Skoči na vsebino

Zanimivi oglasi!


ReDevil

Priporočeno sporočilo

pred 40 minutami je Deeyan napisal:
WWW.AVTO.NET

Fiat Tipo 1.6 Multijet Life, letnik:2022,20390 EUR :: www.Avto.net ::

 

Tole tut ni svoh zadeva, se ga pa ta dobit se za manj € s kaksno opremo manj 🙂

Edino kar je dobro je motor. Če so porihtali en kup zadev od prvih modelov... Avto je delan v Turčiji in je zelo slabo sestavljen. Kot pravim to velja za prve modele. Motor pa seveda izstopa.

N7rRRL1.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 3 urami je Deeyan napisal:
WWW.AVTO.NET

Fiat Tipo 1.6 Multijet Life, letnik:2022,20390 EUR :: www.Avto.net ::

 

Tole tut ni svoh zadeva, se ga pa ta dobit se za manj € s kaksno opremo manj 🙂

Definitivno eden boljših price/performance na trgu. Fotr ga ima.  Upam,da se ga kmalu naveliča :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

1 hour ago, Nejc1986 said:

Tole pa sploh nisem vedel da obstaja.

 

WWW.AVTO.NET

Honda Civic 1.5 T Coupe Si, letnik:2017,0 EUR :: www.Avto.net ::

 

če bi dal VIN v ameriške strani, kjer se beleži zgodovina, sem prepričan, da je velika šansa, da je bil sesut ali celo totalka, to je skoraj edini način da se je nekomu splačal uvoz, to velja tudi za vse ostale ameriške avte, ki v Evropi niso bili nikoli uradno naprodaj, zakaj bi nekega navadnega civica vlekel v evropo, zato da bi edini imel samo en par vrat?

stroškov s prevozi, homologacijami, carina, davek je toliko, da ni vredno, razen če ga dobiš za drobiž

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 16 urami je befit napisal:

če bi dal VIN v ameriške strani, kjer se beleži zgodovina, sem prepričan, da je velika šansa, da je bil sesut ali celo totalka, to je skoraj edini način da se je nekomu splačal uvoz, to velja tudi za vse ostale ameriške avte, ki v Evropi niso bili nikoli uradno naprodaj, zakaj bi nekega navadnega civica vlekel v evropo, zato da bi edini imel samo en par vrat?

stroškov s prevozi, homologacijami, carina, davek je toliko, da ni vredno, razen če ga dobiš za drobiž

vprašanje, če je to uradno street legal oz. dejansko registrirana s tehničnim v SLO (lahko da jo je uvozil, in je ni sedaj mogel čez tehničnega spraviti....)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 22 urami je NevLado napisal:

Sam to bom povedou…2.0/2.5 bencinski mazdin motor ima cca 150 eur cestnine, ce gres pa na nek 1.6 motor je pa 130 eur cestnine. To dandanes NI VEČ izgovor v prid turbo mlinčkom.

Tole kar pravis ni cisto res:) Konji pa vplivajo tudi na dražje zavarovanje. Nevem pa koliko bi se to poznalo v praksi pri osnovnem zavarovanju, med npr 120km in 150km?

 

Osebni avtomobili – delovna prostornina motorja (ccm) – cena v evrih (z DDV)

  • do 1350 ccm                     62 evrov
  • od 1350 – 1800 ccm        96 evrov
  • od 1800 – 2500 ccm      153 evrov
  • od 2500 – 3000 ccm     282 evrov
  • od 3000 – 4000 ccm     452 evrov
  • nad 4000 ccm                 565 evrov
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 1 minuto je robz napisal:

Tole kar pravis ni cisto res:) Konji pa vplivajo tudi na dražje zavarovanje. Nevem pa koliko bi se to poznalo v praksi pri osnovnem zavarovanju, med npr 120km in 150km?

 

Osebni avtomobili – delovna prostornina motorja (ccm) – cena v evrih (z DDV)

  • do 1350 ccm                     62 evrov
  • od 1350 – 1800 ccm        96 evrov
  • od 1800 – 2500 ccm      153 evrov
  • od 2500 – 3000 ccm     282 evrov
  • od 3000 – 4000 ccm     452 evrov
  • nad 4000 ccm                 565 evrov

Okej, sem govoril iz glave ampak 57 eur se mi ne zdi nek hud dnar pri nakupu za 10k.

 

Zavarovanje se bo najbolj poznalo glede na ceno novega vozila. Jaz za polni kasko lahko povem da CX-3 (ki je bil nov 20k) proti 6ki (ki je bila nova 35k) je bilo razlike 100 eur

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 8 minutami je sportman333 napisal:

vprašanje, če je to uradno street legal oz. dejansko registrirana s tehničnim v SLO (lahko da jo je uvozil, in je ni sedaj mogel čez tehničnega spraviti....)

 

glede na to, da so že slovenske tablce gor, je že moglo it čez homologacijo in čez tehničnega

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 8 minutami je NevLado napisal:

Okej, sem govoril iz glave ampak 57 eur se mi ne zdi nek hud dnar pri nakupu za 10k.

