Skoči na vsebino

Jamralnik v2


Ninja

Priporočeno sporočilo

Ni bil noben pametn komentar, ampak zgolj dobro nameren :). Ce vzmeti tako pokajo je vrjetno nakaj narobe z vzmetmi. Kupis boljso znamko in si miren. KYB, sachs itd. pa dobis za cca. 40-60e. Jest sm za KYB dal 35e.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dobis duplikat na upravni brez problema (vendar tam kjer je bil registriran) torej LJ. Sem ga sel za barchetto iskat

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A ti si v lj na lpp naredil homologacijo kljuke in drl?

 

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

To je v sistemu, drugace pa po moje kranj. Ne spomnim se

Upravni? A ni to lpp?

 

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

Ne na tobacni. Malo poklici naokoli, ni komplicirano.

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Danes zjutraj je pri 58 letih in pol let a  bolnice, kon?ala ?ivljensko pot mama od Lucije, ti moja ta??a.

Lepa nedela bo ?e lep?i bo teden kjer bodo ?e malo po meni rezali(opercija pa to), za fini? pa ?e pogreb.

Naj gre vse skupaj v 3 pi... mate...

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Danes zjutraj je pri 58 letih in pol let a bolnice, kon?ala ?ivljensko pot mama od Lucije, ti moja ta??a.

Lepa nedela bo ?e lep?i bo teden kjer bodo ?e malo po meni rezali(opercija pa to), za fini? pa ?e pogreb.

Naj gre vse skupaj v 3 pi... mate...

Moje iskreno so?alje.... :(

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hvala vsem, samo smo nekako bli pripravljeni-smo pri?akovali kar se je zgodilo, tako da bo ?lo la?je vse skupaj skozi. :ne vem:

 

Je pa res da sva mi2 kr skozi nekaj v gu?vi in nama manjka ?asa da pripraviva vse kar ?love?ki mladi?ek potrebuje, pol pa nama ?e take stvari padajo vmes, poleg tega sem ?e 2+ leti na bolni?ki pa ?e v sredo imam opercijo za katero upam da bo zadnja in bom lahko kon?no ?el v slu?bo kot neko?. :jupiii:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

 

 

p.s.  za gnezdo si je treba vzeti ?as -ho?e? no?e? mora? :)

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Bo?tjan zdaj je res ?e ?as de se kon?a to tvoje sranje in da kon?no pride? k sebi tako kot si ?e bil neko?. res ti ?elim ?imprej?nje okrevanje po tej operaciji in da si vzameta ?as za dete, ki prihaja.

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

33254_1.png    33631_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hvala vsem, samo smo nekako bli pripravljeni-smo pri?akovali kar se je zgodilo, tako da bo ?lo la?je vse skupaj skozi. :ne vem:

 

Je pa res da sva mi2 kr skozi nekaj v gu?vi in nama manjka ?asa da pripraviva vse kar ?love?ki mladi?ek potrebuje, pol pa nama ?e take stvari padajo vmes, poleg tega sem ?e 2+ leti na bolni?ki pa ?e v sredo imam opercijo za katero upam da bo zadnja in bom lahko kon?no ?el v slu?bo kot neko?. :jupiii:

Sre?no......Lp
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Vceraj zamenjam gume in jih napolnim. Danes grem iz ciste preventive preveriti tlak in ko sem potegnil cevko iz ventilcka se je se ventilcek odlomil. Hvala bogu, da se je to zgodilo na OMVju in ne na kaksni avtocesti glede na to da je bil ventilcek bogi. Na sreco je vulkanizer imel na zalogi samo "grlo" ventilcka tako, da mi ni bilo potrebno menjati komplet senzor :).

 

post-7623-0-93916600-1553710278_thumb.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

O?itno so me odkrili. O?itno so odkrili, da ?ivim dvojno ?ivljenje.

 

Eno ?ivljenje je to, ki ga ?ivim tako, kot ga: sem pa? poro?ena, mati petih otrok, brez slu?be,...

 

Drugo ?ivljenje pa je bolj skrivnostno. Kaj po?nem tam, zvem ?ele od sosed in "prijateljic".

 

 

 

Saj bi bilo sme?no, ?e ne bi bilo resni?no...

Sem poročena že petnajst let, poleg tega imam šest otrok. Ne moreš me prestrašiti, niti presenetiti, niti šokirati...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.