Skoči na vsebino

Kaj ste pa danes naredili na svoji mazdi


jures

Priporočeno sporočilo

Sem ?el v soboto v ?alec in je za nazaj sne?ilo kot sredi marca (ker itak januarja in februarja snega ni ve?).

Kaj pa delas po nasih koncih? :P
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Eeee, se je mehanik je.al, ne jaz....junija ?e desna stran pa menjava original plo??ic pri 110000km...

V soboto bili na izletu, pa sem ?util, da nekaj niv redu....?el ven potipat felge, pa je bila zadaj levo mal mla?na...na poti domov se dogovoril za termin in je avto bil v pondelk popoldan na vrsti in popravljen...stro?ek-30?...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Eeee, se je mehanik je.al, ne jaz....junija ?e desna stran pa menjava original plo??ic pri 110000km...

V soboto bili na izletu, pa sem ?util, da nekaj niv redu....?el ven potipat felge, pa je bila zadaj levo mal mla?na...na poti domov se dogovoril za termin in je avto bil v pondelk popoldan na vrsti in popravljen...stro?ek-30?...

Jaz sem jo tudi "obnavljal"leva stran. Izgleda, da je to kak?na serijska napaka s temi ?eljustmi. Na poti z dopusta se mi je pri spustu iz avstrijske strani dobesedno spet u?arela feltna. Zamenjal sem komletno ?eljust in je mir.

Kaj pa delas po nasih koncih? :P

Sin je imel koncert z kitarskim ansamblom v ?alcu. :)

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?mego, vidim da si pobiral vstopino za ogled mojstra pri delu, ker sta zadaj 2 sede?a pripravljena.  :hohoho:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?mego, vidim da si pobiral vstopino za ogled mojstra pri delu, ker sta zadaj 2 sede?a pripravljena. :hohoho:

No evo, drugac niti za smergl papir nebi mel, kaj sele za barvo :P
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Koliko pride nova ?eljust? Mehanik mi bo v kratkem ?e desno obnovil in podmazal, tak da bo pol BP...

Z Batkotom sva vzela vsak eno -levo in desno in je pri?lo vse skupaj z po?tnino 150 funtov, ?e se ne motim.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.