Skoči na vsebino

Kaj ste pa danes naredili na svoji mazdi


jures

Priporočeno sporočilo

pred 22 urami je Boss napisal:

Hauba? Pri Mazdi pa res ne rabiš odpirat haube. 😜

učas je treba dolit kaj. če ne druzga vsaj tekočino za šajbe pucat :D 

 

aja pa v Lidlu nabavu eno tubico za tesnila mazat :) 

Popravljeno od TBA
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Naredil servis na stari dami potem so mi pa se na hitro luci spolirali in mi jo oprali

347xxx km je za nama
Malenkost spusa turbina glede na kilometre pa ni to nic strasnegafa31a0cf6f22f3ab0a9012af846948d2.jpg

Poslano z mojega SM-G998B z uporabo Tapatalk

*??)

?.???.?*??) ?.?*?)

(?.?? (?.?? Lep dan

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V bistvu ne... če gledaš samo skoz oči porabe. Če pa gledaš kot celoten paket, užitek v vožnji in ceno, ki sem dal zanj pa absolutno da. Sem probal 165KM bencinarja pa me je pustil čisto hladnega, takoj nato pa tega in ko ti srce zaigra, ko poženeš v klanec na Kurešček pač veš kaj moraš vzet. Res nisem dobil možnosti sprobat 2,5 mašine, ampak me je minila tako cena kot menjalnik, ker bi za oba skupaj leta 2019 moral plačati skoraj 38 jurjev €. Za tega sem dal s popustom pa 29 jurjev in enostavno ni bilo sploh za razmišljat.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 14 minutami je Boss napisal:

V bistvu ne... če gledaš samo skoz oči porabe. Če pa gledaš kot celoten paket, užitek v vožnji in ceno, ki sem dal zanj pa absolutno da. Sem probal 165KM bencinarja pa me je pustil čisto hladnega, takoj nato pa tega in ko ti srce zaigra, ko poženeš v klanec na Kurešček pač veš kaj moraš vzet. Res nisem dobil možnosti sprobat 2,5 mašine, ampak me je minila tako cena kot menjalnik, ker bi za oba skupaj leta 2019 moral plačati skoraj 38 jurjev €. Za tega sem dal s popustom pa 29 jurjev in enostavno ni bilo sploh za razmišljat.

Se popolnoma strinjam,tako glede menjalnika kot vožnje v klanec. 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred eno uro je Boss napisal:

V bistvu ne... če gledaš samo skoz oči porabe. Če pa gledaš kot celoten paket, užitek v vožnji in ceno, ki sem dal zanj pa absolutno da. Sem probal 165KM bencinarja pa me je pustil čisto hladnega, takoj nato pa tega in ko ti srce zaigra, ko poženeš v klanec na Kurešček pač veš kaj moraš vzet. Res nisem dobil možnosti sprobat 2,5 mašine, ampak me je minila tako cena kot menjalnik, ker bi za oba skupaj leta 2019 moral plačati skoraj 38 jurjev €. Za tega sem dal s popustom pa 29 jurjev in enostavno ni bilo sploh za razmišljat.

Ja, M6 G165 ob prehodu z dizla deluje zelo zelo leno. Ampak ko se jo navadiš, je super. Sam nikoli več ne bi šel nazaj.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 22 minutami je Janez007 napisal:

Ja, M6 G165 ob prehodu z dizla deluje zelo zelo leno. Ampak ko se jo navadiš, je super. Sam nikoli več ne bi šel nazaj.

A nazaj na dizel  ali iz dizla na 165?🤔

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 19 urami je Alex napisal:

Se popolnoma strinjam,tako glede menjalnika kot vožnje v klanec. 

🤡🤡 ni potrebe po tvoji potrditvi je bila razlaga od @Bosspopolnoma dovolj, no če pa zbiraš poste pol pa le nabijaj 😁😁

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 3 urami je robertk6 napisal:

🤡🤡 ni potrebe po tvoji potrditvi je bila razlaga od @Bosspopolnoma dovolj, no če pa zbiraš poste pol pa le nabijaj 😁😁

Ne seri 🤡🤡tgovorimo o mazdah dizlih, ne o polizdelkih. 😉    

Popravljeno od Alex

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 21 urami je Alex napisal:

tgovorimo

@Alexkakšna beseda te je to ??? A to je nova slovnica??? Še pisat ne znaš kak bi še kaj druga🤣🤣🤣. Pravi forumski 🤡🤡🤡🤡🤡 

pred 28 minutami je Alex napisal:

Mogoče na tvoji? Zato pa taka katastrofa. 🤡🤡

Daj si nekaj svojega zmisli....aja že preveč za tvoje zrno 😂😂😂

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Naredila je prvega tehničnega.

 

Komentar zaposlenega je bil, da mu ni jasno zakaj je treba nove avte na tehničnega vozt. Tako da lahko spiš mirno @Janez007 😀

 

Si je pa sicer kar vzel svoj čas, se mi zdi da jim je gušt takele avte mal pregledat, kateri pridejo na prvega tehničnega.

 

Popravljeno od SeekK
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 14 minutami je SeekK napisal:

Naredila je prvega tehničnega.

 

Komentar zaposlenega je bil, da mu ni jasno zakaj je treba nove avte na tehničnega vozt. Tako da lahko spiš mirno @Janez007 😀

 

Si je pa sicer kar vzel svoj čas, se mi zdi da jim je gušt takele avte mal pregledat, kateri pridejo na prvega tehničnega.

 

Ja kolko je pa star avto ??? 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne vem, če sem tu že povedal ampak, ko sem spomladi peljal na 1.tehnični so mi rekli, da take mazde pa še niso videli ( brez rje). Sem par mescev prej peljal na korozisko zaščito podvozja. Pravi, da so rade kr rjave spodaj že po takem času🙁

Popravljeno od Gregster
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A ima kdo kak link do teh žarnic za registrsko tablico zadaj - led seveda. Rabim pa kvalitetne led žarnice, te ki imam sedaj mi spet ena utripa. 

A je kaj takega ok, al so prevelike? Ker enkrat sem ene kupil, pa so bile potem predolge

https://www.mimovrste.com/avto-zarnice/m-tech-zarnica-led-w5w-12v-canbus-10xsmd3014-bela?tab=reviews

https://www.mimovrste.com/avto-zarnice/mline-zarnica-led-12v-w5w-t10-5xsmd-5050-bela-par?tab=reviews

Popravljeno od SpEkTr
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 1 uro je SpEkTr napisal:

A ima kdo kak link do teh žarnic za registrsko tablico zadaj - led seveda. Rabim pa kvalitetne led žarnice, te ki imam sedaj mi spet ena utripa. 

A je kaj takega ok, al so prevelike? Ker enkrat sem ene kupil, pa so bile potem predolge

https://www.mimovrste.com/avto-zarnice/m-tech-zarnica-led-w5w-12v-canbus-10xsmd3014-bela?tab=reviews

https://www.mimovrste.com/avto-zarnice/mline-zarnica-led-12v-w5w-t10-5xsmd-5050-bela-par?tab=reviews

Prijateljski nasvet: če je avto prišel z navadno žarnico (kar pri meni je), kupi identično navadno po specifikaciji. Inženerji niso predvideli večje ali manjše porabnike. Takole med ljudmi večkrat slišim, da nekvalitetne led žarnice crkujejo kot po maslu.

 

Drugače pa v navodilih za uporabo piše, kakšno žarnico rabiš.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.