?e ravno pri ohranjanju ?iste mazdice.. js sm ravnokar svojo skril pred napovedanimi padavinami.

 

In ker avta itak ne rabim do torka zve?er, bo ?lo vse mimo brez da bi se kaj umazal :harhar:

 

post-5512-1329655056_thumb.jpg

miataviperfinal.png

"It's better to be a lion for a day, than a sheep all your life."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Opral ?rno ?vau, mater je lepa, ?e kak?en teden in ji dam ?e Tubijeva plati??a, pol bo ?ele lepota na 4-ih kolesih! :jupiii::ljubezen::rozico:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Vreme je bil tolk zakon, da sm spraznil cel tank plina z vo?njo kar tako malo naokoli. Poleg uklopkota ?e petkrat sre?al tamodre in niti enkrat ni eden trznil zarad manjkajo?e tablice, ?e celo na motorju je peljal je za mano cca 5km in se mu o?itno ne da ubadat s takimi malenkostmi.

 

?koda edino, da niso bile temperature malo vi?je, bo pa zato nasledni? ?e ve?ja u?ivancija brez strehe po ovinkih :hudicek:

miataviperfinal.png

"It's better to be a lion for a day, than a sheep all your life."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ponovno preveril vse teko?ine, dolil dober dcl olja (ne morem verjet kako je svetle barve po skoraj 12.000km od menjave, ok priznam - z dodatkom Bonda, hehe). Skratka z videnim sem ZELO zadovoljen (tale stroj mi je kar hitro zacelil RENOjske rane, hehe)! :jupiii::ljubezen:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Preizkusil zavore do daske, nam govril zakaj ampak blo je potrebno. :blush:

Pol je "malo" smrdelo in tud pokadilo se je iz felten. :blush:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?rnozmajklo danes v en klanec (Kozjak - Tuhinjska dolina) stisnu, pa "zadu?u" enga pe?oj?ka, k se je prej kur?il po cesti, podvojeno preko vseh omejitev, nakoncu sem moral bremzat v breg navzgor, da se nisva "poljubila". No kasneje sem spet za?el vozit umirjeno. STROJ! :jupiii::ljubezen::danzoman:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V Bitnjah pri Kranu mi majstr rihta izpuh, da bo ?rnozmajka malo lep?e predla (je bil ?e cajt, heeh)! :bravo::danzoman:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V Bitnjah pri Kranu mi majstr rihta izpuh, da bo ?rnozmajka malo lep?e predla (je bil ?e cajt, heeh)! :bravo::danzoman:

 

Napaka, bo? postal reden gost. :blush:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Napaka, bo? postal reden gost. :blush:

 

krotendorf?

?alabajzar ja

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Se hvalim za nazaj ?e 3 dni vozim z letnimi gumami ki pa so na drugih plati??ih :) in kaj naj re?em dr?ijo se ceste bol kot zimske ;) Ampak optimalni pogoji ?ele prihajajo

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

S primo?em stestiral LPG system in dela bp dokler ga tera?, pol pa v?asih ne najbol?, samo bomo zoptimiral do konca ko bo ?as.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.