Bini Napisano 26. marec Prijavi Napisano 26. marec pred 40 minutami je Shrek napisal: Ka se vžigaš, če ne tankaš na Petrolu? Jaz tud ne, pa mi dol visi za petrol. Kje pa tankaš, če ni skrivnost.... 🤔 Citiraj
Alex Napisano 27. marec Prijavi Napisano 27. marec V Evropski uniji davki na bencin, torej trošarine in DDV, sestavljajo več kot 50 % celotne cene goriva na črpalki. Po podatkih Evropske komisije za 16. marec 2026 je povprečni davčni delež v EU znašal 52,1 %. Vendar pa obstajajo znatne razlike med državami. Najnižji davčni delež na bencin je imela Bolgarija (43,9 %), medtem ko je bil najvišji v Sloveniji, kjer davki predstavljajo kar 57,8 % cene, s čimer se Slovenija uvršča na vrh seznama, poroča Euronews Business. Citiraj
Jest Napisano 27. marec Prijavi Napisano 27. marec ChatGPT pravi drugače…. 1 Citiraj lp Thomas mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura
Shrek Napisano 27. marec Prijavi Napisano 27. marec pred 8 urami je Bini napisal: Kje pa tankaš, če ni skrivnost.... 🤔 MOL 1 Citiraj
Bini Napisano 27. marec Prijavi Napisano 27. marec Meni je važn, da je pocen in da je sprejemljive kvalitete. 😉 Citiraj
Jest Napisano 27. marec Prijavi Napisano 27. marec Pred eno uro je Jest napisal: ChatGPT pravi drugače…. Še podatek, ki sem ga našel brez UI: Diesel and Gas Taxes in Europe, 2026 TAXFOUNDATION.ORG Experts compare diesel and gas taxes in Europe. Learn more about diesel gas taxes and fuel taxes in Europe as of 2026. 2 Citiraj lp Thomas mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura
Boss Napisano 27. marec Prijavi Napisano 27. marec Že raj dam državi, kot pa nekemu pohlepnežu, ki mu kljub najboljšen finančnem izzidu leta 2025 še ni dosti dobička in bi ga rad imel še veliko več. Zraven pa razlaga kako mu je hudo ker on ne more lupit kupcev, ker jih po njegovi logiki država preveč. 2 Citiraj
Mraušk Mčk Napisano 27. marec Prijavi Napisano 27. marec Glede na to da smo v vojni, je edina za državo in državljane pametna in potrebna poteza podržavljenje vse energetike. 1 1 Citiraj The only aproved cure for too much fun is three much fun!
Alex Napisano 27. marec Prijavi Napisano 27. marec pred 2 minutama je Mraušk Mčk napisal: Glede na to da smo v vojni, je edina za državo in državljane pametna in potrebna poteza podržavljenje vse energetike. ...In vsega premoženja državljanov. 1 Citiraj
Boss Napisano 27. marec Prijavi Napisano 27. marec .... ne vseh, samo od desničarjev in predvsem od Alexa. Bo Lukec uredil. Ok, šalo na stran... če pride do kriznega stanja ključne infrastrukturne zadeve, energetika in podobno pač ne morejo biti talec odločitev nekega vodstva. Ne vem kako naj to drugače razložim - če ne znajo brzdat apetitov in vojnodobičkarit je pač potrebno podržavljenje. Če pa bodo pokazali, da znajo krizne razmere prebrodit in da vsaj takrat dajo nek parcialni interes na stran - potem podržavljenje ni potrebno. Vse je torej na njih, na upravi in nadzornikih teh družb. Citiraj
Mraušk Mčk Napisano 27. marec Prijavi Napisano 27. marec pred 2 urama je Alex napisal: ...In vsega premoženja državljanov. Ne vem. Če so nam zgled kapitalist, potem ponovimo postopek zibelke kapitalizma Anglije. Tudi tam so podržavili vso energetiko, promet in težko industrijo. So takrat zaradi težkih povojnih časov ugotovili, da ni pravi čas za zajebavat se z nekim liberalnim kapitalizmom, ker je bila situacija preveč resna za kaj takega. 1 Citiraj The only aproved cure for too much fun is three much fun!
