Skoči na vsebino

Financni trgi in investicije preko borze


Z M A J

Priporočeno sporočilo

pred 11 urami je Alex napisal:

Kupi si Ferrarija. Kot to oglašujejo zadnje čase. Sedaj je priložnost za to. 😉

 

 

Nope, kripto miljonarji kupujejo Lambote 😎

 

Drugače sem pa tudi jaz več kot zadovolen s trenutnim profitom. Sam cilj imam držat do konc leta 2021. Do takrat se lahko zgodi še marsikaj, ampak jaz sem optimist :) 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 1 uro je Freak napisal:

 

 

Nope, kripto miljonarji kupujejo Lambote 😎

 

Drugače sem pa tudi jaz več kot zadovolen s trenutnim profitom. Sam cilj imam držat do konc leta 2021. Do takrat se lahko zgodi še marsikaj, ampak jaz sem optimist :) 

Lepo, da imate lambote. Jaz se pa lepo vozim v moji Mazdi in sem več kot zadovoljen. In mirno spim. 🤗

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 20 minutami je Alex napisal:

Lepo, da imate lambote. Jaz se pa lepo vozim v moji Mazdi in sem več kot zadovoljen. In mirno spim. 🤗

Leto 2021 bo ful krizno,tako gospodarsko kot finančno tak da......:whatever:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 1 mesec kasneje...
On 11/23/2020 at 10:26 PM, AmpeR said:

Ojoj. Leta 2018 sem neki vložil v bitkonje... Danes sem po doooolgem času pogledal in me je spotilo. 

Moja naložba se je povečala za cca 62%😁

 

Kaj zdaj? Pustit al prodat? 

Ma kaj ku ne vem, kdaj je dobro prodat in nazaj kupit?! 🤔

Predlagam, da obdržiš "na dolgi rok".

 

Zapri in ne glej še 10 let, ker bo šlo na 100k. Tudi če ne bo pa definitivno ne bo nikoli več padlo na 2018 ceno.

  • Všeč 1
  • Zmeden 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 1 uro je NevLado napisal:

Predlagam, da obdržiš "na dolgi rok".

 

Zapri in ne glej še 10 let, ker bo šlo na 100k. Tudi če ne bo pa definitivno ne bo nikoli več padlo na 2018 ceno.

Ali tako ali pa bo prazno... hekerji so vedno bolj prebrisani. 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

On 12/28/2020 at 11:08 AM, NevLado said:

Predlagam, da obdržiš "na dolgi rok".

 

Zapri in ne glej še 10 let, ker bo šlo na 100k. Tudi če ne bo pa definitivno ne bo nikoli več padlo na 2018 ceno.

No, sem pričakoval rast - ampak takšne kot je trenutno pa niti pod razno ne.

 

Odgovor na ostale:

 

Fora je, da je sedaj več in več "navadnih smrtnikov" zajel ta hype, da rabijo bitcoin, ker vsi to trobijo. Ga ni človeka, ki za to rast ne bi izvedel v zadnjih 14 dnevih. Še po rtv-ju je bilo.

 

Če imate na razpolago npr jurja, ki bi ga lahko vrgli stran, ga vložite. Pričakujte, da iz njega ne bo nič in pozabite na njega. Mogoče bo čez 5 let vreden 10.000, mogoče pa 0. To je pač primer negarantirane investicije. Tako kot avto, ki ga lahko naslednji dan razbiješ. Ampak pri avtu imaš zavarovanje, pri bitcoinu (še) ne.

 

Problem je, da ljudje ne zastopijo, da to NI valuta. Še... Bitcoin je kot zaboj jabolk. Če jih tvoj sosed prodaja po 2 eur, bodo vsi raje hodili tebi, če jih ti prodajaš za 1.8 eur. Če bo vse več ljudi hodilo po tvoja jabolka, boš tudi ti dvignil ceno, ker lahko. In tako se bosta izmenjevala s sosedom. Pa bodo jabolka narastla na 5 eur. Na eni točki bo zanimanje za jabolka popolnoma vpadlo. Ker se jih bodo vsi prenajedli. Ti pa boš imel ugodno poletje s preveč jabolki. Ja boš malo raztrobil naokoli, da so jabolka "ful kul" za npr zdravje, pa bo folk spet začel kupovat. In manj jabolk kot boš imel na zalogi, večji hype bo, in tudi cena vse večja. :D

 

Če ne zastopite analogije, grem lahko še bolj v detajle. Ampak tudi novih bitcoinov se več ne odklepa, tako kot se pozimi ne da dobit frišnih jabolk. :)

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred eno uro je NevLado napisal:

No, sem pričakoval rast - ampak takšne kot je trenutno pa niti pod razno ne.

 

Odgovor na ostale:

 

Fora je, da je sedaj več in več "navadnih smrtnikov" zajel ta hype, da rabijo bitcoin, ker vsi to trobijo. Ga ni človeka, ki za to rast ne bi izvedel v zadnjih 14 dnevih. Še po rtv-ju je bilo.

 

Če imate na razpolago npr jurja, ki bi ga lahko vrgli stran, ga vložite. Pričakujte, da iz njega ne bo nič in pozabite na njega. Mogoče bo čez 5 let vreden 10.000, mogoče pa 0. To je pač primer negarantirane investicije. Tako kot avto, ki ga lahko naslednji dan razbiješ. Ampak pri avtu imaš zavarovanje, pri bitcoinu (še) ne.

