Skoči na vsebino

Zanimivi oglasi!


ReDevil

Priporočeno sporočilo

pred 48 minutami je MazdaBoy napisal:

@Alex ena zate, pa še rdeča 🙂 TOP 👍 Lahka zamenjaš cx-30, boš mel dve 6-ke 😉 

 

 

WWW.AVTO.NET

Mazda Mazda6 G194 AT Revoluton-FULL LED-RADAR-LINE ASSIST, letnik:2021,26960 EUR :: www.Avto.net ::

 

Nič ne piše, da ni bil karamboliran??? :)

Sicer pa to bi res bil avto za Alexa, tako barva, velikost in tudi poraba, za katero mu ni mar ... vsaj tako včasih napiše. 😀

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 urama je MazdaBoy napisal:

@Alex ena zate, pa še rdeča 🙂 TOP 👍 Lahka zamenjaš cx-30, boš mel dve 6-ke 😉 

 

 

WWW.AVTO.NET

Mazda Mazda6 G194 AT Revoluton-FULL LED-RADAR-LINE ASSIST, letnik:2021,26960 EUR :: www.Avto.net ::

 

Kolikokrat sem že napisal, da ta zastarel in požrešen motor ni zame? 

Ko bom čez kaki dve leti menjaval 6-ko,bo najverjetneje to  nekaj, kar ni japonskega, ima turbini in 258 konjičkov. 

pred 2 urama je MazdaBoy napisal:

@Alex 🙂 👍 😉 

 

 

Popravljeno od Alex
  • Všeč 1
  • Začuden 1

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred casom si tudi pisal, da SUVi niso zate... pa bencinski motor je "no-go" ... Sedaj pa imas tocno to, za kar si velikokrat napisal, da pri tebi kaj takega ne bo na dvoriscu :D ... 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 1 uro je Alex napisal:

Kolikokrat sem že napisal, da ta zastarel in požrešen motor ni zame? 

Ko bom čez kaki dve leti menjaval 6-ko,bo najverjetneje to  nekaj, kar ni japonskega, ima turbini in 258 konjičkov. 

 

Sej veš kaj pravjo, zarečenega kruha... 😛😉 

  • Všeč 1
  • Haha 2

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Meni je sumljivo… da ima v dveh letih samo toliko km ;) …

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

za JAP center sem slišal, da so "eksperti" za uvažanje vozil iz IT trga, kar vemo kaj pomeni, torej jaz osebno ga ne bi kupil pri njih :)......

Popravljeno od sportman333
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lepa AR 159ti

 

WWW.AVTO.NET

Alfa Romeo 159 Sportwagon 2.4 JTDM 20v Ti EDITION TEMPOMAT USNJE ALU 19, letnik:2009,8450 EUR :: www.Avto.net ::

 

  • Všeč 2
  • Začuden 1
  • Ljubim 2

N7rRRL1.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 5 urami je FuManchu napisal:

Lepa AR 159ti

 

WWW.AVTO.NET

Alfa Romeo 159 Sportwagon 2.4 JTDM 20v Ti EDITION TEMPOMAT USNJE ALU 19, letnik:2009,8450 EUR :: www.Avto.net ::

 

Heh...avtoplanet Kranj, šveroti na x3, tako da predlagam obvoz, če bi koga zamikalo....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 12 urami je Boss napisal:

Mislim, da ni strahu. 13 let stara Alfa, z 200.000 dizelskih km na števcu (realnih je koliko?) za ceno 8 jurjev in pol. Moraš biti pa ... hmmm , da kej takega kupiš.

Če ti po pravic povem so italijanski dizli eni izmed zelo redkih, kater pridejo v moj izbor. Ga imam doma z 360Kkm in mu polno zaupam:punk:

Za tak motor je 600Kkm mala malca ob pravilnem servisiranju.

Popravljeno od FuManchu

N7rRRL1.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 13 urami je sportman333 napisal:

Heh...avtoplanet Kranj, šveroti na x3, tako da predlagam obvoz, če bi koga zamikalo....

 

Sem pa mislu, da so ti ok z nekim renomejem, so že neki časa na sceni se mi zdi. 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 56 minutami je MazdaBoy napisal:

 

Sem pa mislu, da so ti ok z nekim renomejem, so že neki časa na sceni se mi zdi. 

Marsikateri tak trgovec je lahko "pokvarjen" oz. so redki, ki so res pošteni. Jaz sem samo tri avte kupil v avtohiši. 

 

N7rRRL1.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

dne 17. 12. 2022 ob 12:36 je FuManchu napisal:

Marsikateri tak trgovec je lahko "pokvarjen" oz. so redki, ki so res pošteni. Jaz sem samo tri avte kupil v avtohiši. 

