Skoči na vsebino

Kaj ste pa danes naredili na svoji mazdi


jures

Priporočeno sporočilo

Aja, pa xenon sveti zelo v redu. Se mi zdi da bolj?e kot pri prej?nji ?estici original. Lahko da je druga?na le?a, se mi je zdelo kar precej belo vse, no mogo?e pa nisem ve? navajen. :)

Zanima me kako bo ponoci v dezju, mene je odsev bele barve motil da sem videl manj.

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

jA, BOMO videli. Prej pri prej?nji me neki ful ni motilo. Zanima me bolj, ?e bo ?lo ?ez tehni?nega :)

A ni tp 2017?

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mislim da naslednje leto marca :-)

sem mel v mislih da je 2012 letnik, 

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hmm skozi sem tolmacil, da prve 4 leta ni tehnicnega, pomeni peto leto, wrong :). Greva pol skupi 20.3 jaz brez dpf in ti z xenonkam.

 

A ni tud tvoja/moja 20.3?

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Aja, pa xenon sveti zelo v redu. Se mi zdi da bolj?e kot pri prej?nji ?estici original. Lahko da je druga?na le?a, se mi je zdelo kar precej belo vse, no mogo?e pa nisem ve? navajen. :)

Ej....sem ti rekel,da bo bolj?e in mo?neje svetlo...super.???meni na tehni?nem pregledu niso komplicirali,ker avto ima le?o?lp

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Aja, pa xenon sveti zelo v redu. Se mi zdi da bolj?e kot pri prej?nji ?estici original. Lahko da je druga?na le?a, se mi je zdelo kar precej belo vse, no mogo?e pa nisem ve? navajen. :)

Jaz sem si sicer menjal za tehni?nega za navadne ?arnice. Te?avo sem imel v tem, ker mi je prodajalec dal eno 4300K, ki sveti precej podobno rumeno kot ?arnica, eno pa 6000K, ki je pa? modro-bela. In potem ni ?elel priznat, da sveti druga?e, ?eprav sem mu slikal obe na beli steni. S starim Mondeotom so me spustili mimo 5 let zapored :) Nobeden ni pogruntal. Res pa je, da so mi ?e ?isto posivele lu?i. Potem so me vrgli komaj, ko sem kupil nov par lu?i :D Je pa tisto bilo bolj mote?e za ostale udele?ence, ker je imel navadno parabolo. Pri le?i pa nisem opazil razlike. 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ker drugega kot sedet pa le?at ne morem, sem danes nalo?il nov fw na s100 enoto v Mazdi, plus novo verzijo carplay skin-a. Izgleda kar v redu. :)

 

Obenem pa ?e malo nastavil sub, in menjal pozicijske z nekimi super duper hudimi ledicami s kitajske.

 

 

Sledi pa ?e limanje folije na zadnji odbija?, za??itna folija namre?.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mazda 6 omogo?a carplay? :) wow

 

Daj kako slikco prilepi.

Ce prav vem, ima Spekter vgrajen aftermarket radio z eBaya ... ?e od Juresa ... ;)

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Steral jo da se malo roli prepucajo, da parkrat kihne pol pa parkiral pred firmo. :aaaaa:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jutri gre k doktorju naredit servis klime :-)

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk

Ej...tako ja SUPER ...ker je ?e vro?e..danes je blo pri nas na obali 30.C'.noro..

lp:-)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ej...tako ja SUPER ...ker je ?e vro?e..danes je blo pri nas na obali 30.C'.noro..

lp:-)

Vceraj je bila pa Izola menda najhladnejsi kraj v SLO ;)

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Hmm ja... ko pa taisti kmetje točno na vodovarstvenem področju polivajo fekalije, ki jim rečejo tudi gnojnica je pa vse Ok. Takrat pa ni problem? Ne vem no, takrat, ko to polivajo te sterajo v kurac, da jim nimaš kej govorit kaj smejo in česa ne in takrat jim dol vidi za ekologijo, ko pa ni po njihovo je pa to glavni problem.     Skor tko k Dončićev roza Camaro.  
    • Sej bi ti narisal pa mi je monitor vse barve za ta teden porabil. Bom ob priliki nalil nove. 🤡
    • Pa še nekaj je zanimivo, ko izvajajo pospeševanje in je guma pokrita s snegom, se komaj štarta, ko pa se snega znebi se pa dejasnko vidi kako šele pospeši. V tem videu se tole vidi prav lepo    
    • A ti niti svojim občutkom ne zaupaš? Ok je res, da se zadnja leta malo vozimo po snegu, ampak najslabša je počasna vožnja po neutrjenem snegu, ko se sneg lepi na gumo. Večino je zaradi tega tako strah, da vozijo k po jajcih počasi in drseče. Ko se kolesa dovolj zavrtijo, da sneg odletava iz lamel je precej bolje, samo tam pač deluje fizika zaradi večjih gibalnih količin, ki s povečanjem hitrosti začnejo slabšati situacijo.   Problem videa, ki si ga ti objavil je v tem, da model slika gumo, ko se je ustavil in zaradi nizkih hitrosti pred ustavljanjem se je sneg nabral gor in iz tega on vleče zaključke. Poglej hitro premikajoče gume in v večini snega v lamelah skoraj da ni. Se pravi sneg nikakor ne bi mogel pomagati pri boljšem oprijemu.
    • hehe,.. no sej bo zmagu še letos 100% sam mora ustavit se tolk pushat
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.