Skoči na vsebino

Kaj ste pa danes naredili na svoji mazdi


jures

Priporočeno sporočilo

Po dolgem casu spet opral Mazdo ... sem pricakoval, da bo ze danes de? :) ...

 

 

post-10-0-12262900-1436638914_thumb.jpg

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

Avtobus koncno spucal, srebrna barva je res hvalezna, namazal z mastjo vodila drsnih vrat, sem hotel se na tanko zadnje amortizerje ker jih poganja elektrika, pa so jih kvalitetni zascitili pred vodo in svinjarijo, ni treba :)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Avtobus koncno spucal, srebrna barva je res hvalezna, namazal z mastjo vodila drsnih vrat, sem hotel se na tanko zadnje amortizerje ker jih poganja elektrika, pa so jih kvalitetni zascitili pred vodo in svinjarijo, ni treba :)

 

Naslov teme je kaj ste naredili na va?i mazdi in ne na va?em traktorju :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Naslov teme je kaj ste naredili na va?i mazdi in ne na va?em traktorju :)

Kot da je nisem jaz odprl :)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dans na svoji Mazdurini nisem naredil popolnoma ni? in po?iva, jaz pa s Katrco po svetu furam in res bogato nabiram kilometre.  :ouje:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kot da je nisem jaz odprl :)

In pol ti ti daje pravico da opisuje? kaj si naredu na nekem ?panske dizl?ku ki NI MAZDA ?   :hudicek:  :hudicek:

 

WTF ?

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

In pol ti ti daje pravico da opisuje? kaj si naredu na nekem ?panske dizl?ku ki NI MAZDA ?   :hudicek:  :hudicek:

 

WTF ?

Itak, ?aki sam da ?e ro?ica pride pa bo predstavljena na mazda forumu  :lol:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dans na svoji Mazdurini nisem naredil popolnoma ni? in po?iva, jaz pa s Katrco po svetu furam in res bogato nabiram kilometre.  :ouje:

Odgovor enak prej?njemu.  :hohoho:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zamenjal ji motorno olje in filter ter se lotil priprav na li?arske zadeve. Katrca pa kot osnovno vozilo.  :P

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jebenti? ja. Zjutraj, ko sem ?el v slu?bo mi zapiska alarm, da moram preveriti tlak v gumah. Pa v delavnici pogledamo in sprednja desna je imela malo pod 2.00. Napumpamo in zdaj pa je prazna :o

Jo z kompresorjem napumpam in ?ibam k vulkanizerju, ki mi pravi, da je guma po ?ivih po?ila na dol?ini 3 cm.

 

Kaj zdaj? Kupiti vse ?tiri nove, ker so ostale tudi malo ?udne. Sicer zamenjati sem nameraval spomladi naslednje leto.

Kak predlog kaj kupiti?

Nagibam se http://www.pirelli.com/tyres/en-ww/car/find-your-tyres/products-sheet/scorpion-verde#/overview in med http://www.michelin.co.uk/tyres/michelin-latitude-sport-3

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

225/65/17 102v yokohama geolander

zanimivo, pa kmji? ali ima? v zavarovanju kako opcijo - meni na primer tilia krila 2 novi gumi ker sem jo presekal nedavno (opcija pnevmatika plus)?

http://www.consumeraffairs.com/tires/yokohama.html

 

o?itno neka serijska, tudi razna?alo jih je....

tale ga pa zmaga

Personally, this tire are not Worth time it took to manufacture. Durability is worse than a used condom.

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.