Skoči na vsebino

Mazda CX-30


mazdaman

Priporočeno sporočilo

Meni tudi stalno operejo, ogledala pa pač menjajo če ne delajo več


Sent from my iPhone using Tapatalk

  • Všeč 2
  • Haha 1

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

33254_1.png    33631_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 9 urami je Bini napisal:

Kot je videt imajo probleme le na primorskem, mogoče zato, ker imajo toliko lepega vremena.... :whatever:

 

Mogoče je problem v tem, da 130 km od Nove Gorice ni več Primorska...

  • Všeč 1
  • Haha 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 37 minutami je Slivka napisal:

 

Mogoče je problem v tem, da 130 km od Nove Gorice ni več Primorska...

Aha, sem pozabo, da hodiš v Lj,nisi nič kaj dobra reklama za njih... :nevem:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 43 minutami je Slivka napisal:

Koprčani pa... Mah, pustmo stat. Za njih sem že do zdaj porabil več časa, kot so ga vredni...

Za Avtoplus bi lahko napisal knjigo (da ne rečem kriminalko), oz. bi lahko odprli temo "Avtoplus prigode", ampak tega niso vredni.

  • Všeč 2
  • Začuden 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nič vam ne verjamem, dokler ne navedete kaj konkretno ga je servis polomil, da jih grajate (kateri servis, kdaj, kaj). Če vam ga niso oprali in pranja niste naročili, niste dobili zastonj napitka, potem to še ni razlog za nezadovoljstvo. Je pa v mnogih primerih lahko problem tudi problematična stranka.  😁

  • Haha 3
  • Zmeden 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 23 minutami je Janez007 napisal:

Nič vam ne verjamem, dokler ne navedete kaj konkretno ga je servis polomil, da jih grajate (kateri servis, kdaj, kaj). Če vam ga niso oprali in pranja niste naročili, niste dobili zastonj napitka, potem to še ni razlog za nezadovoljstvo. Je pa v mnogih primerih lahko problem tudi problematična stranka.  😁

 

Mazda 5 je tja prišla z avtovleko. V treh dneh niso našli napake, zato sem si sposodil prikolico in jo odvlekel na drug Mazdin servis, kjer so ugotovili, da so bile smeti v nafti, da pa je filter nafte "odprlo" in so smeti pristale v nekem elektromagnetnem ventilu, ki zato ni ne odpiral do konca ne zapiral do konca. V treh urah je bil avto zrihtan. 

 

Pranje?

Zastonj napitek?

A se ti hecaš? Avto peljem na servis, da ga poservisirajo. Če bi rad, da ga operejo, ga peljem v pralnico. Tisti napitek za 1,20€ si pa, zaenkrat še, lahko sam plačam. 

 

Problematična stranka? Zanimivo, stranka, ki je problematična na enem servisu je povsem neproblematična na drugem...

 

Glej, za to napisat sem porabil skoraj 10 minut - kar je kakšnih 20 krat več kot so vredni. Zato se lahko repenčiš in napenjaš in 5eliniš do onemoglosti, ostalih primerov ne bom več opisoval...

  • Všeč 3
  • Haha 2
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 urama je Janez007 napisal:

Nič vam ne verjamem, dokler ne navedete kaj konkretno ga je servis polomil, da jih grajate (kateri servis, kdaj, kaj).

Pripeljal M3 na zamenjavo leve sprednje roke. So zamenjali, avto odpeljem in na ravnem gledam, volan postrani. Ker so že končali delovnik, pokličem naslednji dan, razložim, da je volan postrani. Čakam na termin, pripeljem, se oproščajo, da so pozabili narediti optiko. Naredijo optiko, ajde, zdaj pa je, si mislim. Spet na ravnini gledam, volan malo manj postrani, ampak še vedno. Pokličem, z druge strani pravijo, smo pogledali papirje in so vse nastavitve v zelenem območju. Ja, so, ampak pred štelanjem postavite volan TOČNO na sredino, škiljoti!

Sem ga peljal k enemu privat mehaniku, 20 min. dela, na špago, volan u nulo, kolesa b.p.

