Skoči na vsebino

Kaj ste pa danes naredili na svoji mazdi


jures

Priporočeno sporočilo

Danes sem se ji posvetil

Kovinski pokrov motorja dol

Zatesnit eno luknjico dihtnge injektorja ki je lulala

Pucanje in novo tesnenje pokrova

Engine flush

Olje in filter ven

Karter dol

Ciscenje in pregled cedila

Tesnilo karterja in montaza

Shell Ultra AFL C1 5l

Metabond gold

 

:)

Sedaj se auspuh do konca zrihtat svasanje je blo zacasna resitev, v sredo pa se na AC cosmos pogledat eno stvarco

 

210k in gremo naprej, naslednji bo veliki servis

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dobil kamen v ?ipo. Booom...

Bo treba flikarje ?ip kontaktirati.

 

 

Nimas kasko pa kombinacijo "E" (stekla)? V takem primeru je pri vecini zavarovalnic uveljavljanje skode brez odbitne fransize ... 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Imam ja.

 

V takem primeru bi jaz urejal preko uradnega servisa in naj vgradijo originalno steklo... ;)

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

tako... privo??il sem ji redni letni servis in menjavo mikrojermena :)

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V takem primeru bi jaz urejal preko uradnega servisa in naj vgradijo originalno steklo... ;)

 

Naslednji teden imam redni servis pa bom po?akal, kaj bodo povedali. Flikarji pravijo, da verjetno se da zaflikati...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Naslednji teden imam redni servis pa bom po?akal, kaj bodo povedali. Flikarji pravijo, da verjetno se da zaflikati...

 

V vsakem primeru bo treba prej opraviti cenitev na zavarovalnici.

?e imam prav v spominu, ima Triglav dve mo?nosti (tarifi) zavarovanja stekel - po ni?ji ti oni dolo?ijo kje bo? popravljal, pri vi?ji izbira? sam.

Tole zgoraj je videti samo odkru?eno, verjetno bo flikarija zado??ala. ?e je po?eno, tudi ?e je razpoka dolga samo nekaj mm, morajo menjati.

Slovenec sem. Ne jamram. Vozim Mazdo.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

mah komplicirate, zapelje? na carglass in vse sami zrihtajo, brez zavarovalnice, za tako piko komplicirat potem ?e z vinjeto itd.............

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

mah komplicirate, zapelje? na carglass in vse sami zrihtajo, brez zavarovalnice, za tako piko komplicirat potem ?e z vinjeto itd.............

 

Pri Carglassu je potrebno bit pozoren ob menjavi ?ipe, da ti ne uturijo neoriginala. Zato pa jih zavarovalnice rade priporo?ajo, ker na koncu tudi pla?ajo manj. :angry:

Mazda6 Sport CD 129 TE Plus-ex

Mazda6 SPC CD 150 Revolution

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Noh ja kot da so originalne mazdine u la la, jaz sem menjal na xedosu, prvi mazdi 5 kar 3!!!!, in na prvi 6ki, vsak manj?i kamen?ek jo zbije. Pa misli? da mazda sama dela ?ipe - isti klinac, samo ?ig gor pa 3x cena.....konsolidacija stro?kov je na vi?ku

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Gre se za princip, ?e jaz pla?am zavarovanje, da lahko popravljam z originalnimi deli, mi zavavrovalnica nima kaj forsirati Carglass, ki na prvo roko vgrajuje ?ipe brez proizvajal?evega logota. Pa da se bomo razumeli, tudi na Carglassu vgradijo original, samo zate?it jim je treba!

Mazda6 Sport CD 129 TE Plus-ex

Mazda6 SPC CD 150 Revolution

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?el na tehni?nega...brez veze...letnik 2008 ne rabi tehni?nega letos...pa je vseen gratis pogledal, pa je vse BP...

 

Se pravi, da tisti, ki imate 2008 letnik avta, letos ne rabite na tehni?nega it...letos... :danzoman: ... :party0035: ... :prstgor: ...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mojster pogledal avto, bo treba volansko letev menjat..

Ka ti pa dela

Drugic letos opral, zjutraj pa na magistralko

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Danes sem se lotil centralnega zaklepanja. Motor?ke sem namestil, problem pa je sedaj povezovanje kablov.


 


Tu pa so vpra?anja: :D


 


Kako dobi? tisti glup konektor med vrati in karoserijo dol? Potegnil sem ga malo ven, ampak to je tudi to, ker ni dovolj prostora. A ga lahko z notranje strani najprej odklopim in kako? Ker komaj kaj vidim spodaj .. in mi danes ni uspelo, ker me je no? ujela. Sem ?e skoraj obupal pri name??anju motor?kov, ker sem ugotovil da je zajla in ne pa tiste kovinske palice. Samo tam sem porabil 3 ure da sem pogruntal kako in kaj, sedaj pa tej kabli jaooo .. pa ?e na konektorju sem po?il tiste "zati?e" in sedaj se ne zatakne ve? nazaj not, ampak malce visi ven. Kako naj potem to zatesnim, da mi ne bo tekla voda not? Da zasilikoniram ali kako? 


 


Vpra?am ?e tukaj, za tiste ki v mx-5 sekciji ne morete odgovarjat.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.