Skoči na vsebino

Jamralnik v2


Ninja

Priporočeno sporočilo

pred 17 urami je Z M A J napisal:

Do hiše imam dobrih 100m makadama (župan obljublja skorajšnje asfaltiranje, kar bi bil res skrajni čas), vsako neurje to revščino od ceste še dodatno izjebe in trenutno njeno stanje tule na fotografijah. :(

 

P.S. 3,5km iz centra Kamnika, heh

IMG_20230713_125243.jpg

IMG_20230713_125313.jpg

IMG_20230713_125407.jpg

IMG_20230713_125424.jpg

IMG_20230713_125438.jpg

IMG_20230713_125454.jpg

IMG_20230713_125511.jpg

IMG_20230713_125522.jpg

Samo, če ne bodo odvodnjavanja tudi porihtali, potem se bo tudi asfalt hitro uničil...

it's better to let someone think you're an idiot then to open your mouth and prove it

32888_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 5 urami je x-layer napisal:

Samo, če ne bodo odvodnjavanja tudi porihtali, potem se bo tudi asfalt hitro uničil...

Bom kupil Lado Nivo in mi bo vseeno :)

  • Všeč 3
  • Začuden 1

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Perem danes avto in opazim, da je streha rahlo pobuškana od četrtkove toče. Je res, da se jedva vidi, ampak ker je polni kasko sem oddal prijavo. Pa da vidimo kako me bodo poskušali zdaj nategnit pri zavarovalnici.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Je#@li ga lepi vikendi! A se ne more vreme obrnit tako, da je čez teden lepo, čez vikend pa dež?

 

- 15.07.2023 ob 10.20 je na poti iz Brane proti Kamniškem sedlu v občini Solčava planinko obšla slabost in zaradi slabega zdravstvenega stanja ni bila sposobna varnega sestopa. Dežurna ekipa je poškodovano planinko na kraju oskrbela in nato s helikopter prepeljala v UKC Ljubljana.

- 15.07.2023 ob 10.30 se je v soteski Sušec, občina Bovec, poškodovala udeleženka kanjoninga. Aktivirani so bili gorski reševalci, ki so poškodovanko imobilizirali in naložili v helikopter.

- 15.07.2023 ob 14.25 si je pri sestopu iz Brane proti Podvežaku v občini Luče planinec poškodoval gleženj. Posredovali so gorski reševalci, ki so dostopili do poškodovanega, ga oskrbeli in prenesli do reševalnega vozila, s katerim je bil prepeljan v celjsko bolnišnico.

- 15.07.2023 ob 14.45 si je pri sestopu iz Špika, planinec pri padcu poškodoval nogo. Gorski reševalci so poškodovanega planinca na kraju oskrbeli, nato pa ga je helikopter prepeljal v SB Jesenice.

- 15.07.2023 ob 15.45 se je na poti čez Prag iz Triglava, občina Kranjska Gora, pri padcu poškodovala planinka. Gorski reševalci in dežurna ekipa z Brnika so ji na kraju nudili prvo pomoč. Pohodnico so s helikopterjem prepeljali v Mojstrano in predali pristojnim službam. Oseba je preminula.

- 15.07.2023 ob 18.20 sta se v severni steni Triglava, občina Kranjska Gora, zaplezala planinca. Gorski reševalci in dežurna ekipa Brnik so nepoškodovana planinca s pomočjo helikopterja rešili iz stene in prepeljali v dolino.

- 16.07.2023 ob 12.05 se je na Sovatni, občina Kranjska Gora, pri padcu poškodoval planinec. Aktivirani so bili gorski reševalci. Poškodovano osebo je na kraju oskrbela dežurna ekipa in s pomočjo helikopterja v nadaljnjo oskrbo prepeljala v SB Jesenice.

- 16.07.2023 ob 13.15 je na Češki koči, občina Jezersko, zdrsnila planinka. Aktivirani so bili gorski reševalci. Planinka je zaradi poškodbo umrla na kraju. V dolino jo je prepeljal helikopter.

- 16.07.2023 ob 14.10 se je v bližini Gamsovega skreta v Kamniški Bistrici, občina Kamnik, zaplezal planinec. Aktivirani so bili gorski reševalci. Nepoškodovanega planinca so rešili in nato prepeljali v Kamniško Bistrico s pomočjo helikopterja.

- 16.07.2023 ob 14.35 je na Stari Pokljuki, občina Gorje, pohodnika obšla slabost. Posredovali so gorski reševalci. Obolelo osebo je na kraju oskrbela dežurna ekipa in jo s pomočjo helikopterja na nadaljnjo zdravljenje prepeljala v UKC Ljubljana.

