Skoči na vsebino

Zanimivi oglasi

Ustvari kratki URL


Priporočeno sporočilo

Napisano
pred 54 minutami je scania napisal:

Ta je ziher iz uvoza ker je revolution pri nas z digitalnimi števci

Kakimi digi. števci🤔

Napisano (urejeno)
pred 3 urami je Bini napisal:

Kakimi digi. števci🤔

Nanaša se na 6ko, ki jo je delil @NevLado z vprasanjem ce jo je kupil @SpEkTr.

Prva slika so števci ki jih ima mazda 6 do 2018 in od 2018 z opremo do revolution.

Druga slika so števci ki jih ima mazda 6 od 2018 z opremo revolution ali več.

Tista mazda z linkom ki se prodaja pa pise da je revolution ampak po stevcih ni, torej je najverjetneje iz uvoza. Pa se dodatnega kroga s kromom nima v volanu ampak ima krom samo mazda znak, vedno bolj dvomim da je revolution oprema.

Zadnja slika pa je slika notranjosti deljene 6ke.

 

IMG_20221124_142316.jpg

IMG_20221124_142254.jpg

IMG_20221124_143149.jpg

Popravljeno od scania
Napisano
pred 2 minutama je NevLado napisal:

O wow, za ta krom pa sploh nisem vedel, da imajo tanove.

Na testni mazdi cx5 je bil ampak je bila revolution top oprema, nižje opreme koliko gledam ga nimajo. V eni opremi se pojavi ampak nwm pri kateri definitivno visje od revolution.

Napisano
pred 22 minutami je scania napisal:

Nanaša se na 6ko, ki jo je delil @NevLado z vprasanjem ce jo je kupil @SpEkTr.

Prva slika so števci ki jih ima mazda 6 do 2018 in od 2018 z opremo do revolution.

Druga slika so števci ki jih ima mazda 6 od 2018 z opremo revolution ali več.

Tista mazda z linkom ki se prodaja pa pise da je revolution ampak po stevcih ni, torej je najverjetneje iz uvoza. Pa se dodatnega kroga s kromom nima v volanu ampak ima krom samo mazda znak, vedno bolj dvomim da je revolution oprema.

Zadnja slika pa je slika notranjosti deljene 6ke.

 

IMG_20221124_142316.jpg

IMG_20221124_142254.jpg

IMG_20221124_143149.jpg

Pardon,sem mislil,da se gre za 3ko🥴☹️

Napisano
dne 24. 11. 2022 ob 14:26 je scania napisal:

Nanaša se na 6ko, ki jo je delil @NevLado z vprasanjem ce jo je kupil @SpEkTr.

Prva slika so števci ki jih ima mazda 6 do 2018 in od 2018 z opremo do revolution.

IMG_20221124_142316.jpg

IMG_20221124_142254.jpg

IMG_20221124_143149.jpg

Moja Mazda 6 2017 ima stevce lot na prvi sliki pa je revolution oprema. Kupljena v Slo.

Napisano
dne 24. 11. 2022 ob 14:26 je scania napisal:

Nanaša se na 6ko, ki jo je delil @NevLado z vprasanjem ce jo je kupil @SpEkTr.

Prva slika so števci ki jih ima mazda 6 do 2018 in od 2018 z opremo do revolution.

Druga slika so števci ki jih ima mazda 6 od 2018 z opremo revolution ali več.

Tista mazda z linkom ki se prodaja pa pise da je revolution ampak po stevcih ni, torej je najverjetneje iz uvoza. Pa se dodatnega kroga s kromom nima v volanu ampak ima krom samo mazda znak, vedno bolj dvomim da je revolution oprema.

Zadnja slika pa je slika notranjosti deljene 6ke.

 

IMG_20221124_142316.jpg

IMG_20221124_142254.jpg

IMG_20221124_143149.jpg

 

Ne vem, da ne morjo poenostavit zadevo, če je Revolution, naj bo avto enak za vse, kot za SLO, kot če je iz uvoza. Ali pa ko so npr. nemške z opremo Sports-line, Exclusive-Line, Nakama Intense....pri nas pa Chellenge, Attraction... Naj bo vse isto pa mir 😛

  • Všeč 2
  • Hvala 1

 

 

Napisano
pred 4 urami je MPero napisal:

Moja Mazda 6 2017 ima stevce lot na prvi sliki pa je revolution oprema. Kupljena v Slo.

Od 2018 naprej - FL model

Napisano
pred 2 urama je Gregster napisal:

Tole ga trga. Pa cena tud🙂

Tud motor je že raztrgalo🤣

N7rRRL1.jpg

Napisano
pred 33 minutami je FuManchu napisal:

Tud motor je že raztrgalo🤣

Glih sem hotel napisati, da je ful dobra reklama za motor, ki je riknil pri le 138000 kilometrih. In potem so Mazdini dizli problematični. 😄😄

 

 

Napisano

Raje ne beri potem o subarujevih dizlih 🙂

Ja,mi je pa zanimivo, da je tako hitro motor shodu 🤔 je pa subaru še vedno meni med top znamkami. Tanovega outbacka se sploh nebi branil 👍

Napisano

Boxer turbo motorji niso me najbolj zanesljivimi. Žal. 

