Skoči na vsebino

Kaj ste pa danes naredili na svoji mazdi


jures

Priporočeno sporočilo

pred 4 minutami je Janez007 napisal:

Že veš, kam boš 5 let vozil te nove konje servisirat? 

BTC. Prvi servis imam zastonj. 

A so v redu mehaniki tam? Mislim, vsaj povprečni, ker v Kopru je bolj revno vse skupaj. 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 1 minuto je Janez007 napisal:

Jureta sem danes videl šravfati že ob 7h zjutraj. Meni je BTC ugoden zaradi lokacije. Tudi z osebjem sem imel do sedaj dobre izkušnje. 🙂

 

Sta pa za dober odnos potrebna 2. 😄

 

 

 

Se pravi, da se bom z lahkoto spoprijateljil z njim glede na to, da nisem problematičen in se prilagodim vsakemu. Tudi meni je BTC  spotoma med Koprom in nakupovalnim centrom,kjer bova z ženo prebila čas, medtem, ko bo Jure šraufal mojo premiumko. 🤗

  • Všeč 2
  • Haha 2

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 58 minutami je Alex napisal:

Se pravi, da se bom z lahkoto spoprijateljil z njim glede na to, da nisem problematičen in se prilagodim vsakemu. Tudi meni je BTC  spotoma med Koprom in nakupovalnim centrom,kjer bova z ženo prebila čas, medtem, ko bo Jure šraufal mojo premiumko. 🤗

Ne pozabi na fante, da se po šihtu odžejajo, pa bo vse 👌😃 SIcer pa, zamenjat olje in filtre, znam še jaz. Jureta boš rabil čez 30 let, ko bo imela tvoja Mazdica že 300.000 km in se bodo začele pojavljati prve težave. 😄

 

pred 37 minutami je Slivka napisal:

Bo že Marijan našel kakšnega 'Jureta' tam...

Približno tako, kot boš pri Pelkotu našel šravfati Pelka. 😅

Popravljeno od Janez007
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 43 minutami je Alex napisal:

Se pravi, da se bom z lahkoto spoprijateljil z njim glede na to, da nisem problematičen in se prilagodim vsakemu. Tudi meni je BTC  spotoma med Koprom in nakupovalnim centrom,kjer bova z ženo prebila čas, medtem, ko bo Jure šraufal mojo premiumko. 🤗

Prilagodljiv... 

Z zarečenem kruhom... 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Usnje namazal s preparatom na fotki in se sveti kot novo, volan prav tako in prestavno ročico, njeno usnje. :)

IMG_20221002_130213.jpg

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 43 minutami je Janez007 napisal:

Dolil tekočino za vetrobransko steklo, namazal tečaje vrat, namazal tesnilne gume okoli vrat, odišavil notranjost. Pral in sesal nisem, ker je nedelja in nočem motiti sosedov, tako kot (brezobzirno) oni mene. 😉

 

 

IMG_20221002_154115.jpg

A vap pa sesalec te motita?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 18 minutami je Scr3am napisal:

A vap pa sesalec te motita?

Kadar ju sam uporabljam, ne, kadar pa v nedeljo ali praznikih sosedi, pa zelo. Na terasi počivam, si za kuliso naštimam lepo glasbo, potem začne sosed nažigat z industrijskim sesalcem ali vapom. Za popenit. 😃

Popravljeno od Janez007
  • Všeč 1
  • Haha 3
  • Žalosten 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 urama je Janez007 napisal:

Dolil tekočino za vetrobransko steklo, namazal tečaje vrat, namazal tesnilne gume okoli vrat, odišavil notranjost. Pral in sesal nisem, ker je nedelja in nočem motiti sosedov, tako kot (brezobzirno) oni mene. 😉

 

 

IMG_20221002_154115.jpg

Ti si potem idealen sosed, takih je malo😉👍

  • Všeč 2
  • Haha 2
  • Ljubim 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Imel sem kake štiri dcl črne pol mat (satin black) barve viška, pa sem se danes  lotil barvanja zimskih platišč. Nekako mi bolj pašejo črna na rdečo strelo. 

PSX_20221001_124135.jpg

 

  • Všeč 4
  • Začuden 1
  • Zmeden 1

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 12 urami je Alex napisal:

Imel sem kake štiri dcl črne pol mat (satin black) barve viška, pa sem se danes  lotil barvanja zimskih platišč. Nekako mi bolj pašejo črna na rdečo strelo. 

PSX_20221001_124135.jpg

 

 

črno/rdeča kombinacija je top

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 16 urami je Janez007 napisal:

Kadar ju sam uporabljam, ne, kadar pa v nedeljo ali praznikih sosedi, pa zelo. Na terasi počivam, si za kuliso naštimam lepo glasbo, potem začne sosed nažigat z industrijskim sesalcem ali vapom. Za popenit. 😃

Se dobro da nisi moj sosed :D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.