Skoči na vsebino

Mazda 3 (2014)


ziga.mazda

Priporočeno sporočilo

Ali je mo?no downloadati ?e kak?ne aplikacije, kot so naprimer fuel economy monitor pod applications, ali ?e obstaja kaj podobnega?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Meni tudi ne deluje slabo, se mi zdi da je kar dobra saj je pri 80km/h bolj?a kot recimo bmw 520, ki ga ?e bolj zanese ali pa recimo a3 sportback, ki sploh ne prevozi s hitrostjo 77 km/h  :zvizga: ...peugeot 3008 se je tudi odli?no odrezal, bravo

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A ma keri name??en 59.0.449A firmware na radiu? Kak?ne te?ave ali usuvanja?

Pravkar namestil najnovej?o verzijo firmwara 59.0.449A , dela brez problema . Namestitev trajala cirka 40 minut . 

Se mi zdi ,da je sistem malo bolj odzivnej?i . Navigacija dela brez problema , za buge bomo pa ?e videli .   :vesel:  .

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pravkar namestil najnovej?o verzijo firmwara 59.0.449A , dela brez problema . Namestitev trajala cirka 40 minut . 

Se mi zdi ,da je sistem malo bolj odzivnej?i . Navigacija dela brez problema , za buge bomo pa ?e videli .   :vesel:  .

Namestil na servisu ali sam? Mogo?e link za download (?e si sam name??al)?

Hvala

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pravkar namestil najnovej?o verzijo firmwara 59.0.449A , dela brez problema . Namestitev trajala cirka 40 minut . 

Se mi zdi ,da je sistem malo bolj odzivnej?i . Navigacija dela brez problema , za buge bomo pa ?e videli .   :vesel:  .

 

Jaz imam  59.00.443 EU N. Kje pa si dobil najnovej?o verzijo?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kje ni toliko odvisno, kot to kak bonus si ?e dosegel....trenutno pa je najcenej?a definitivno Sava. Tudi kar se ti?e kritja ?kod en velik plus. v tem zav obdobju 6x tam...

2 x vandalizem

1 x ?top lampa

3 x parking

 

niti vpra?anja niti enkrat odbitek ali malus.

 

Medtem ko so druge zavarovalnice poostrile, Adriatic zahteva lastnika vedno poleg ob ogledu, pripeljati avto nazaj po pravilu na slikanje, odbitne delne fran?ize..Triglav kolegu 2x zavrnil (realen) parking...

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

no sem sklenil zavarovanje pri Grawe..mazda 3 g120 kasko( vse kaj vsebuje) 640e..normalno ali ma kdo kaj manj?

lp

Pri zavarovanjih ni v?pra?anje kje pla?a? manj, ampak kaj pla?a? s katerim razredom, ali ti odbijajo pri vsaki ?kodi ali ne, ne more? kar jabuk z jabukom. Jaz na primer za po ceniku veliko dra?ji avto dam enako kot ti pa ne pla?am za nobeno ?kodo, niti vandalizem.

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Preveri a mislim da ima Grawe 1% odbitno za vsako ?kodo, kar pomeni vsak parking, steklo, itd cca 250?, lahko da se motim

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Preveri a mislim da ima Grawe 1% odbitno za vsako ?kodo, kar pomeni vsak parking, steklo, itd cca 250?, lahko da se motim

 

Po mojih izku?njah Grawe nima odbitne fran?ize pri delnih kaskih, razen ?e so v zadnjem letu spreminjali splo?ne pogoje. Grawe ima/je imel mo?nost tudi 0%odbitne fran?ize pri polnem kasku. Se pa strinjam, najprej naj se navede, pod kak?nimi pogoji se zavarovanje sklene, potem pa lahko debatiramo o ceni.

Mazda6 Sport CD 129 TE Plus-ex

Mazda6 SPC CD 150 Revolution

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Vsem ?elim en lep pozdrav iz moje strani, sem popolnoma nov ?lan tega foruma, saj bom (?e bo vse po planu) naslednji mesec lastnik nove mazde 3 G120 Revolution hatchback, Soul Red ali Black:)..."ali" sem napisal zato, ker bi naj dobil mazdico po hitrem postopku cca 1 mesec in odvisno katera barva bo ?e na zalogi od teh dveh:)...prioriteta je seva Soul Red, totalno jeba?ka barva;)

 

Mazdo sem imel cel vikend na testu in moram re?i, da sem impresioniran nad odli?no vo?njo avtomobila, edina stvar ki me malce moti je ?irina 18" plati?? - 215mm, lep?e bi izgledala z npr 235mm. A ima kdo kak?en dober argument zakaj je temu tako (poraba?)?

 

Hvala 

 

Darko

Y.O.L.O. 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.