Skoči na vsebino

Jamralnik v2


Ninja

Priporočeno sporočilo

pred 10 minutami je Bini napisal:

Ne bom "jamral", to bi moral prejšnji vikend, ko sem bil na Bledu in Bohinju in pil pivo na Voglu in Bledu po 4.5€. Je blo sicer lepo a skoraj po Ameriško drago.... 🥴

Danes pa pavi balzam,grem s kolesom (30km)v turističen Početrtek in.... ?zmeden? to je prava cena, pridite k nam...... :jupiii:

IMG_20220612_160927.jpg

Jp... Zato se jaz izogibam turističnih destinacij. Včeraj sem pa dal v Pontebbi (ki je skorajda prava turistična destinacija) za kavo in pol litra gazirane vode 2,3eur.... Pri nas je samo Radenska toliko.

  • Všeč 1
  • Začuden 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 45 minutami je Nejc1986 napisal:

Jp... Zato se jaz izogibam turističnih destinacij. Včeraj sem pa dal v Pontebbi (ki je skorajda prava turistična destinacija) za kavo in pol litra gazirane vode 2,3eur.... Pri nas je samo Radenska toliko.

Zato bodo pa čez par let v zah.Sloveniji jamrali,ko bodo turisti bežali drugam......🥴

Na Bledu lahko parkiraš že za 5€ za 1uro.....:vskalo:

  • Všeč 1
  • Ni všeč 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Super dan, začeli z avto vlakom v boh. Bistrici, tolminska korita so super, potem kopanje v Soči tudi, slap boka tudi veličasten,,.. Nato pa pol ekipe z avtom čez Vršič domov, drugi del pa z vojaškim Bell-om v ukclj.. Hvala bogu nič hudega, vsaj mislim da.

  • Všeč 2
  • Zmeden 2
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 minutama je SpEkTr napisal:

Super dan, začeli z avto vlakom v boh. Bistrici, tolminska korita so super, potem kopanje v Soči tudi, slap boka tudi veličasten,,.. Nato pa pol ekipe z avtom čez Vršič domov, drugi del pa z vojaškim Bell-om v ukclj.. Hvala bogu nič hudega, vsaj mislim da.

U,shit... Ni za lajkat ko gre helikopter... Upam da bo vse ok

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 8 urami je Nejc1986 napisal:

Jp... Zato se jaz izogibam turističnih destinacij. Včeraj sem pa dal v Pontebbi (ki je skorajda prava turistična destinacija) za kavo in pol litra gazirane vode 2,3eur.... Pri nas je samo Radenska toliko.

V Italiji je celo v najprestižnejših krajih Dolomitov ceneje bivanje kot pri nas recimo v Kranjski Gori ali Bohinju. In to skoraj za polovico. 

pred 5 urami je SpEkTr napisal:

Moralo bi biti, ugriz kače. Pri otrocih gredo tudi bolj na ziher. Lahko pa res pohvalim celoten postopek od ekipe v rešilcu in potem dalje. Kapo dol

Kako pa je do tega pika prišlo? A je bil modras? 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 8 urami je Bini napisal:

Zato bodo pa čez par let v zah.Sloveniji jamrali,ko bodo turisti bežali drugam......🥴

Na Bledu lahko parkiraš že za 5€ za 1uro.....:vskalo:

 Za vikend gremo na Bled. Dobr da je parking pred apartmanom zastonj:bravo:

N7rRRL1.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

2 hours ago, Alex said:

V Italiji je celo v najprestižnejših krajih Dolomitov ceneje bivanje kot pri nas recimo v Kranjski Gori ali Bohinju. In to skoraj za polovico. 

Kako pa je do tega pika prišlo? A je bil modras? 

Modras ja. Šli smo gori proti zadnji postaji slapu Boka, pa je ležal notri v eni razpoki, jaz in tamali sva šla mimo, tamala je pa zgleda lih tam nekje mal skalo mogla prjet in jo je v prst. Nimaš kej se zgodi :)

  • Začuden 1
  • Žalosten 3
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 13 urami je Bini napisal:

Ne bom "jamral", to bi moral prejšnji vikend, ko sem bil na Bledu in Bohinju in pil pivo na Voglu in Bledu po 4.5€. Je blo sicer lepo a skoraj po Ameriško drago.... 🥴

Danes pa pavi balzam,grem s kolesom (30km)v turističen Početrtek in.... ?zmeden? to je prava cena, pridite k nam...... :jupiii:

IMG_20220612_160927.jpg

Pri nas je 2,5..pa sem se ravno pizdil v petek... pol litra točenega 2,5 eura...3 deci heineken 0,0 isto 2,5 eura :D 

pred 11 urami je SpEkTr napisal:

Moralo bi biti, ugriz kače. Pri otrocih gredo tudi bolj na ziher. Lahko pa res pohvalim celoten postopek od ekipe v rešilcu in potem dalje. Kapo dol

Jezus kristus, upam da bo vse dobro, javi kako se je odvilo!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 1 uro je SpEkTr napisal:

Ja, sta še na pediatrični. Mislim da bo ok, sej kače niso smrtonosne (okej, pa ravno včeraj je en zaradi čebel umrl) lahko so pa kakšni stranski učinki najbrž. Zato naj bi bil pomemben protistrup.

Bo vse..ok..😁😉😄

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 6 urami je AmpeR napisal:

Uf kar stisne me, ko zagledam kače....😬

Tega črnega gada sem pofotkal zraven poti za na Snežnik ta vikend. Bil je v družbi z ljubico😄

20220610_163022.jpg

Še dobro, da so gadi počasne kače. Zato pa mi ni všeč hoditi v hribe poleti, ko so kače zunaj. 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz imam pa kačo v kleti. Odlična zadeva, vso golazen prežene. Ampak res vso golazen. Nimam ne ščurkov, ne miši, ne podgan, še tašča, ko jo je videla, dve leti ni več prišla niti na dvorišče, kaj šele v hišo...

