Skoči na vsebino

Sprememba cene goriv


jures

Priporočeno sporočilo

pred 1 uro je Alex napisal:

 

Itak. Slovenceljni pa zopet zganjajo celo paniko za par evrov več/rezervoar. Smešno. Celo dodatne posode so nosili s seboj in jih polnili z gorivom. Ha, ha.🤣🤣 Ko vidiš take scene veš, da se je nekaterim res odpeljalo. Potem pa se čudimo nekaterim komentarjem. 😉

 

V Novi Gorici je bila včeraj tudi norišnica. Najbolj zanimivo mi je pa bilo, da je bil vsak šesti avto s slovenskimi tablicami - ostalo vse Italijani...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sem danes slišal,da je tudi pri nas včeraj zmanjkalo dizla,ker so nekateri s traktorji vozili kanistre polne nafte na zalogo domov....😳😲

Jaz osebno bi take stvari prepovedal.....🤔 

MOL ima bencin 1.564€ 😉 ni neke panike.....😊 

Je pa tudi nekaj dobrega v vsem skupaj,prazne cisterne so sedaj polne čistega dizla brez VODE....💯% 👍👌

Popravljeno od Bini
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 4 minutami je Jest napisal:

Drugje je cenejse :D

 

 1908544264_Cene_naftnih_derivatov_and_Sprememba_cene_goriv_-_Stran_91_-_Splosna_debata_-_Mazda_forum_Slovenija.thumb.png.0c71d91cf19decfb32c72dc9a58269fc.png

Petrol je tako cenejši za cent dva od OMV in MOLa,sem hotel samo omenit koliko je cena danes glede na včeraj,ko sem se ravno mimo MOLa peljal.....👍

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Quote

Seveda. Samo potem ne bi ostalo dovolj za cigarete in pivo.Veliko teh ki imajo najmanj, kadi kot turki in pijejo kot žolne. In potem je par evrov za poln tank problem. 😉

 

Itak, ker drugače ne bi mogli tok pokadit. Saj je logično. 

 

Ista teorija je lahko za nekoga ki ima dober ali par recimo drag avto, pa je ful škrt in preračunljiv. Ker mogoče, če ne bi bil tak, tudi ne bi imel takega avta...Ok, je plastičen primer pa vseeno :)

Popravljeno od SpEkTr
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No, siol pa take pise

SIOL.NET

Po pričakovanju so se cene pogonskih goriv danes občutno zvišale. Zunaj avtocest je liter bencina dražji za deset, liter dizla pa za dvajset centov.

 

 

Mi je ze skor znano tole zganjanje panike

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 39 minutami je Bini napisal:

Sem danes slišal,da je tudi pri nas včeraj zmanjkalo dizla,ker so nekateri s traktorji vozili kanistre polne nafte na zalogo domov....😳😲

 

 

sej u bistvu je prepovedano...

WWW.PISRS.SI

Zakon o prevozu nevarnega blaga (ZPNB). SOP 1999-01-3756. EVA 1998-1711-0005. EPA 0748-II

 

pred 2 minutama je g.Wankel napisal:

 

Če citiram mazdašico:

 

image.png.913e07f0e196c148c366602b58fbff66.png

 

no ja, za par sekund si me prehitel :D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 urama je Alex napisal:

 

Seveda. Samo potem ne bi ostalo dovolj za cigarete in pivo.Veliko teh ki imajo najmanj, kadi kot turki in pijejo kot žolne. In potem je par evrov za poln tank problem. 😉

Nihče, povdarek, da nihče ne pije in kadi za TVOJ denar. Marsikdo ima razlog, da kadi in pije. Ne vidi drugje rešitve. Gužva na pumpah je bila, kot v trgovinah na črni petek, kot v trgovinah, ko so akcije in popusti. Sam ne mi rečt, da ti NIKOLI NIČ V AKCIJI ALI S POPUSTOM ne kupiš. Pa se nihče v tvoja dejanja ne spotika. Če nisi toliko inteligenten, se s takimi izjavami izkazeš in žališ ljudi. 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V stilu včerajšnjih tankanj pred podražitvijo: jaz bom pa avto spoliral. Ker vse tiste drobne praskice na avtu povzročajo dodatno neželeno vrtinčenje zraka in s tem turbulenco in zato večji zračni upor. Če avto spoliram, zgladim površino laka, s čimer zmanjšam zračni upor in prišparam 0,001 liter goriva na 100 km. Na 6000 km prišparam tistih 10 evrov, ki bi jih, če bi šel včeraj tankat...

