Skoči na vsebino

Jamralnik v2


Ninja

Priporočeno sporočilo

pred 5 urami je TiEn napisal:

sej ga je konc 🤣

 

Ja, končno. In zdaj je sobota ustrelila mimo, kot da je sploh ne bi bilo. Pravkar sem pojedel kosilo, ker prej ni bilo časa. In preden se bom dvakrat okoli obrnil, bo že ponedeljek...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 4 urami je TBA napisal:

 

A si čebelar da si čebele selil?

 

 

Ja, sem čebelar.

Ne, nisem jih selil. Kupil sem jih. Predlani je bila bolj švohotna letina, lani pa letine sploh ni bilo. Ker pa čebeljnjak stoji na nekaj več kot 950 metrov nad morjem, so letine še toliko slabše. In je precej panjev odmrlo. Pa sem tam dobil možakarja, ki zaradi poškodbe ne more več čebelarit in je prodajal po polovični ceni. Tako me je prišlo samo malo drobiža, lahko bi rekel "par kovancev", saj sem plačal samo 650 evrov. Problem je, ko bom jeseni prodajal med pa me bodo po večini najprej vprašali, koliko dam popusta, potem me bodo pozdravili in nato vprašali, koliko je sploh cena... In so prepričani, da se med kar cedi iz panja direkt v kozarce. Nimajo pojma ne o stroških ne o delu. In potem šokirani nad ceno komentirajo: "V Lidlu je pa po 4 evre!" Ja, pa ga pojdi kupit, kaj si se sploh vozil do mene? 

 

Da ne bom preveč jamral grem raje spat.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 32 minutami je Slivka napisal:

 

Ja, sem čebelar.

Ne, nisem jih selil. Kupil sem jih. Predlani je bila bolj švohotna letina, lani pa letine sploh ni bilo. Ker pa čebeljnjak stoji na nekaj več kot 950 metrov nad morjem, so letine še toliko slabše. In je precej panjev odmrlo. Pa sem tam dobil možakarja, ki zaradi poškodbe ne more več čebelarit in je prodajal po polovični ceni. Tako me je prišlo samo malo drobiža, lahko bi rekel "par kovancev", saj sem plačal samo 650 evrov. Problem je, ko bom jeseni prodajal med pa me bodo po večini najprej vprašali, koliko dam popusta, potem me bodo pozdravili in nato vprašali, koliko je sploh cena... In so prepričani, da se med kar cedi iz panja direkt v kozarce. Nimajo pojma ne o stroških ne o delu. In potem šokirani nad ceno komentirajo: "V Lidlu je pa po 4 evre!" Ja, pa ga pojdi kupit, kaj si se sploh vozil do mene? 

 

Da ne bom preveč jamral grem raje spat.

pošteno. respect.

Sej to k pojma nimajo kok je dela vloženga. mislejo da čebele vse same nardijo, tko k palčki za božička. Ne vem po kaki ceni prodajaš vem pa da če maš geografsko poreklo lahko gladko dobiš 13€/L. Povej k boš mel kej prodajat ga uzamem kak kuzarc :).

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 22 minutami je Slivka napisal:

Načeloma je res 12,50 evra za kilogram (ne za 900 gramov), ampak grem v korak s časom in bom dvignil ceno - saj veš, pomanjkanje polprevodnikov (to je trenutno izgovor za dvig cen...).

Pa ne pozabt na gorivo, elektriko, olje,... povej ko ga boš mel pa ga skor zihr en glaž uzamem. 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred eno uro je Boss napisal:

Kaj se sekiraš, sej maš vse dele. Malo neostika al pa sekundnega pa bo. Slabš kot prej ne more bit... 🤪

:D

 

Mam že naročene nove dele. 

N7rRRL1.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 48 minutami je Deeyan napisal:

Sem dal namontirat gume na frisno zrihtane felge pa dobim tole nazaj na eni felgi 🤦‍♂️

IMG_20220610_183207.jpg

Šalabajzerji eni... :angry:

N7rRRL1.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 1 uro je Alex napisal:

Kaj je olupljeno? 

 

pred 1 uro je TBA napisal:

so ti jo podrajsal po robu??