- 16.07.2023 ob 16.00 se je v bližini Kocbekovega doma na Korošici, občina Luče, pri sestopu v dolino poškodovala planinka. Aktivirani so bili gorski reševalci. Poškodovanko je na kraju oskrbela dežurna ekipa in nato s pomočjo helikopterja prepeljala v UKC Ljubljana.

- 16.07.2023 ob 17.50 se je v bližini Rombona, občina Bovec, izgubila planinka. Posredovali so gorski reševalci. Najdeno nepoškodovano planinko je v dolino prepeljal helikopter.

 

Pa še ni konec dneva. 

 

In ko se bo vojska ali policija odločala za nov helikopter, bo pa spet kup "brihtnih", ki bodo trdili, da je Slovenija tako majhna, da ne potrebuje toliko helikopterjev in da je to razmetavanje proračunskega denarja...

  • Všeč 1
  • Žalosten 2
  • Ni všeč 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sinoči, za zaključek dneva, so pa ob 21.50 klicali, da so v Severni triglavski steni, občina Kranjska Gora, obstali trije zaplezani planinci. Gorski reševalci so jih s pomočjo helikopterja rešili in prepeljali v dolino.

Popravljeno od Slivka
  • Žalosten 1
  • Jezen 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

dne 16. 7. 2023 ob 17:17 je Boss napisal:

Perem danes avto in opazim, da je streha rahlo pobuškana od četrtkove toče. Je res, da se jedva vidi, ampak ker je polni kasko sem oddal prijavo. Pa da vidimo kako me bodo poskušali zdaj nategnit pri zavarovalnici.

 

Evo počelo... zdaj bi še slike spredi zadi, notri pa poškodb. Bolj k jim razlagam, da so udrtine relativno majhne in da se vidijo pod kotom in odsevom bolj bi radi mel slikce. Ma da ti pamet stane pa tale Zav. Sava.

  • Všeč 3
  • Haha 1

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 16 minutami je Matick napisal:

A ne moraš tja odpeljat, pa naj njihov cenilc poslika?

Ja očitno bom moral, ker so pač tehnično-informacijsko res nerazviti.

 

Mal sem na kratkem s časom in sem hotel prijavo izvest elektronsko, ampak pač sanjala svinja kukuruz.

  • Všeč 1
  • Haha 1

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 53 minutami je Boss napisal:

Ja očitno bom moral, ker so pač tehnično-informacijsko res nerazviti.

 

Mal sem na kratkem s časom in sem hotel prijavo izvest elektronsko, ampak pač sanjala svinja kukuruz.

me zanima kaj bodo ugotovili in pojasnjevali :), tako da prosim zapiši te neprecenljive izkušnje z zavarovalničarji :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 urama je Boss napisal:

 

Evo počelo... zdaj bi še slike spredi zadi, notri pa poškodb. Bolj k jim razlagam, da so udrtine relativno majhne in da se vidijo pod kotom in odsevom bolj bi radi mel slikce. Ma da ti pamet stane pa tale Zav. Sava.

Pri avtu nikoli ne delaj spletne cenitve.

 

Sem jo na M2, so rekli šipo zalit.

Sem pelal tja kazat na docenitev. Paxsmo rekli menjava original.

 

Na cenilnem mestu ima taki loparčkek, kot zebra. Pa se vidi v odsevu avta, kje so luknje.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Danes je pa Jonas res nenormalno dobro odpeljal. Sploh se ni veselil na cilju, kot bi bil v nekem drugem svetu. 
Recimo, da je čist, potem ni kaj, je bil boljši.
Konec sicer še ni. Vse sorte se dogaja.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

En navaden torek:

 

- ob 9.10 si je na poti na Sabotin, občina Brda, planinka poškodovala nogo. So jo oskrbeli in prenesli do vozila, s katerim jo je soprog odpeljal na urgenco v Šempeter.

- Ob 13.15 je na Planini Leskovca, občina Kobarid, občana obšla slabost. Zaradi zahtevnosti terena so posredovali gorski reševalci in helikopter z dežurno ekipo, ki je občana prepeljal v UKC Ljubljana.

- Ob 15.40 sta na slovenski smeri na Triglav planinki zašli na sneg, od koder se nista mogli rešiti. Posredovali so gorski reševalci in helikopter z dežurno ekipo, ki ju je prepeljal v dolino.

- Ob 17.40 se je v plezališču Belvi, na Ribčevem lazu, občina Bohinj, poškodoval plezalec. Na kraju so ga oskrbeli gorski reševalci in ga prenesli do izhodišča do svojcev, ki so ga odpeljali na zdravljenje.