 

Zavarovanje se bo najbolj poznalo glede na ceno novega vozila. Jaz za polni kasko lahko povem da CX-3 (ki je bil nov 20k) proti 6ki (ki je bila nova 35k) je bilo razlike 100 eur

Se strinjam, samo se v 5-ih letih vseeno nabere za slabega tisocaka. Je pa res, da pri vozilu za npr. 5k najbrz ne bom vzel kaska in bo razlika precej manjsa:)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nekako sem se ze odlocil, da ce skesiram 10k, bo to za mazdo 6 ali mazdo 3 (letnik okoli 2013, starejsa generacija ne pride v postev). Res so mi vsec, zgleda velja pravilo once a mazda, always a mazda:) Za primerljiv kes dobim Focusa, ki mi je designersko porazen, sploh notri.. Leona-prodajal se je en FR, ki mi je bil vsec... kaksno Skodo fabio karavan, ki mi je sicer kar OK, glede na ceno in letnik.. toyota, hyundai, ki mi tudi nista vizualno najbolj vsec...

Trenutno si avtomobil lahko sposojam, tako da nisem cisto brez, bomo videli v katero smer se obrnem v prihajajocih mesecih:)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 32 minutami je robz napisal:

Tole kar pravis ni cisto res:) Konji pa vplivajo tudi na dražje zavarovanje. Nevem pa koliko bi se to poznalo v praksi pri osnovnem zavarovanju, med npr 120km in 150km?

 

Osebni avtomobili – delovna prostornina motorja (ccm) – cena v evrih (z DDV)

  • do 1350 ccm                     62 evrov
  • od 1350 – 1800 ccm        96 evrov
  • od 1800 – 2500 ccm      153 evrov
  • od 2500 – 3000 ccm     282 evrov
  • od 3000 – 4000 ccm     452 evrov
  • nad 4000 ccm                 565 evrov

 

pred 27 minutami je NevLado napisal:

Okej, sem govoril iz glave ampak 57 eur se mi ne zdi nek hud dnar pri nakupu za 10k.

 

Zavarovanje se bo najbolj poznalo glede na ceno novega vozila. Jaz za polni kasko lahko povem da CX-3 (ki je bil nov 20k) proti 6ki (ki je bila nova 35k) je bilo razlike 100 eur

 

pred 17 minutami je robz napisal:

Se strinjam, samo se v 5-ih letih vseeno nabere za slabega tisocaka. Je pa res, da pri vozilu za npr. 5k najbrz ne bom vzel kaska in bo razlika precej manjsa:)

 

Torej, na leto se porabi okoli 1800 evrov za nafto (če na leto prevozimo okoli 25.000 km), torej v petih letih 9000 evrov za gorivo, pa kakšnih 1000 za servise in še kakšnih 500 za gume. In pri taki cifri (okoli 10500 evrov v petih letih) bo problem 57 evrov na leto? Jah, se pozna, da sem kmet in s hribov doma, pa mi določene stvari niso čisto jasne...

Popravljeno od Slivka
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 19 minutami je Slivka napisal:

 

 

 

Torej, na leto se porabi okoli 1800 evrov za nafto (če na leto prevozimo okoli 25.000 km), torej v petih letih 9000 evrov za gorivo, pa kakšnih 1000 za servise in še kakšnih 500 za gume. In pri taki cifri (okoli 10500 evrov v petih letih) bo problem 57 evrov na leto? Jah, se pozna, da sem kmet in s hribov doma, pa mi določene stvari niso čisto jasne...

So ti, so ti... 👍😄😂🤣

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 16 minutami je Slivka napisal:

 

 

 

Torej, na leto se porabi okoli 1800 evrov za nafto (če na leto prevozimo okoli 25.000 km), torej v petih letih 9000 evrov za gorivo, pa kakšnih 1000 za servise in še kakšnih 500 za gume. In pri taki cifri (okoli 10500 evrov v petih letih) bo problem 57 evrov na leto? Jah, se pozna, da sem kmet in s hribov doma, pa mi določene stvari niso čisto jasne...

Ce das v 5ih letih za servise samo 1000eur svaka cast tvojemu avtu :) Ce sem jaz zadovoljen z bolj svoh masino, manjsimi pnevmatikami itd. je to moja stvar, sicer pa vsakemu svoje. Tukaj je govora tudi o npr. 1.0 ekoboost Fordovi masini, tako, da so razlike hitro vecje. Sploh ce kupim avto za 5k in naredim 5k km letno se razlika hitro pozna.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 43 minutami je robz napisal:

Nekako sem se ze odlocil, da ce skesiram 10k, bo to za mazdo 6 ali mazdo 3 (letnik okoli 2013, starejsa generacija ne pride v postev). Res so mi vsec, zgleda velja pravilo once a mazda, always a mazda:) Za primerljiv kes dobim Focusa, ki mi je designersko porazen, sploh notri.. Leona-prodajal se je en FR, ki mi je bil vsec... kaksno Skodo fabio karavan, ki mi je sicer kar OK, glede na ceno in letnik.. toyota, hyundai, ki mi tudi nista vizualno najbolj vsec...

Trenutno si avtomobil lahko sposojam, tako da nisem cisto brez, bomo videli v katero smer se obrnem v prihajajocih mesecih:)

 

Dobra odločitev, bodi pozoren samo še da bo skyactiv-g 120 ali 150 ali 192, ker so res dobri motorji in ti bodo zdržali bp.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Samo je z mazdo 3 z 1,5 motorjem kaj narobe? Tak motor se vrti tudi v 2 in mx-5 in v mx so ga kar pohvalili.

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

33254_1.png    33631_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 7 urami je DonFelipe napisal:

To je prava redkost oziroma eksotika.

Certifikata ni problem pridobiti.

WWW.AVTO.NET

Mazda 626 glx Coupe 2.0i, letnik:1988,6900 EUR :: www.Avto.net ::

 

 

že bilo objavljeno 2 strani nazaj :)

 

forum.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.