Skoči na vsebino

Kaj ste pa danes naredili na svoji mazdi


jures

Priporočeno sporočilo

Sprehodu jo do ?ihta. :D

Spotoma stestral kako sodeluje z GoPro 3 Black edi?n. :D

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz pa mojo pelu s5 na servis :( Kjer jo ?aka operacija notranjih organov <_<

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne danes, ampak prej?njo soboto, pa vseeno: zelo temeljito ?i??enje notranjosti na moji 3 GTA 2008

 

- odstranil sprednje sede?e

- v celoti odstranil sredinsko konzolo med sede?ema

- odstranil oja?evalec na voznikovem mestu

- odstranil subwoofer na sovoznikovem mestu

- posesal vse, kar sem dosegel

- obrisal vse, kar sem dosegel

- sede?e o?istil s ?istilom, posu?il na soncu (15 sekund, pa so bili suhi :D)

- opral vse plastike okoli sede?ev

 

Po obratnem vrstnem redu zlo?il nazaj.

 

Porkaflika, avto je noro ?ist od znotraj :)

 

Kje: doma

Kolko ?asa: od 15:30 do 20:00 v lepem po?asnem tempu in pavzah za malico in osve?itev :pepsi:

 

Japonce je znotraj noro simpl razdirat. Podrl sm ?e cel kup avtop, pa sta Nissan PickUp double cab 2005 in moja mazdo za magnitudo ali dve bolj preprosta za podirat od ostalih.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ji zamenjal zadnje plo??ice po priporo?ilu Zmaja, kateremu je priporo?al Pelko, sem dal gor Textar :D:D Moram poslikat stare, mislim da so bile ?e original(175kkm)), niso povsem obrabljene, ampak ko sem se spustil po kakem malo dalj?em klancu, so za?ele ?kripati. ?e po eni testni vo?nji se mi zdi da bolje primejo kot prej, kaj bo ?ele ko se usedejo :jupiii:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ji zamenjal zadnje plo??ice po priporo?ilu Zmaja, kateremu je priporo?al Pelko, sem dal gor Textar :D:D Moram poslikat stare, mislim da so bile ?e original(175kkm)), niso povsem obrabljene, ampak ko sem se spustil po kakem malo dalj?em klancu, so za?ele ?kripati. ?e po eni testni vo?nji se mi zdi da bolje primejo kot prej, kaj bo ?ele ko se usedejo :jupiii:

 

?(lahko tudi na zs)?
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Natankal LPG in jo popelju do Bohinja, nazaj grede po nekem makadamu preko Dra?go? in ?k. Loke. :D

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Koliko prvotno? V sestavne dele? V kup starega ?eleza, ki gre v pe? za proizvodnjo novega avta?

 

v premog nekam na Kitajsko :P

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ji zamenjal zadnje plo??ice po priporo?ilu Zmaja, kateremu je priporo?al Pelko, sem dal gor Textar :D:D Moram poslikat stare, mislim da so bile ?e original(175kkm)), niso povsem obrabljene, ampak ko sem se spustil po kakem malo dalj?em klancu, so za?ele ?kripati. ?e po eni testni vo?nji se mi zdi da bolje primejo kot prej, kaj bo ?ele ko se usedejo :jupiii:

 

stare plo??ice so bile znamke Akebono. Vidim da so japonske, verjetno original. Kot vidite so ?e dobre, samo so ?kripale ko so se malo pregrele. Se mi zdi da zdaj doosti bolj primejo in to po cca. 50km.

post-6207-1375299486_thumb.jpg

post-6207-1375299517_thumb.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Je blo treba menjat olje, oljni filter, pa zra?nega sem tudi menjal, pa ker je bilo tak fajn vro?e, je obema pasalo malo vode. Kasnej pa na enga hladnega... Nekak je treba dopust pre?ivet.

Plin je za kuhanje, elektrika je za razsvetljavo, diesel je za oranje, bencin... bencin pa je za vozit.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Najprej sem jo v rikverc malo za?altal in je za?krtalo (tipi?en blesav japonski menjalnik pa?, ?e pri vseh JAP avtih sem imel doslej te?avo z vzvratno prestavo, ko je ob?asno potrebno sklopko ?e na pol popustiti, da prime menjalnik v vzvratno). <_<

 

Kasneje pa zlezel ven in se ponovno vkrcal z desne strani, ker ?e nisem popravil voznikovih vrat. To bo v prihodnjih dneh po?timal kar dr. Simon Pelko. :prstgor:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

...tipi?en blesav japonski menjalnik pa?, ?e pri vseh JAP avtih sem imel doslej te?avo z vzvratno prestavo, ko je ob?asno potrebno sklopko ?e na pol popustiti, da prime menjalnik v vzvratno

 

 

Nic... bo treba nazaj na kaksno Laguno it... tam tega verjetno ni :jezicek::harhar::cheers:

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.