Skoči na vsebino

Kaj ste pa danes naredili na svoji mazdi


jures

Priporočeno sporočilo

Drajv ni več in, ker tisti popust ne odtehta konstantnega rokovanja s telefonom in nastavljanja vožnje in dejstva "uh spet sem pozabil snemat vožnjo,...". Vsaj tako je bilo pri ženi. Potem je pa na koncu cena na Savi bila identična ceni pri triglavu z drajv kodo  - oz še malenkost cenejše.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 6 minutami je MazdaBoy napisal:

Triglav Drajv imate, za popust pri zavarovanju? Ali ste na drugih zavarovalnicah?

 

Ja... jaz imam Triglav Drajv ... 25% popust... 

Pravkar je SpEkTr napisal:

Drajv ni več in, ker tisti popust ne odtehta konstantnega rokovanja s telefonom in nastavljanja vožnje in dejstva "uh spet sem pozabil snemat vožnjo,...". Vsaj tako je bilo pri ženi. Potem je pa na koncu cena na Savi bila identična ceni pri triglavu z drajv kodo  - oz še malenkost cenejše.

 

 

Jaz imam nastavljeno, da se samodejno zazene... ko postavim telefon v nosilec v avtu, se zazene aplikacija ... 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A vas ne moti, da triglav dobesedno gleda kje in kdaj ste na nekem placu? Pa vem, da to dela vsak app na telefonu, ampak da imajo pa pri zavarovalnici popoln nadzor nad mano bi pa morali dat zavarovanje brezplačno

Za 200 eur letno imajo vse podatke lokacijske o tebi :D

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 1 uro je MazdaBoy napisal:

Triglav Drajv imate, za popust pri zavarovanju? Ali ste na drugih zavarovalnicah?

Jaz ga imam in se nekaj pozna, ker še dobim nekaj drugih popustov od agenta na pakete, stalnost itd... 👍

Sem že enkrat pisal o tem.... 

Jaz teh nekaj par DRAJV km naredim v 1-3 dneh, ko grem na AC in se ne matram po mestu cel mesec 😉👌. Včasih vzamem s sabo še sosedov telefon..... 😊😉

Aja pa vsi pacienti imajo vklopljenega, ko gremo v Lj..... 😊🤣

🧐😳Mi je nekaj zabluzo telefon, pardon..... 🙈😛

  • Všeč 1
  • Haha 2
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 3 urami je NevLado napisal:

A vas ne moti, da triglav dobesedno gleda kje in kdaj ste na nekem placu? Pa vem, da to dela vsak app na telefonu, ampak da imajo pa pri zavarovalnici popoln nadzor nad mano bi pa morali dat zavarovanje brezplačno

Za 200 eur letno imajo vse podatke lokacijske o tebi :D

 

 

Mene bolj moti, da mi aplikacija govori kako vozit :D

  • Haha 2
  • Zmeden 1

Podpis.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 34 minutami je g.Wankel napisal:

 

Mene bolj moti, da mi aplikacija govori kako vozit :D

Ja sej, pol se pa matraš pa matraš, da delaš vse po predpisih, pol pa končno prideš do konca, stopiš iz avta... telefon ti pade na tla. Aplikacija pa :"you crashed, please start again, you have now ... ZERO points"

  • Všeč 1
  • Haha 4
  • Začuden 1

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 4 urami je Bini napisal:

Jaz teh nekaj par DRAJV km naredim v 1-3 dneh, ko grem na AC in se ne matram po mestu cel mesec 😉👌. Včasih vzamem s sabo še sosedov telefon..... 😊😉

 

 

Tko nekak gre to ja 😉

 

 

pred 4 urami je NevLado napisal:

A vas ne moti, da triglav dobesedno gleda kje in kdaj ste na nekem placu? Pa vem, da to dela vsak app na telefonu, ampak da imajo pa pri zavarovalnici popoln nadzor nad mano bi pa morali dat zavarovanje brezplačno

Za 200 eur letno imajo vse podatke lokacijske o tebi :D

 

 

Imam v bistvu samo eno in edino traso po AC, služba-domov. 😛

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

dne 1. 12. 2022 ob 10:05 je Jest napisal:

Prometno dobis po posti cez par dni ...

 

Danes je postar prinesel novo prometno dovoljenje ...  👍

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pismo, jaz bi to nadgradil, da naj poštarji še tehnični pregled naredijo... 2 muhi na en mah, sej pošta že tako al tako sili poštarje, da delajo še vse drugo poleg raznašanja pošte pa naj še tehničnega naredijo pol pa sploh ne bo treba vozit avte naokoli po tehničnih pregledih. :hudicek:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 30 minutami je dvorjan napisal:

Spet natankal do čepa ...

 

 

A je tanker poln ali gre se kaj not? :P:D 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

dne 2. 12. 2022 ob 18:00 je dvorjan napisal:

Spet natankal do čepa ...

 

A to ste slišali/stersitrali, da s klikanjem na ročko na črpalki se števec na prikazovalniku litrov in € sicer prestavlja, nateče pa ne toliko, kot bi moralo, če klikamo in spuščamo ročko. To včasih vidim prakticirati koga, ki želi natankati do centa natančno 60.00€, da lažje plača z gotovino, ali pa samo zaradi zametkov obsesivno kompulzivne motnje :D Mit ali resnica?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.