N7rRRL1.jpg

Napisano (urejeno)
pred 28 minutami je Alex napisal:

Glih sem hotel napisati, da je ful dobra reklama za motor, ki je riknil pri le 138000 kilometrih. In potem so Mazdini dizli problematični. 😄😄

 

Pri redno servisirani Mazdi se lahko zgodi šele pri 131.000 km. 🙄

 

 

Popravljeno od Janez007
Napisano
pred 54 minutami je Janez007 napisal:

 

Pri redno servisirani Mazdi se lahko zgodi šele pri 131.000 km. 🙄

 

 

Pri neredno,  (kar je ponavadi pri teh, ki jim gre mašina) pa lahko še prej. 😉

INe, redno servisiranje ni zamenjava olja vsakih 20000 kilometrov. To je ne resnost. 

 

 

Napisano (urejeno)

Škoda ker je ročni menjanik in plin 

WWW.AVTO.NET

Mazda Tribute 2.0i 4x4 LPG mo�na menjava, letnik:2002,1550 EUR :: www.Avto.net ::

 

A kdo pozna to MX-5 z avtomatskim menjalnikom ?

WWW.AVTO.NET

Mazda MX-5 6AT Powershift, letnik:2006,8900 EUR :: www.Avto.net ::

 

Popravljeno od DonFelipe
Napisano

Ampak roko na srce, MX-5 pa AT menjalnik je glih tako, kot če bi ženo v bordel peljal - brezveze pa še neumno za povrh.

  • Všeč 3
  • Haha 1
  • Začuden 1
  • Ljubim 1

33112_1.png

Napisano
pred 9 urami je MPero napisal:

Moja Mazda 6 2017 ima stevce lot na prvi sliki pa je revolution oprema. Kupljena v Slo.

Moja tudi pa je 2018 revolution, ta zadnji facelift ima digitalne od revolution dalje.

  • 2 tedna kasneje...
Napisano

Hmm, kamo smo prišli s cenami 🤪

 

WWW.AVTO.NET

Mazda CX-5 G194 AWD AT Revolution Top SD belo usnje, letnik:2018,29900 EUR :: www.Avto.net ::

 

Sicer spodaj piše možnost napak pri vnosu, ...sigurno je napaka pri ceni.

  • Všeč 4
  • Haha 2
  • Ljubim 1
Napisano (urejeno)

Sj ni druge svojo poslikat, pa jo dat na avto.net pa dat gor nakupno ceno :P Pa napišem še, da uredim prepis .... pa bo  kuj prodana ne? :D

 

Čist so znorel res.

Popravljeno od 50keda
  • Všeč 3
  • Haha 1
Napisano
dne 26. 11. 2022 ob 18:02 je Alex napisal:

Pri neredno,  (kar je ponavadi pri teh, ki jim gre mašina) pa lahko še prej. 😉

INe, redno servisiranje ni zamenjava olja vsakih 20000 kilometrov. To je ne resnost. 

90% ljudi se drži napotkov proizvajalca.

 

V normalnem svetu, bi to moral to bit edini merodajni podatek. Žal....

Napisano

Kolega je kupil volvota V90 XC in ima servisne intervale predpisane na 30Kkm?zmeden?

Jaz vem, da bi še na 15Kkm ga vmesnega sam naredil.

N7rRRL1.jpg

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Pa dejte no, valda si @tommzy ne zmišljuje vsega, dobil je slab avto in to je to. Pač če vsem ostalim CX-30 delajo kot morajo še ne pomeni, da se ne da nardit slabega primerka. Tudi dino motorji niso nesmrtni, ne me spraševat kako vem     Kar se tiče klime ja, vse novodobne Mazde hladijo manj, baje da imajo kao bolj ekološko varianto plina, ki očitno ne hladi tolk al ka js vem. In večina, ki prihajaja na mazdo opaža isto. Js na svoji mam zmeraj na auto s temperaturo 20.5, le občasno, ko pridem v vroč avto dam manj, da dlje časa piha na polno in ko se shladi nazaj na 20.5 in konec. Barva, je lepa in krhka, obojega pač ne gre met, vsaj ne pri mazdi  
    • Two old ladies were outside their nursing home, having a smoke, when it started to rain. One of the ladies pulled out a condom, cut off the end and put it over her cigarette, and continued smoking. Lady 1: What’s that? Lady 2: A condom. This way my cigarette doesn’t get wet. Lady 1: Where did you get it? Lady 2: You can get them at any drugstore. The next day, Lady 1 hobbles herself into the local drugstore and announces to the pharmacist that she wants a box of condoms. The guy, obviously embarrassed, looks at her kind of strangely she is, after all, over 80 years of age, but very delicately asks what brand she prefers. Lady 1: Doesn’t matter son, as long as it fits a Camel.
    • 😠   Moj mobitel nima dovolj baterije za slikat, snemati, pošiljati MMS sporočila, ima pa dovolj baterije, da me vsake 5 minut opozori, da je baterija skoraj prazna...   😠
    • In še eden za alfiste. 😃    
    • Za prijatelje si je treba cajt vzet, za prijatelce pa kondom...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.