 

Problem je, da ljudje ne zastopijo, da to NI valuta. Še... Bitcoin je kot zaboj jabolk. Če jih tvoj sosed prodaja po 2 eur, bodo vsi raje hodili tebi, če jih ti prodajaš za 1.8 eur. Če bo vse več ljudi hodilo po tvoja jabolka, boš tudi ti dvignil ceno, ker lahko. In tako se bosta izmenjevala s sosedom. Pa bodo jabolka narastla na 5 eur. Na eni točki bo zanimanje za jabolka popolnoma vpadlo. Ker se jih bodo vsi prenajedli. Ti pa boš imel ugodno poletje s preveč jabolki. Ja boš malo raztrobil naokoli, da so jabolka "ful kul" za npr zdravje, pa bo folk spet začel kupovat. In manj jabolk kot boš imel na zalogi, večji hype bo, in tudi cena vse večja. :D

 

Če ne zastopite analogije, grem lahko še bolj v detajle. Ampak tudi novih bitcoinov se več ne odklepa, tako kot se pozimi ne da dobit frišnih jabolk. :)

 

 

Tako dobro opisano,da še jaz zastopim ,ko jih nimam....😂

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

10 hours ago, Alex said:

Boljše, da se s tem ne ukvarjaš. Vsaj v miru spiš. 😊

Če bi bil zdele sadjar (po možnosti še da bi Fructal od mene kupoval jabolka v rangu par centov), bi ti že povedal svoje. 😛 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

XRP je proti njim vlozena neka strasna drzavna tozba in vprasanje kaj bo.

 

Trenutno ful hvalijo ETH in seveda BTC. A kaj kockate tudi ostali? :)

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

U ja, seveda. Sam imam trenutno glavnino v ETH, ADA, ICX, LTC in BCH. V samem BTC imam na žalost zelo zelo malo. Nad BCH sem že skoraj čisto obupal, pa mi je dones naredil +40%. Tako, da trenutno sem potrojil vložek, ki sem ga vložil v kripto. Samo še vedno nisem na cilju :) Rad bi si pomagal pri stanovanjskem problemu in pot do tja je še dolga. Moja strategija je pa HODL.

 

Drugače je bila pa kar trnova pot tole. Sem kupoval leta 2018, še pred dnom, tako da sem bil že tudi na -70% vsega svojega vložka :( Sicer zaradi varčevanja/najemnine/otrok... nisem imel veliko denarja za gemblat, ampak je bilo pa tako, da sem malo pa malo dodajal, kupoval. Moja najdražja sploh ne ve, koliko sem vložil, ker me itak na žalost ne podpira v tej igri :(  Je pa tako, da si tudi sam nebi upal vložiti vseh svojih prihrankov.  Ampak trenutno je kukr je, ni slabo in upam da gremo do konc leta na luno :D 

 

Aja, pa imam tudi alt coine, v katerih sem še vedno 99% v minusu, glede na vložek (če kdo pozna NCASH, DENT, COFI,PHX - med njimi sem razdelil okoli 200€ in trenutno imam samo še dobre 4€ 😪 ).  Če bi imel takrat to "znanje" oz vedenje , bi se malce drugače odločal, ne pa da sem spremljal youtube kanalov od xy oseb, k so promovirale razne kovance, kako bo naredil 1000x, jaz pa naiven in pohlepen 😒 

 

Tako, to je na hitro moja zgodba. Drugače pa veliko sreče vsem! 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

30 minutes ago, Freak said:

U ja, seveda. Sam imam trenutno glavnino v ETH, ADA, ICX, LTC in BCH. V samem BTC imam na žalost zelo zelo malo. Nad BCH sem že skoraj čisto obupal, pa mi je dones naredil +40%. Tako, da trenutno sem potrojil vložek, ki sem ga vložil v kripto. Samo še vedno nisem na cilju :) Rad bi si pomagal pri stanovanjskem problemu in pot do tja je še dolga. Moja strategija je pa HODL.

 

Drugače je bila pa kar trnova pot tole. Sem kupoval leta 2018, še pred dnom, tako da sem bil že tudi na -70% vsega svojega vložka :( Sicer zaradi varčevanja/najemnine/otrok... nisem imel veliko denarja za gemblat, ampak je bilo pa tako, da sem malo pa malo dodajal, kupoval. Moja najdražja sploh ne ve, koliko sem vložil, ker me itak na žalost ne podpira v tej igri :(  Je pa tako, da si tudi sam nebi upal vložiti vseh svojih prihrankov.  Ampak trenutno je kukr je, ni slabo in upam da gremo do konc leta na luno :D 

 

Aja, pa imam tudi alt coine, v katerih sem še vedno 99% v minusu, glede na vložek (če kdo pozna NCASH, DENT, COFI,PHX - med njimi sem razdelil okoli 200€ in trenutno imam samo še dobre 4€ 😪 ).  Če bi imel takrat to "znanje" oz vedenje , bi se malce drugače odločal, ne pa da sem spremljal youtube kanalov od xy oseb, k so promovirale razne kovance, kako bo naredil 1000x, jaz pa naiven in pohlepen 😒 

 

Tako, to je na hitro moja zgodba. Drugače pa veliko sreče vsem! 

Če vložiš 50 eur vsak mesec si na koncu še zmer na boljšem, kot da trejdaš vsak dan in loviš tiste cente. Če bi bil doma in bil brez službe pa verjamem da bi lovil tiste procente, ki jih youtube videi obljubljajo. Kot na borzi glej, reskiraš kolikor si pripravljen, od gajbe piva na mesec me ne bo kap, če propade, mogoče pa kaj bo. :) 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.