 

Ja, imam pa navadnega goža. Goži so nestrupeni, črni in precej veliki. Tale naš je zrasel do okoli 2 metrov...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred eno uro je Slivka napisal:

Jaz imam pa kačo v kleti. Odlična zadeva, vso golazen prežene. Ampak res vso golazen. Nimam ne ščurkov, ne miši, ne podgan, še tašča, ko jo je videla, dve leti ni več prišla niti na dvorišče, kaj šele v hišo...

 

Ja, imam pa navadnega goža. Goži so nestrupeni, črni in precej veliki. Tale naš je zrasel do okoli 2 metrov...

 

Js bi mel Ameriškega goža, sam pol bi se najmanj ena oseba hotla odselit 🤣

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 4 urami je Bini napisal:

Kače se večino umaknejo razen, če jo presenetiš, to je pa zelo zelo zelo redko..... 😉👍

Jaz jo že več kot 10 let videl nisem, tako da kar veselo v naravo :danzoman:😉

 

Ni čisto tako, bratranca je lani ugriznil en mlad gad (predvideva se glede na količino vbrizganega strupa in lokacijo). Zakaj omenjam da je mlad - baje tafrišni še ne znajo "dozirat" strupa in vbrizgnejo vse. Tako so mi rekli, da starejše kače vedo, da je izdelava strupa velik napor in jih zelo izčrpa zato pri ugrizu ne pretiravajo.

 

V glavnem ni bilo prijetno za bratranca, sploh ker je model suh k prekla in ne tehta več kot 60kg. Je imel po piku vse žive zaplete od napadov tresenja, halucinacij. Tako, da tol ni glih hec. Aja pa vsekal ga je na pešpoti, pa ni kej dosti opazil - je mislil, da se je nataknil na kako vejo, ko ga je zabolelo, po 5 minutah je pa samo skupaj zlezel.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 31 minutami je SpEkTr napisal:

BTW, kupim visokotonec za bose, spredaj za v armaturo če ima kdo slučajno doma.
Gs3l 66 960
302182-1030

Mislim, da jih imam jaz še vedno v moji delavnici. 

Moram pogledati pa ti javim. 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kaj pa vem, kam naj bi to napisal... Včeraj smo bli v Ikei LJ in tam v eni "sobi" za xx m/2 na kavču videli dve lejzbiki, ki sta si dali duška😁. Vse ok ma je blo šlatanja, lizanja..... prav za xxx film.

Ne vem no?! Sicer nisem lih iz hribov doma ma, kaj to je normalno za LJ?

  • Všeč 1
  • Haha 3
  • Začuden 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Use j to fajn pa krasn, sam men tuki neki ni čist jasn. Mrbit zato k sm kmet an s hribu doma... Al pei zato k je pozna ura...   Ko je Orban začel postavljati ograjo, so šli vsi v luft. Pred volitvam so vsi strašili, da se Janša zgleduje po Orbanu in da bo tudi on postavil ograjo in bomo zarešetkani... Potem je Cerar začel postavljati ograjo, pa je nekako šlo skozi...  Nato je Golob začel umikati ograjo in nihče ni protestiral. Vsi pa imate toliko za povedat čez ilegalce, ki zdaj toliko lažje prehajajo mejo... In zdaj se zdi, kot da so Avstrijci in Italijani krivi za napačne odločitve naše vlade oz. za napačne odločitve Slovencev na volitvah... In zdi se, da so severni in zahodni sosedje krivi, ker nas povezujejo z Balkanom, kamor smo sami prodali paradne konje našega gospodarstva... In zdaj so oni tisti tagrdi, ki bi Schengensko mejo potegnili severno in zahodno od Slovenije in nas tako priključili k Balkanu. Da bi pa naši politiki od Hrvaške zahtevali čuvanje Schengenske meje, pa nikomur niti na misel ne pride. Da bi naši politiki Hrvatom zagrozili, da bodo spet uvedli Schengensko mejo na meji med Slovenijo in Hrvaško, pa nikomur niti na misel ne pride. Da bi pa naši politiki še podaljšali ograjo od meje z Madžarsko do Jadrana in naj imajo Hrvati ilegalce, če ne znajo čuvat Schengenske meje, pa nikomur niti na misel ne pride.   Mah, kaj, itak bo na koncu Janša kriv za vse. Kot vedno...
    • Seveda so dragi, posledično pa ravno zaradi visokih cen novih vozil, ki so napihnjene ravno zaradi forsiranja električnih, ki se z visoko ceno nikakor ne morejo uveljavit pri večjem številu kupcev....  Za enako ceno bi se pa lahko prodalo več električnih vozil le več polnilnic še rabimo in 30% večjo kapaciteto baterije in bi se mogoče izšlo..... 🤔
    • Pushing, lizing, krediti... 
    • Tako kot si napisal, CX5 s polno opremo je cca. 47k, nova M6 v npr. PHEV verziji bi bila sigurno čez 50k, glede na to da se CX60 povzpne do 65k. Adijo cena. Tudi sam si je kot zaprišeni oboževalec ne bi kupil za ta denar, edino o rabljeni bi lahko razmišljal.
    • U ja, še mal pa boš tudi ti na Krku nogice namakal 😂
  • Kdo je trenutno prisoten (Poglej celoten seznam)

    • Ni prijavljenih registriranih uporabnikov
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.