Skoči na vsebino

Kaj ste pa danes naredili na svoji mazdi


jures

Priporočeno sporočilo

To se tudi meni zdi nenavadno - sicer sem imel samo dva Japonca do zdaj pa tega problema z vzvratno prestavo nisem opazil. Nazadnje ko se je spomnim, je bilo to ?e na Wartburgu pred davnimi 20 leti.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

moras sprostit sklopko pa das v ler in pol ponovi vajo, nc na silo, ker pol je rezultat to kar si opisal...se mi je parkrat zgodilo s staro 6-ko in mogoce 2 krat z miato

 

Ampak na novi ?estki pa ne? Men se ne na te ne na stari to ni zgodilo niti enkrat, ?eprav tudi ?e bi se to res ni ne vem kak?en problem. :P

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

na novi ne, ker ima po bemvejevsko narejen rikverc (manjsa verjetnost da se ti bo zataknil zaradi motorike voznika), itak da ni blo panike...

 

mi je pa to (shema rikverca) in stikala za okno najvecji zajeb, ko presaltam iz 6 v mx5 ali obratno...

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ko si glih omenil vo?nje ve?ih avtomobilov mi je zdaj ravno to v?e?, da ko ?altam na slu?benega Passata in nazaj se sploh ne rabim privajat tistih nekaj deset sekund (sklopka, menjalnik,...), ker sta vsaj v tem delu izredno podobna. Zanimivo, da pa pri Golfih pa ni tako - druga?na ergonomija, ob?utek na sklopki ... tako, da se mi tudi zgodi, da mi avto cukne, ker narobe spustim sklopko.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

moras sprostit sklopko pa das v ler in pol ponovi vajo, nc na silo, ker pol je rezultat to kar si opisal...se mi je parkrat zgodilo s staro 6-ko in mogoce 2 krat z miato

 

Jap, to se tudi meni dogaja. Dam v ler, spustim sklopko in ponovim postopek. V drugo gre vedno. Podobno obna?anje sem opazil na Peugeotu 206 in fotrovem Avensisu (sklopka nerada zagrabi, ?e je kak?en tepih v bli?ini). Sem se pa zadnji? spet malo peljal z mojim Svetskim avtom (Mondeom MK2) in nisem mogel verjet, kako prijetno gre menjalnik med prestavami. Nobenega trdega pretikanja, nobenega zatikanja. Kot da bi ?e sam vedel, kam mora it. Tudi vzvratno.

 

Sicer pa se mi je najbolj trd zdel menjalnik v novem Camaru. Kot da bi pretikal prestave na starem IMT-ju. Pomoje po 500km desno roko bolj nabilda? od leve in potem si vsakdo lahko misli svoje... :zvizga:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

na novi ne, ker ima po bemvejevsko narejen rikverc (manjsa verjetnost da se ti bo zataknil zaradi motorike voznika), itak da ni blo panike...

 

mi je pa to (shema rikverca) in stikala za okno najvecji zajeb, ko presaltam iz 6 v mx5 ali obratno...

 

Ha! Stikala za okno so pa sme?na ja, ko menjava? avte...meni v slu?benem meganu nikoli ni jasno, kam so stikala zginila s sredine <_<

Podpis.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

in kaj te je tolk razburilo pri plinu, da si se ga odpovedal?

 

namre?, nekateri tale LPG tako kujejo v oblake, kot da je to nekaj najbolj?ega kar se jim je zgodilo v zadnjih letih :ne vem:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

in kaj te je tolk razburilo pri plinu, da si se ga odpovedal?

 

namre?, nekateri tale LPG tako kujejo v oblake, kot da je to nekaj najbolj?ega kar se jim je zgodilo v zadnjih letih :ne vem:

 

 

Zadeva je gladko crknila..oz. pumpa za plin je crknila in nova bi stala 400?..

pa sem se raje odlo?il za demonta?o...?e bi stvar vsaj delala kot se ?ika ,potem ajde,

bi ?e dal popravit, tako pa - bajbaj gas.

14762217.jpg

 

Ex......... M6 136 diesel , l.02

Present.. M6 2.0 benz + gas no more , l.08

Forever.. MX5 1.6 , l.99

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zadeva je gladko crknila..oz. pumpa za plin je crknila in nova bi stala 400?..

pa sem se raje odlo?il za demonta?o...?e bi stvar vsaj delala kot se ?ika ,potem ajde,

bi ?e dal popravit, tako pa - bajbaj gas.

 

Ja kera napeljava danes ima pa se pumpo ce je plin pod tlakom??? Ce misljis upljinac je pa to poceni dobiti :)

 

in kaj te je tolk razburilo pri plinu, da si se ga odpovedal?

 

namre?, nekateri tale LPG tako kujejo v oblake, kot da je to nekaj najbolj?ega kar se jim je zgodilo v zadnjih letih :ne vem:

 

Tako kot nekateri dizle :hudicek:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

in kaj te je tolk razburilo pri plinu, da si se ga odpovedal?

 

namre?, nekateri tale LPG tako kujejo v oblake, kot da je to nekaj najbolj?ega kar se jim je zgodilo v zadnjih letih :ne vem:

 

?e govorimo o cekinih, vsekakor. Za kak?ne dirka?ke podvige in izginotje konji?kov glede na benz vo?njo, vsekakor ni. :jezicek:

 

O teko?i fazi je bilo ?e marsikaj napisanega, no malo kaj od tega pozitivnega. Ivar celo svetuje, da se ji izognemo v velikem loku. -_-

 

Jaz pa sem danes natankal LPG na Very, cena 0,70 ? za liter. :cheers:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Iz prtljaznika sem ji vzel zadnjih 5 litrov Jane. :jezicek:

 

In ji razlozil da jo bo dons spet mogla prpelat 40 litrov. :hudicek:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Vrnil Pelkovega Clia, ki sem ga imel od srede izposojenga ter prevzel svojo, vmes pa so mi majstri po?timali voznikova vrata, da ne vstopam ve? v avto kot Angle? ali Japonec, itd. :whatever::hohoho:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.