Skoči na vsebino

Kaj ste pa danes naredili na svoji mazdi


jures

Priporočeno sporočilo

pred 10 minutami je Janez007 napisal:

Pa ti sploh ne razumeš, brezupen primer ... 🙃

Tudi sam bi si želel, da je svet pošten, popoln, da je vse idealno in da je vse, kar je napisano ali ti kdo reče, res. 

A ni tako. Zato, če verjameš 10% kar vidiš okoli sebe ali slišiš  že v redu. 😊

Malo nas je, ki smo pošteni in govorimo samo resnico. 😉

  • Všeč 1
  • Haha 2

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 1 uro je Alex napisal:

Lepo, da zaupaš vsemu, kar ti pomolijo pred nos. Tej računi so podobno relevantni, kot zapisi o porabi. 😊


in informacije o cepivih ane? ;) 

 

Pomoje imas ti zelo tezko zivljenje, ker nikomur prv nic ne vrejames ali zaupas… Pomoje se samemu sebi ne zaupas 😜

  • Všeč 1
  • Haha 1
  • Ljubim 1

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 5 urami je Alex napisal:

Tudi sam bi si želel, da je svet pošten, popoln, da je vse idealno in da je vse, kar je napisano ali ti kdo reče, res. 

A ni tako. Zato, če verjameš 10% kar vidiš okoli sebe ali slišiš  že v redu. 😊

Malo nas je, ki smo pošteni in govorimo samo resnico. 😉

Ko kupuješ avto ugotavljaš njegovo dejansko stanje, in sicer na podlagi tehničnega pregleda in preizkusa avta, razpoložljivih dokumentov in izjav lastnika. Če se na dokumente in njihovo vsebino ne spoznaš, je res vseeno, ali jih pogledaš ali ne. V tem smislu razumem tvoje stališče do dokumentov. 😲 😀 (če ne ločiš med originalom in ponaredkom).

 

Popravljeno od Janez007
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 35 minutami je Janez007 napisal:

Ko kupuješ avto ugotavljaš njegovo dejansko stanje, in sicer na podlagi tehničnega pregleda in preizkusa avta, razpoložljivih dokumentov in izjav lastnika. Če se na dokumente in njihovo vsebino ne spoznaš, je res vseeno, ali jih pogledaš ali ne. V tem smislu razumem tvoje stališče do dokumentov. 😲 😀 (če ne ločiš med originalom in ponaredkom).

 

Jaz najbolj  verjamem svojemu občutku ali pa strokovnjaku, ki avto pregleda. 

Ko sem sam kupil 6-ko v Nemčiji, je Marko poslal tipa, ki se spozna na avte gor v Nemčijo. Pregledal je detaljno cel avto, meni pa je poslal okoli 30 slik vsakega detajla avta. Tako sem zaupal, čeprav sam avta nisem videl, da je v redu. In res je bil v redu. Imel sem tudi izpisek iz servisov, a si kaj dosti z njimi nisem mogel pomagati. 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hipotetično vprašanje:

 

enaka avtomobila s podobno kilometrino in ohranjenostjo. Tud serviser potrdi, da sta oba ok.

ampak

 

1. avto ima servisno zgodovino in popise servisov ter menjav

2. avto nima nič, ne podatkov servisne, ne menjav  delov ipd.

 

Kateri avto na koncu izbereš?

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 37 minutami je Boss napisal:

Hipotetično vprašanje:

 

enaka avtomobila s podobno kilometrino in ohranjenostjo. Tud serviser potrdi, da sta oba ok.

ampak

 

1. avto ima servisno zgodovino in popise servisov ter menjav

2. avto nima nič, ne podatkov servisne, ne menjav  delov ipd.

 

Kateri avto na koncu izbereš?

Tistega, ki ima kak#no malenkost, ki me pritegne bolj.Vedno zaupam mojemu šestemu čutu. 

  • Všeč 1
  • Začuden 1

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 27 minutami je Janez007 napisal:

Kaj pa če te ta tvoj šesti čut vara, tako kot na primer pri političnih voditeljih? 😃

Mah, pri političnih voditeljih je tako, da volim tiste, za katere vem, da bodo razjezili več ljudi. 🤗 V bistvu mi je pa čisto vseeno, kdo je na oblasti. Meni se isto piše. Če pa večina odloči tako, kot je, pa naj. Na zadnjih volitvah sploh nisem šel volit. Kar se pa tiče mojega šestega čuta, so moji znanci in moja familija vedno začudeni, kako ugasnem (predvidim) pravilbo stvari. 

Recimo zadnji ojačevalec za kitaro sem kupi pred kratkim l "na slepo" v Nemčiji.

Preko njihove "bolhe". Ojačevalca nisem ne videl, ne slišal, kupil sem ga le na podlagi dopisov prodajalca. Ocenil sem, da je pošten v izjavah. Vseeno se gre tu za par jurjev €. 😊 In nisem se zmotil. Ojačevalec je prispel v dveh dneh,  celo zaščiten  v dodatnem kovčku, vrednim 300€. Zraven mi je dal nove lampe, kable... 

Pa tega v oglasu in dopisih  ni omenil. Ojačevalec pa dela v nulo. Prišparal sem kar precej denarja in moj šesti čut je zopet deloval. Prav tako pri prvi mazdi 6 leta 2006,  kot tudi tej ta zadnji. 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 9 minutami je MazdaBoy napisal:

Ne jo preveč gloncat, da je ne boš znucal 😛😆

Ni strahu,imam machine grey barvo,ki ima še dodaten sloj laka tako,da jo lahko parkrat več operem kot ostali.....😂🤣😉

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 5 urami je godlike napisal:

Da se vrnemo na smisel teme 😉

 

Sem šel ven in uredi, tako da lahko postam na to temo.

 

Stare:

20221219_160353.jpg

Nova:

20221219_160604.jpg

Dol vzeto:

20221219_160412.jpg

Gor nareto:

20221219_160403.jpg

20221219_160728.jpg

Kje so ti to uredili....🤔😉

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 9 urami je Bini napisal:

Kje so ti to uredili....🤔😉

To je uredil najboljši serviser.🙃

Ki tudi kdaj kaj zaj..., se posipa s pepelom in mu je žal. Pred novimi posegi razišče po internetu kako narediti. Pa daleč najcenejšo uro ima.

 

  • Haha 1
  • Zmeden 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.