Alex Napisano 27. marec Prijavi Napisano 27. marec pred 1 uro je Boss napisal: .... ne vseh, samo od desničarjev in predvsem od Alexa. Bo Lukec uredil. Ok, šalo na stran... če pride do kriznega stanja ključne infrastrukturne zadeve, energetika in podobno pač ne morejo biti talec odločitev nekega vodstva. Ne vem kako naj to drugače razložim - če ne znajo brzdat apetitov in vojnodobičkarit je pač potrebno podržavljenje. Če pa bodo pokazali, da znajo krizne razmere prebrodit in da vsaj takrat dajo nek parcialni interes na stran - potem podržavljenje ni potrebno. Vse je torej na njih, na upravi in nadzornikih teh družb. Lukec in njegovi zadetkoti bi te bili veseli v njegovi stranki. Samo še kak joint bo potrebno nabaviti. 😉 On bi kar vse podržavil, privatnike pa nagnal v morje. Na srečo ne gre tako, kot si tej "kaviar socialisti" zamišljajo. Tržno gospodarstvo mora biti. Citiraj
Slivka Napisano 28. marec Prijavi Napisano 28. marec dne 25. 3. 2026 ob 9:51 je Boss napisal: ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mi je pa tole zanimivo... cene so šle navzdol in kako bodo zdaj ukrepali čez en teden. Kako? Kaj misliš? Dvignili jih bodo, kaj pa jim drugega preostane... https://www.zurnal24.si/slovenija/ze-v-torek-se-obeta-nova-visoka-podrazitev-456730#google_vignette Citiraj Od kar imam Forda, sem postal pešec...
Bini Napisano 28. marec Prijavi Napisano 28. marec Ja, zdaj pa hitro na pumpo gužvo delat... 🙃 3 Citiraj
Alex Napisano 28. marec Prijavi Napisano 28. marec pred 1 uro je Bini napisal: Ja, zdaj pa hitro na pumpo gužvo delat... 🙃 In to obvezno na Petrol. 1 Citiraj
Z M A J Napisano 28. marec Prijavi Napisano 28. marec Moja napoved; pred 1. majem 2026 bo cena nafte prek 2eur za liter. 1 1 Citiraj Lepa kot slika, na sliki pa traktor
samSimon Napisano 29. marec Prijavi Napisano 29. marec Zna bit res, če oranžni ne misli hitreje bombardirat 😅 Jaz bom kar na Vespo presedlal. Citiraj
Mraušk Mčk Napisano 29. marec Prijavi Napisano 29. marec pred 26 minutami je samSimon napisal: Zna bit res, če oranžni ne misli hitreje bombardirat 😅 Glavni problem oranžnega dolfeta je, da nikoli ni razglasil cilja bombardiranja Irana. Posledično ne ve, na kaj naj sedaj veže trenutek, ko razglasi zmago. Citiraj The only aproved cure for too much fun is three much fun!
dvorjan Napisano 29. marec Prijavi Napisano 29. marec Itak da bodo fosilna goriva po 2€/liter. In še veseli bomo morali biti, če se bo tu ustavilo. Samo poglejte na sever - Nemčija, Nizozemska, kakšne so tam že cene ... 1 Citiraj
Alex Napisano 29. marec Prijavi Napisano 29. marec Jaz sedaj, ko gre lahko gorivo vsak dan gor , tankam takoj, ko se kazalec premakne . Ko vidim Shell pumpo, se ustavim .Če gre noter sedem ali deset litrov je ok. Rezervoar mora bit stalno poln. Nikoli ne veš, kdaj bo ptič navil ceno na 3€. 1 1 Citiraj
Bini Napisano 29. marec Prijavi Napisano 29. marec pred 3 urami je Alex napisal: Toliko bo cena, ko bo 90% e. vozil.... 🤣 Citiraj
godlike Napisano 29. marec Prijavi Napisano 29. marec Pq da bi bil E5 cenejši. Ne pa da tankamo do 10% žganice. To je za pit, ne pa za vozit. 2 Citiraj
Jest Napisano 29. marec Prijavi Napisano 29. marec Če “ptič”, kot ga eni radi zaničljivo imenujejo, ne bi reguliral cen, bi verjetno na vseh črpalkah bila cena takšna, kot je sedaj na AC … 3 Citiraj lp Thomas mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura
Priporočeno sporočilo
Pridružite se pogovoru
Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.