Skoči na vsebino

Mazda CX-30


mazdaman

Priporočeno sporočilo

Bemti Boss!!!!

 

sem pogledal cel video in sedaj sem se bolj zagret za ta avto  sramezljiv

 

Je kar precej tocno to kar iscem, ne tako sporten kot recimo mazda 3 (ali focus st line), bolj prostoren, bolj udoben, umirjen. Manjsi kot veliki SUVi ampak rahlo vecji kot mini HB.

 

Res me pa zanima kaksna bo dobava v naso preljubu Slovenijo

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dobro izgleda v sivi in temnej?ih barvah v svetli ali rde?i pa nikakor ne. Motor pa pa? Skyactive X in ro?ni menjalnik. Vsi na testih tako za Mazdo 3 kot za CX-30 dajejo prednost ro?nemu proti avtomatskemu s pretvornikom navora. Razen, ?e ho?e? bit full komot pa ti performance niso glih prva skrb.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V?eraj vozil Mazdo CX-30 (G122) z ro?nim in avtomatskim menjalnikom v razmaku roku 2 ur, da sem dobil ob?utek kaj naro?iti. Odlo?itev bo te?ka vseeno pa se malo bolj nagibam k ro?nemu, saj sem imel nekako bolj?i ob?utek vo?nje in pa odlo?itev kdaj bom menjal prestavo. Nekajkrat mi je avtomatski menjalnik menjal ob 4K obratih, ko bi jaz menjal ?e pri 3K. Sicer pa je vo?nja udobna, teko?a, brez ?umov....., le malce podhranjena je. Pri avtomatskem menjalniku me zanima (to nisem probal) kako deluje ro?ni del (prestavljanje na volanu), ali je to prestavljanje povsem ro?no ali tudi kaj pomaga avtomatika.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Obi?ajno je tako, da ti prestavi? kdaj ti pa?e oziroma menjalnik ne pa elektronika.

 

Res je... ampak ce recimo saltas navzdol v drugo, da bi pospesil in ko presezes neke obrate, se vklopi spet avtomatika... oz. sam salta navzgor...

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Prestavi? lahko kot bi z ro?nim, normalno da ne pretirava?! Kot sem razumel bi namesto 4k obratov prestavil pri 3k kar je normalno. Ne gre pretiravat, normalno pa lahko kot bi z ro?nim. Ampak nima smisla dat 2k za avtomatika pa ro?no ?altat razen ?e te boli leva noga.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne, res ne pa?ejo v kombinaciji z alexrde?o. Pri umazano sivi sploh ne izstopajo in tudi od zadaj recimo bolj izgleda, ne tako ozko...

Kdo ima kaj proti najlep?i barvi ever? Seveda je vsaka mazda najlep?a v tej barvi. Najgr?a je v sivi barvi... ta barva je bolj za kake grde audije in bmw-je.

Ok. tudi bele so v redu pa ?rne... potem se po?asi kon?a

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kdo ima kaj proti najlep?i barvi ever? Seveda je vsaka mazda najlep?a v tej barvi. Najgr?a je v sivi barvi... ta barva je bolj za kake grde audije in bmw-je.

Ok. tudi bele so v redu pa ?rne... potem se po?asi kon?a

ej a nisi mel ti sive mazde 6 prve generacije, pa si skoz govoril da je najlepsa?

una tvoja siva je bla res v redu, in skor sem tudi sam imel tako, le da so imeli crno na zalogi, takrat leta 2002

 

soul red pa ni za mazd0 6, prej za kako mx5 ali 2 oz 3 coupe (coupe jo klicem, ceprav je 5 vratna)

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ej a nisi mel ti sive mazde 6 prve generacije, pa si skoz govoril da je najlepsa?

una tvoja siva je bla res v redu, in skor sem tudi sam imel tako, le da so imeli crno na zalogi, takrat leta 2002

 

soul red pa ni za mazd0 6, prej za kako mx5 ali 2 oz 3 coupe (coupe jo klicem, ceprav je 5 vratna)

Dobro, tista gray je bila lepa na 6-ki karavan, na drugih pa niti ne. ?e bi takrat imeli soul rde?o bi jo imel. No, sicer ne vem, kako bi pasala na tisto 6-ko?Na novi je raketa... ?e vedno se ustavlja folk pri moji, ?e lahko naredi selfije. ?e so v redu, jim dovolim. :)

Jaz bom mel pa zanala?? sivo ... tko da ve? :jezicek:

... upokojenc...:)

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Haha, Alex, se je Borut Pahor ?e slikal s tvojo? Zamenjaj besedilo "privla?na atletinja na stadionu" s  "soulred mazda 6 na parkiri??u" :D

Vsak, ki vpra?a in mu dovolim, se lahko slika. Sam na fejsbuk ne sme dat slik.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Rolo je delno ro?en :) Se pravi, ?e ima? vse zaprto se z odpiranjem okna odpre tudi rolo..logi?no. Pri zapiranju se pa zapre samo okno, rolo premika? po ?elji. Ja, ima? direkt sonce ?e odpre? rolo, vmesnega 'sen?nika' ni.

Sej pravim-brez veze. Pa ?e kak hexen?us vrata dobi? in si pe?en.To je bolj za mulce, ki niki nimajo teh problemov. Jaz sem imel ?iberdah pri dveh avtih ma ga prav ni? ne pogre?am.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.