Skoči na vsebino

Jamralnik v2


Ninja

Priporočeno sporočilo

Pred eno uro je Slivka napisal:

Ne vem, a to pride z leti ali je kaj drugega na stvari, ampak zaradi klime se prej prehladim kot pa ohladim...

Hvala enako, emšo ti je to 😛

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 7 minutami je SpEkTr napisal:

Kaj pa je to , zgolj akumulator slab?

Ja, zna bit to problem ali pa sklopka altenatorja? Tako mi je svetoval Majes po telefonu. Ker mi pogon jermena zgleda ok, se bom danes vozil s kabli za vžig v prtljažniku.. Jutri grem pa tako ali tako spet v LJ pa bom zapeljal na interclass. Je pa zanimivo, da se mi je to pojavilo danes, ko je bila včeraj nevihta.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Vsi trdijo, da akumulatorju škodi mraz. Redko kdo pa ve, da vročina bolj uniči akumulator kot pa mraz. Zaradi mraza izgubi kapaciteto in je prej prazen, a se ga da napolnit in vozit dalje (do neke mere). Vročina ga pa "prekuha" in uniči...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

dne 5. 7. 2022 ob 10:02 je NevLado napisal:

Meeeh :mellow:

 

null

image.png

To napiše tudi kdaj če je baterija malo preveč spraznjena, narediš par daljših fur pa bo sporočilo izginilo. Sem imel jaz isti problem.

 

image.jpeg

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

dne 5. 7. 2022 ob 9:29 je Boss napisal:

ja to pride z leti al pa s tableti

Bom napisal politično korektno; DeSUS :)))

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 3 urami je TiEn napisal:

To napiše tudi kdaj če je baterija malo preveč spraznjena, narediš par daljših fur pa bo sporočilo izginilo. Sem imel jaz isti problem.

Vozim se vsakodnevno 140-160 km na dan, težko bi imel zaradi tega spraznjen aku :D Je pa tako kot si povedal, zvečer je obvestilo izginilo, danes zjutraj se spet pojavilo. Sem šel na Interclass in so dali na tester, povečana vrednost upora v aku-ju in so priporočali menjavo. 210 eur s 3 leti garancije in pičimo dalje.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 31 minutami je NevLado napisal:

Vozim se vsakodnevno 140-160 km na dan, težko bi imel zaradi tega spraznjen aku :D Je pa tako kot si povedal, zvečer je obvestilo izginilo, danes zjutraj se spet pojavilo. Sem šel na Interclass in so dali na tester, povečana vrednost upora v aku-ju in so priporočali menjavo. 210 eur s 3 leti garancije in pičimo dalje.

pismo si se olajšu :).

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 31 minutami je TBA napisal:

pismo si se olajšu :).

Eh, če je ta zdržal 5 let in je isti kot original, potem to sploh ni tak strošek - 42 eur na leto. Džabe da sprobavam neki cenejšega za 30 eur razlike in si lahko nakopljem skrbi. Tako vem, da se bom, dokler ne menjam avto, vozil z top akujem :danzoman:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 38 minutami je NevLado napisal:

Eh, če je ta zdržal 5 let in je isti kot original, potem to sploh ni tak strošek - 42 eur na leto. Džabe da sprobavam neki cenejšega za 30 eur razlike in si lahko nakopljem skrbi. Tako vem, da se bom, dokler ne menjam avto, vozil z top akujem :danzoman:

js sm navajen še cen aku od prejšnega avta :). 100€ :). vem pa da zarad i-stop funklcije ni vsak dober. 

 

js pa pr svoji sumim da mi je ležaj šou...... avto pa 28k prevoženih... 

Popravljeno od TBA
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 5 minutami je TBA napisal:

js sm navajen še cen aku od prejšnega avta :). 100€ :). vem pa da zarad i-stop funklcije ni vsak dober. 

 

js pa pr svoji sumim da mi je ležaj šou...... avto pa 28k prevoženih... 

Dvigni avto pa pošlataj feder ko vrtiš kolo in boš čutil vibracije?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 minutama je NevLado napisal:

Dvigni avto pa pošlataj feder ko vrtiš kolo in boš čutil vibracije?

sej bom mogu enga kolega poklicat, če ma kej cajt, da ga dvignema pa pogledava levo kolo če ma kej zračnosti, ker ko grem v lev ovinek ali pa levo zasuknem volan je avto tišji. al sem pa mal prismuknjen pa se mi sam zdi :) 

  • Všeč 1
  • Ljubim 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 6 minutami je TBA napisal:

sej bom mogu enga kolega poklicat, če ma kej cajt, da ga dvignema pa pogledava levo kolo če ma kej zračnosti, ker ko grem v lev ovinek ali pa levo zasuknem volan je avto tišji. al sem pa mal prismuknjen pa se mi sam zdi :) 

Večkrat v obrate pa bo mir :jupiii:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Joj janez, po očala bo treba   za kazen sedaj naračunaj koliko bi prišlo s financiranjem v 60 mesecih ekstra, in za koliko presežeš ceno  
    • Lepo si tole zrihtal, zdej še končna tabela da te dopolnem. Jaz NE bi vzel naluknjanih, bi vzel navadne. Ampak odločitev je tvoja @Tilen5   Dopolnjujem kar je @godlike napisal:     - spredaj -- diski luknjasti: 370.3050.52 (AWD), 370.4404.52 (Sprednji pogon) -- diski navadni: 370.3050.20 (AWD), 370.4404.20 (Sprednji pogon) -- pakne: 25725.155.1 (AWD in sprednji pogon) - zadaj -- diski: 370.3052.20 (AWD in sprednji pogon) -- pakne: 25688.150.1 (AWD in sprednji pogon, navadna klasična ročna, non-eletric) --- z električno ročno: 22349.155.1 --- klasična ročna (te imaš): 25688.150.1   Sem šel preverit, in sem jaz naročil iste šifre spredaj za mojo 2.5 bencinarko, torej navadni diski 370.4404.20 in ploščice 25725.155.1. Aja pa še ena omemba, kataloške sva takrat s @scania praktično doktorirala, ampak navadni modeli so imeli kataloško neki-neki-neki, 2018 modeli dalje imajo kataloško neki-neki-neki-A, in ta A označuje izboljšano verzijo, te ploščice pri zimmermanu tako ustrezajo in novim in starim šestkam   Lahko pa vzameš brez A in dobiš takšno specifikacijo kot je bila ob vgradnji   null
    • A si ziher, da je ta link pravi - jaz mislim da je pravi tale, za 2012 dalje - https://web.tecalliance.net/otto-zimmermann/en/parts/cars/assigned?assemblyGroupId=100626&targetId=57607&typeNumber=57607#@brc/brands:Car;targetType:cars/assem:MAZDA%206%20Estate%20(GJ%2C%20GL)%202.2%20D%20(GJ2FW%2C%20GJ692);targetType:cars;targetId:57607;typeNumber:57607/lnkparts:Disc%20Brake;targetType:cars;assemblyGroupId:100626;targetId:57607;typeNumber:57607     @Tilen5 a maš AWD?   null
    • SCANIA je ugotovil da ni nek presežek kvalitete,zaenkrat vodi TEXTAR PRO+
    • Čim prej prodati tole nesrečno vozilo. #adtakuj
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.