Skoči na vsebino

Kaj ste pa danes naredili na svoji mazdi


jures

Priporočeno sporočilo

Spucal sem jo da sem jo loh otovoril...na dobri poti em da nabavm enga VW trnsporterja..113a3585bab0d6e15e9f82fed2689101.jpg

58062c3b1e9e110a1fa9d690b90d3493.jpg

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zamenjal desni nosilec motorja, ?e se ?e kdo spomne, ko sem ?e ne dolgo nazaj jamru, da mi avto vibrira. Cena pa 70e pri siluxu z mazda?kim popustom pa 60?. Tako, da je sedaj v leru spet tako tiha, da se sploh neve al je przgana al ugasnena ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sem peljal Mazdo na razvajanje in pregled k Majesu in Juretu... cca. 40 km se manjka do stevilke 60.000 na stevcu...

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

Servis na 142.000km: Olje Motul xclean+ 5w30, flitri: olje, zrak, notranji, menjava sve?k(ngk), neki mi je na?prical, pregled int...

Material: 140?

Delo: 25?

Vse skupaj: 165? + fla?a vina za mojstra :vino:

 

Ej...dobro si to zrihtal...SUPER kaj pa monta?a LPG sistema? lp:-)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Snel zimske gume z ?enine petke in pospravil verige iz moje BTjke...

Jaz ?e vedno vozim  verige v avtu...mai si zna, kdaj bodo pri?le prav.Sem ?el v soboto v ?alec in je za nazaj sne?ilo kot sredi marca (ker itak januarja in februarja snega ni ve?).

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.