- Nimam pa še natančnega poročila o intervenciji ob 20.15 v Bohinju in o intervenciji ob 20.40 v Kranjski Gori...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 4 urami je godlike napisal:

Pri avtu nikoli ne delaj spletne cenitve.

 

Sem jo na M2, so rekli šipo zalit.

Sem pelal tja kazat na docenitev. Paxsmo rekli menjava original.

 

Na cenilnem mestu ima taki loparčkek, kot zebra. Pa se vidi v odsevu avta, kje so luknje.

 

Hočeš rečt, da mi bodo luknje zalil al kaj? :(

 

Sem poslal še eno tono slikic, kjer so hoteli še stanje števca, prometne, vozniške in še nekaj dodatnih slik, da je Mazda 6 res lep avto. Čakam še, da bodo rabili moje slike z morja, Bohinja in pa sliko kroksic s spodnje strani, kjer je odtisnjena številka z velikostjo. :nevem:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 13 minutami je Bini napisal:

Koliko pa tole stane,če sam plačaš🤔

600 lukenj je leta 2016 stalo 1900€ zavarovalnico. 14 ur dela.

pred 24 minutami je Boss napisal:

 

Hočeš rečt, da mi bodo luknje zalil al kaj? :(

 

Sem poslal še eno tono slikic, kjer so hoteli še stanje števca, prometne, vozniške in še nekaj dodatnih slik, da je Mazda 6 res lep avto. Čakam še, da bodo rabili moje slike z morja, Bohinja in pa sliko kroksic s spodnje strani, kjer je odtisnjena številka z velikostjo. :nevem:

Tudi cenilec slika vozilo zunaj. To je za detektive. Če bi kaj mučkal kdaj. Se lahko vidi, da je že te bil poškodovan.

 

Števec in šasija se tudi vedno slika.

 

Vozniška, če je bil vozen. Če je parkiran, ni potrebe.

 

Saj mojster, ki ti bo točo na plehu popravljal, bo vse označil in peljal na docenitev.

Zadnja leta obstajajo sodobni programi, ki sami preštejejo. Kolko se uporablja, pa ne vem.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 14 urami je Boss napisal:

 

Evo počelo... zdaj bi še slike spredi zadi, notri pa poškodb. Bolj k jim razlagam, da so udrtine relativno majhne in da se vidijo pod kotom in odsevom bolj bi radi mel slikce. Ma da ti pamet stane pa tale Zav. Sava.

Evo, značilno za te "nizkocenovne"zavarovalnice. 😉

Plačaš manj a toliko tudi dobiš, ko je kaka škoda vmes. 😊

pred 11 urami je kacnje napisal:

Danes je pa Jonas res nenormalno dobro odpeljal. Sploh se ni veselil na cilju, kot bi bil v nekem drugem svetu. 
Recimo, da je čist, potem ni kaj, je bil boljši.
Konec sicer še ni. Vse sorte se dogaja.

Če je pa to bilo popolnoma "čisto", potem  pa res ni zemljan. 😉

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Ko misliš, da otrok ne sliši, kar se pogovarjaš z ostalimi odraslimi...    
    • Glede lepote se tako ve, glede zanesljivosti in kvalitrte tudi, glede cene prav tako, če pa hočeš dodati vsake toliko časa še kaj v proračun je pa izbira Ford.... 👍😉
    • Upam da je šla pol v golaž...njamsi
    • Boga srna. 😪 
    • Prejšnji vikend smo šli na morje, pa sem prišel tik pred oranžno lučko na Vinico.. imel sem poln avto (3je odrasli in 2 otroka).. natočim na Vinici v 5 minutah in pičimo dol, nakar sopotnica ugotovi, da je doma pozabila iqosa... ja nič, zapeljem dol na Delnicah in gremo na Petrol. Dež lije kot iz škafa. Na moji levi avstrijski par z električnim MG, polno naloženim, zadaj še 2 električni kolesi na thuletu. Na sredinskem zaslonu sem videl tistih 10% v rdečini. Vsak monotono bulita v svoj telefon in čas teče in teče. Otroci mi pijejo žiuce, čakamo sopotnico, da opravi registracijo iqosa (dobesedno registrirat se moraš ob nakupu). Če bi vsakič, ko sem slišal "a bomo že šli" dobil 5 centov, in potem še 10 eur za vsakič ko je en drugmu od otrok prlimou focen, bi danes verjetno že vozil novo Mazdo6. Po 15 minutah odrinem naprej in bolj kot kadarkoli sem si zaželel, da v mojem življenju ne bom v podobni situaciji kot soseda v MG in z zadnjimi sedeži polnimi otrok.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.