 

 

Zrajsali ja, k sreci mi je se neki barve ostal pa sm sou veselo na brusenje spet. Tisto kar se vidi na spodnjem levem kraku, sem ze sam zacel brusit

Pred eno uro je FuManchu napisal:

Šalabajzerji eni... :angry:

 

Pomoje me ne vidijo vec tam, to salabajzarstvo se je ze drugic zgodilo, prvic je bla res malenkost, ko sm dal odmontirat gume so mi pozabl kapce vrnat (se na Alfi takrat) 

Popravljeno od Deeyan
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 9 urami je Deeyan napisal:

 

 

Zrajsali ja, k sreci mi je se neki barve ostal pa sm sou veselo na brusenje spet. Tisto kar se vidi na spodnjem levem kraku, sem ze sam zacel brusit

 

Pomoje me ne vidijo vec tam, to salabajzarstvo se je ze drugic zgodilo, prvic je bla res malenkost, ko sm dal odmontirat gume so mi pozabl kapce vrnat (se na Alfi takrat) 

Ryan Reynolds Reaction GIF

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 4 urami je Slivka napisal:

To je pa prav blagodejno prebrati. Človeka prav potolaži. Se pravi, da nimamo samo na Goriškem takih šalabajzerjev...

 

Ima jih svuda 😁

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne bom "jamral", to bi moral prejšnji vikend, ko sem bil na Bledu in Bohinju in pil pivo na Voglu in Bledu po 4.5€. Je blo sicer lepo a skoraj po Ameriško drago.... 🥴

Danes pa pavi balzam,grem s kolesom (30km)v turističen Početrtek in.... ?zmeden? to je prava cena, pridite k nam...... :jupiii:

IMG_20220612_160927.jpg

  • Všeč 4
  • Začuden 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Paše tud v vrtičkarsko temo...al pa o orodju...pa naj bo tu,k je forum o avtih.   Kupil Metabo puhalnik AG 18 Pro pri Vsegradu za 63€,zastonj dostava,in "Black Edition"-meni lepša,k je črma,in čist frišno ven prišla-cenejša kot navadna zelena (99€). In še češnja na torti-Metabo praznuje 100-letnico,in prvič tudi v SLO ob nakupu stroja in registraciji 3-letne garancije pošljejo dvovrstični 18V/4Ah akumulator😯😃....super-konkurenca deluje,ker Makita ima včasih tudi akcijo in ponuja tudi pri nas baterijo za stroj.   In za kaj v tej temi...ker me pogosto jezi ob pranju avta,ko že vse pobrišeš,še zmeraj kje kake kapljice pritečejo...najbolj pri stranskih ogledalih,in posledično črta na vratih,ker imamo zelo trdo vodo... Po moje bo z tem puhalnikom malce lažje...tudi spredaj grill,feltne,šine na strehi itd... Piha pa k blesav...nisem si mislil,da tako...2,6m3/min,74m/s   Ima tri stopnje in "gas" na stikalu,navdušujoča pa je gumasta šoba +podaljšek...fino.
    • Bolj je zanimivo, kaj si naredil da ti pri tej kilometrini dela regeneracije na 300km. Si kaj takega menjal oz urejal?
    • Temu se reče "fuck you price". Ker nima servis orodja ali znanja to porihtat, pač dajo tako ceno da se ti bl splača drug avto vzet. Problem je, ko mehanika naučiš popravljat take zadeve, ga moraš temu primerno več tudi plačat. Pol tudi rabiš primerno zaščitno opremo zaradi štroma.   Verjetno pa, da skoraj nikoli ne pride do takih okvar, ko pride se pa glih zaradi cene to zelo hitro razve naokol. Posledično, ljudje ne želijo EVjev, ker tudi če se to zgodi enemu na 10000, nočejo tvegati da bojo oni ta eden.
    • Ja sej... pa imel sem občutek, da je tekla precej hitreje kot druge ure. To je tista relativnostna teorija , ki pravi, da čas teče rezlično hitro v odvisnosti na kateri strani vrat WC-ja se nahajaš.
    • Pa sej uro ima pa prikazano fajn na veliko  
  • Kdo je trenutno prisoten (Poglej celoten seznam)

    • Ni prijavljenih registriranih uporabnikov
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.