 

 

Kaj ti pol sploh ostane, če ne gre zaupat trgovcem, dealerjem? Kje kupit rabljen avto? ☺️

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 18 minutami je MazdaBoy napisal:

 

Kaj ti pol sploh ostane, če ne gre zaupat trgovcem, dealerjem? Kje kupit rabljen avto? ☺️

Nič lažjega. Veliko avt se proda preden pridejo na AvtoNet. Druga opcija je pa avtonet:D 

 

N7rRRL1.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 39 minutami je MazdaBoy napisal:

 

Kaj ti pol sploh ostane, če ne gre zaupat trgovcem, dealerjem? Kje kupit rabljen avto? ☺️

Po moje se ga splača kupit, ga dati kakemu dobremu mehaniku v roke in ga zrihtat. Tudi motor druge roke bi se splačalo kupit. 

Mogoče je pa le kaka malenkost( zabit egr, dpf, kak senzor) 

Včeraj sem imel nekaj časa in sem šel en giro s to zverino. 🤘

Dela kolega, tam pa smo se malo peljali. Bi imel ta avto? Bi, čeprav ima avtomatski menjalnik. 😊

WWW.AVTO.NET

BMW serija 8 Gran Coupe: , letnik:2020,88760 EUR :: www.Avto.net ::

 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

dne 16. 12. 2022 ob 16:23 je Jest napisal:

Meni je sumljivo… da ima v dveh letih samo toliko km ;) …

Vsak rabljen je sumljiv,k vse se da ponarediti...so ljudje k živijo od tega,samo da avto in elektroniko zmanipulirajo,listine ponaredijo itd...

Celo prek OBDja moraš biti res stručko,da znaš v globinah raziskati,če se so bili amaterji,in so zajebali oz. so kje pozabili spremeniti.

Sem se nekdaj o tem pogovarjal z stricom iz Stuttgarta-je prodajal rabljene avte in imal delavnico za popravila...je rekel-vse se da,in je v veliko primerih tudi za strokovnjaka nemogoče pogruntati kako in kaj.

Dober link-tip je legenda in ima dejansko res veliko pojma o avtih👍

 

 

 

Vsaj jaz zase vem-zame rabljeni ne obstajajo.

  • Všeč 3
  • Haha 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz vem, ko sem šel zaarat saaba v lj, nisem spal cel teden dobro. Sem se samo žrl sam sebe, kaj če menjalnik crkne, kaj če to in ono crkne.

Možakar je zatrjeval, da je vse servisirano kot mora biti. 

Podkrepljeno z listki in računi.

 

Ko sem avto peljal na kop car v lj (servis za SAAB) so mi rekli, da je tako dobro možakar skrbel za avto, da je bil v delavnici zraven in spremljal vsak servis.

 

Uglavnem takrat se mi pa res kamen odvalil od srca :bravo:

 

Očitno so še posamezniki, katerim gre za zaupati in ni mi žal, da sem kupil od njega avto.

 

 

N7rRRL1.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 1 minuto je FuManchu napisal:

Jaz vem, ko sem šel zaarat saaba v lj, nisem spal cel teden dobro. Sem se samo žrl sam sebe, kaj če menjalnik crkne, kaj če to in ono crkne.

Možakar je zatrjeval, da je vse servisirano kot mora biti. 

Podkrepljeno z listki in računi.

 

Ko sem avto peljal na kop car v lj (servis za SAAB) so mi rekli, da je tako dobro možakar skrbel za avto, da je bil v delavnici zraven in spremljal vsak servis.

 

Uglavnem takrat se mi pa res kamen odvalil od srca :bravo:

 

Očitno so še posamezniki, katerim gre za zaupati in ni mi žal, da sem kupil od njega avto.

 

 

V bistvu si imel bolj srečo, da je lepo skrbel za svoj avto, kot pa to, da je imel vse račune in listke. 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 24 minutami je FuManchu napisal:

Jaz vem, ko sem šel zaarat saaba v lj, nisem spal cel teden dobro. Sem se samo žrl sam sebe, kaj če menjalnik crkne, kaj če to in ono crkne.

Možakar je zatrjeval, da je vse servisirano kot mora biti. 

Podkrepljeno z listki in računi.

 

Ko sem avto peljal na kop car v lj (servis za SAAB) so mi rekli, da je tako dobro možakar skrbel za avto, da je bil v delavnici zraven in spremljal vsak servis.

 

Uglavnem takrat se mi pa res kamen odvalil od srca :bravo:

 

Očitno so še posamezniki, katerim gre za zaupati in ni mi žal, da sem kupil od njega avto.

 

 

Ne razumem zakaj bi se toliko sekiral, saj gre zgolj za avto in se vsako zadevo da popraviti ali zamenjati. Da zaradi tega teden v živčnosti, ne bi spal, si ne predstavljam, sem preveč flegmatik. Razen, če bi kupil nekaj preko svojih zmožnosti, e takrat pa bi bila nervoza. :)

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.