Skoči na vsebino

Mazda CX-30


mazdaman

Priporočeno sporočilo

Danes zve?er sem si jo ogledal v BTC-ju ... "?al" je v tisti zlajnani soul red barvi, ampak dobro; mislim da je v met. temno sivi lep?a ... in pa alu plati??a so kar nekaj (oprema pa ni osnovna, saj so stekla dodatno potemnjena - po moje style paket). Moje mnenje: zadek lep, spredaj ok (brez odve?nega ki?a), bok pa ni nek prese?ek: c stebri?ek ni ?rne barve in ni efekta "lebde?e strehe", tudi sp.linija oken se ne dviga tako kot pri cx 3 in imam ob?utek, da je v cx 30 ve? cx 5 kot pa cx 3. Kot pa je videti skozi okna pa je notranjost z armaturo vred prene?ena iz nove trojke.

Ju3 ko bo odprt salon pa jo pregledam ?e bolj v detajle.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ju3 ko bo odprt salon pa jo pregledam ?e bolj v detajle.

No pa sem na?el ?e eno v beli barvi v salonu na Tr?a?ki. V te barvi mi pa tudi ni nek prese?ek v obliki. Ampak dobro pustimo to saj vemo, da imajo "vsake o?i svojega malarja" ...

Notranjost: kot re?eno je prenesena iz nove trojke, je pa v primerjavi s cx 3 protora povsod ve? ... po ?irini, pa prav tako zadaj in ve?ji prtlja?nik. To je pa? bolj posledica ve?je medosne razdalje kot pa same dol?ine avta.

?ez dva tedna pa na testo vo?no pa da vidim kako se pelje ...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

kot receno v BTC imajo to prepoznavno rdeco. je pa avtomatik, tako da je vsaj plus opremo

ni se registrirana tako, da se ni na voljo za testne voznje. dobijo pa v kratkem se eno ki bo v salonu in tale rdeca za testne voznje

 

meni osebno zelo vsecen avto in me resno mika da bi sestico zamenjal za tale "mini" suv

post-5539-0-78277800-1567149918_thumb.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

saj to sem napisal iz konfiguratorja

 

na voljo so:

- artic bela (osnovna)

- sonic srebrna (450 eur - spodaj)

- titanium flash siva

- jet crna

- deep crystal modra

- snowflake bela

- polymetal siva

- machine sive (600 eur)

- soul crystal rdeca (750 eur)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No tudi jaz sem si jo ogledal v Mazdinem salonu v ?i?ki (bolj?a oprema). Na zunaj zelo lepe oblike, mote?a ?rna plastika - obrobe, ampak to prekrije? z ustrezno barvo, ?e te moti. Pozna se, da je prtlja?nik proti moji M6 (11/2008) kar dosti manj?i, zadaj ima ve? prostora za potnike kot HB nova 3. Znotraj so me malo zmotile steklene povr?ine (zelo polo?ne) saj se mi zdi da je notranjost, ki je sicer lepo izdelana, nekako "nabita" in je vidljivost v moji M6 bolj?a. No verjetno se tega s?asoma navadi?. To novico, ki sem jo danes izvedel na tem forumu, pa me ni ni? kaj razveselila in sicer da jo bodo izdelovali v Mehiki - kar lahko posledi?no pomeni slabo izdelavo, napake v motorju,.....Dobro da je garancije 5 let.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

saj to sem napisal iz konfiguratorja

 

na voljo so:

- artic bela (osnovna)

- sonic srebrna (450 eur - spodaj)

- titanium flash siva

- jet crna

- deep crystal modra

- snowflake bela

- polymetal siva

- machine sive (600 eur)

- soul crystal rdeca (750 eur)

To so barve, ampak kaj bo na zalogi. Ostale pa ?aka? ohoho....
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No tudi jaz sem si jo ogledal v Mazdinem salonu v ?i?ki (bolj?a oprema). Na zunaj zelo lepe oblike, mote?a ?rna plastika - obrobe, ampak to prekrije? z ustrezno barvo, ?e te moti. Pozna se, da je prtlja?nik proti moji M6 (11/2008) kar dosti manj?i, zadaj ima ve? prostora za potnike kot HB nova 3. Znotraj so me malo zmotile steklene povr?ine (zelo polo?ne) saj se mi zdi da je notranjost, ki je sicer lepo izdelana, nekako "nabita" in je vidljivost v moji M6 bolj?a. No verjetno se tega s?asoma navadi?. To novico, ki sem jo danes izvedel na tem forumu, pa me ni ni? kaj razveselila in sicer da jo bodo izdelovali v Mehiki - kar lahko posledi?no pomeni slabo izdelavo, napake v motorju,.....Dobro da je garancije 5 let.

?e so ?e prej?nji modeli 3 bili izdelani v Mehiki pa so OK, ne vidim nobene te?ave...kaj pa potem recimo AUDI, ki jih delajo na Mad?arskem  :lol:? , samo tukaj ni 5 let garancije ampak samo 2  :jupiii: , va?no da so  ?tirje krogeci  :lol:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Danes smo si jo ogledali v MB. In je ravno tam ve?ja kjer je novi mazdi 3 zmanjkalo prostora. Torej na zadnji klopi, tudi vidljivost iz nje je za otroke bolj?a. Jaz si jo bom dal na seznam za prihodnost

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

33254_1.png    33631_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Glih gledam v ?ivo tole novo Mazdico, pa res ?koda za te prevelike plasti?ne obrobe.

Drga?e mi je po izgledu zelo lep avto, samo stemi obrobami pa je mal ?udn, zgleda kot da ima premala kolesa, verjetno v ?rni ali pa temno sivi barvi pride lep?e.

post-5522-0-10186300-1567256928_thumb.jpg

2008 Mazda 6

2004 Mazda 3

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Glih gledam v ?ivo tole novo Mazdico, pa res ?koda za te prevelike plasti?ne obrobe.

Drga?e mi je po izgledu zelo lep avto, samo stemi obrobami pa je mal ?udn, zgleda kot da ima premala kolesa, verjetno v ?rni ali pa temno sivi barvi pride lep?e.

Ja samo tole ni cx-30 ampak cx-3.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Meni pa sploh ni napa?na (?eprav,meni je itak noro v?e? ve?ina avtov s temi obrobami; od octavie scout, preko allroadov, do meni najljub?ega volva xc70)...

 

Morda res uspe?no zapolnjuje vrzel med cx3 (ki je meni premajhna) in cx5 , ki je hkrati ?e kar na meji Premium suv-ov in bo z novo generacijo verjetno ?e zrasla?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz bom tako rekel, jaz mam tega kot veste, belega. Zivim na makadamu, obcasno je cesta pognojena zato se zmes lima tud do oken, cesto mamo sfookano...in bi si mogoce zelel vec obrob. Torej funkcija avta vs. Lepota - kaj danes kupujemo, kaj ke danes dejanski namen avta?

 

Ce pa gledas kot avto za cesto, je pa tole na cx-30 res pretirano, dobesedno napihnjeno, a se s tem res prispara?

post-2637-0-60427800-1567279497_thumb.jpeg

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.