To je ena izmed... brez omembe pranja. 🙂

Popravljeno od etcho
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred eno uro je SpEkTr napisal:

Sestra je kupila sedaj tole , ki se je prodajala v Novem mestu :) Upam, da bo še dolgo laufal bp, letnik 2021 G150

Opis ni na voljo

Čestitke za nakup cx30 

Lepa 👍👍👍naj uživa v vožnji ....gassss😉😁😁

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred eno uro je SpEkTr napisal:

Sestra je kupila sedaj tole , ki se je prodajala v Novem mestu :) Upam, da bo še dolgo laufal bp, letnik 2021 G150

Opis ni na voljo

Srečo vožnjo ji želim, obema... :bravo::zoom-zoom:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred eno uro je etcho napisal:

Pripeljal M3 na zamenjavo leve sprednje roke. So zamenjali, avto odpeljem in na ravnem gledam, volan postrani. Ker so že končali delovnik, pokličem naslednji dan, razložim, da je volan postrani. Čakam na termin, pripeljem, se oproščajo, da so pozabili narediti optiko. Naredijo optiko, ajde, zdaj pa je, si mislim. Spet na ravnini gledam, volan malo manj postrani, ampak še vedno. Pokličem, z druge strani pravijo, smo pogledali papirje in so vse nastavitve v zelem območju. Ja, so, ampak pred štelanjem postavite volan TOČNO na sredino, škiljoti!

Sem ga peljal k enemu privat mehaniku, 20 min. dela, na špago, volan u nulo, kolesa b.p.

To je ena izmed... brez omembe pranja. 🙂

Najslabši servis ispod kozolca je boljš kot tole.... ?zmeden?

Kako jim Mazda sploh dovoli imeti servis..... :whatever: :aaaaa: :wub:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 3 urami je Janez007 napisal:

Nič vam ne verjamem, dokler ne navedete kaj konkretno ga je servis polomil, da jih grajate (kateri servis, kdaj, kaj). Če vam ga niso oprali in pranja niste naročili, niste dobili zastonj napitka, potem to še ni razlog za nezadovoljstvo. Je pa v mnogih primerih lahko problem tudi problematična stranka.  😁

Peljal mazdo 6  na redni servis (ko je bila pred leti še v garanciji). Se čez nekaj dni peljem po hitri cesti in naenkrat nekje spredaj začne ropotat kot, da pristaja avion. Ustavim na mestu, kjer je to dovoljeno ob hitri cesti. Odprem havbo, pogledam, nič. Pogledam spodaj, pod avto. In vidim, da je zaščitna plastika popustila in drsa po tleh. Nekako se privlečem do prvega parkinga in ugotovim, da jo drži samo še en vijak.

Odtržem na silo dol plastiko in grem nazaj na servis. Seveda niso niti hoteli slišati, da so oni pozabili zašraufati plastiko. Nekaj časa smo se tako "nategovali" ba koncu sem moral kupit sam novo plastiko, skupaj z vsemi vijaki in zatiči. Stala pa me je 200€. Ker aftermarket me obstaja. Najbolj srečen sem bil, ko mazda 6 ni bila več v garanciji in je nisem rabil več vozit k njim. 

2. Prva mazda 6. Letnik 2004. Tudi še v garanciji. Prižge se mi  famozni rumeni znak. Peljem jo k njim in ugotovijo, da je nekaj narobe  z egr ventilom. Čez par dni mi jo vrnejo in par mescev je bilo v redu. Nato se zgodba ponovi. Enaka procedura, čez pol leta zopet lučka. In tako štirikrat, dokler ni šla tri letna  garancija mimo. Nato sem jo peljal k bivšemu forumašu Batkotu, ki je seveda našel napako in od takrat se ni nikoli več ponovilo. 

Sem mislil, da vsaj avto znajo dobro oprati, a tudi tega ne znajo. Znajo pa mastno zaračunati za servise. 😡

  • Všeč 4
  • Žalosten 1

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Berem tele vaše odgovore in se mi zgodbe ne zdijo nič posebnega ...Slivka se razburja in piše odgovor skoraj 10 minut, dovolj bi bila minuta,  če bi moje provokativno vprašanje bolje prebral ... 😀

 

Zakaj se mi ne zdijo odgovori nič posebnega? Nekomu so na pooblaščenem Mazda servisu, ki ni v Kopru, zamenjali napačen žaromet. Bil je razbit desni, zamenjal pa so levega, brezhibnega. Pa 3 tedne je čakal na dobavo žarometa in še štiri ure, da so ga zamenjali. Seveda je ugotovil napako šele voznik po prevzemu vozila ... 🙃 😄

  • Haha 5
  • Začuden 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.