  • Všeč 2
  • Haha 3
  • Začuden 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ljudje se ne zavedajo da so pod crednim nagonom vceraj vecina vsi tankali ze po novi ceni. Po 15:00 je vecina petrolov in OMVjev ze dvignila ceno naf 1,6x€. Takoj ko so pritekle ovce, so dvignili ceno in ljudje sploh niso opazili.....

 

Vprasanje - cene so liberalne ampak ali lahko spreminjajo tekom dneva?

Aja v Idriji je dizel na OMV 1,89€. Povem za prijatelje

  • Začuden 1
  • Zmeden 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

8 minutes ago, jereb said:

Ljudje se ne zavedajo da so pod crednim nagonom vceraj vecina vsi tankali ze po novi ceni. Po 15:00 je vecina petrolov in OMVjev ze dvignila ceno naf 1,6x€. Takoj ko so pritekle ovce, so dvignili ceno in ljudje sploh niso opazili.....

ne vem ce je cisto res ...

 

tankal 24. 2. ... cena za liter bla 1,431

tankal vcer (ob 17:18) ... cena za liter bla 1,458

 

neki gor slo sam ne toliko kot danes

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 15 minutami je jereb napisal:

Ljudje se ne zavedajo da so pod crednim nagonom vceraj vecina vsi tankali ze po novi ceni. Po 15:00 je vecina petrolov in OMVjev ze dvignila ceno naf 1,6x€. Takoj ko so pritekle ovce, so dvignili ceno in ljudje sploh niso opazili.....

 

Vprasanje - cene so liberalne ampak ali lahko spreminjajo tekom dneva?

Aja v Idriji je dizel na OMV 1,89€. Povem za prijatelje

 

Jaz sem moral it, ker sem bil ze na rezervi... in nekaj cez 17 uro je bil se "po stari" ceni ... torej slabih 5€ manj, kot ce bi tankal danes ... Ni bilo pa take guzve, da bi sel mimo in sel danes... Najprej sem hotel tankat pri Hoferju, ker sem ze ravno bil tam... ampak je ene 15 avtomobilov stalo v vrsti... in sem se zapeljal nekaj metrov naprej na Petrol ... 

 

Pasted_Image_08_03_2022__10_50.png.6c141266e291045083be89e637cd6e0c.png

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V Ilirski Bistrici potrjeno vecja cena, enako na 4h pumpah v Ljubljani

 

No pa se vedno vprasanje - lahko tekom dneva spreminjajo?

pred 9 minutami je Jest napisal:

 

Jaz sem moral it, ker sem bil ze na rezervi... in nekaj cez 17 uro je bil se "po stari" ceni ... torej slabih 5€ manj, kot ce bi tankal danes ... Ni bilo pa take guzve, da bi sel mimo in sel danes... Najprej sem hotel tankat pri Hoferju, ker sem ze ravno bil tam... ampak je ene 15 avtomobilov stalo v vrsti... in sem se zapeljal nekaj metrov naprej na Petrol ... 

 

Pasted_Image_08_03_2022__10_50.png.6c141266e291045083be89e637cd6e0c.png

Pricakuj odgovor v smislu, a za teh 5€ si se guzval...

  • Všeč 1
  • Haha 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 25 minutami je jereb napisal:

Aja v Idriji je dizel na OMV 1,89€.

 

 

To je cena za Dizel Premium ... danes je celo 2.008€ :)

 

Notification_Center.thumb.png.2e309235bd6f27ecfa07a8953c0f92ed.png

 

 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 15 minutami je Jest napisal:

 

Jaz sem moral it, ker sem bil ze na rezervi... in nekaj cez 17 uro je bil se "po stari" ceni ... torej slabih 5€ manj, kot ce bi tankal danes ... Ni bilo pa take guzve, da bi sel mimo in sel danes... Najprej sem hotel tankat pri Hoferju, ker sem ze ravno bil tam... ampak je ene 15 avtomobilov stalo v vrsti... in sem se zapeljal nekaj metrov naprej na Petrol ... 

 

Pasted_Image_08_03_2022__10_50.png.6c141266e291045083be89e637cd6e0c.png

 

 

Ob podobnem casu sem jest vceraj v Komendi tankov za 1.52

@jereb kukr vem, pri nas ni omejitve kolikokrat na dan lahko spremenijo ceno

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 5 urami je Shrek napisal:

Nihče, povdarek, da nihče ne pije in kadi za TVOJ denar. Marsikdo ima razlog, da kadi in pije. Ne vidi drugje rešitve. Gužva na pumpah je bila, kot v trgovinah na črni petek, kot v trgovinah, ko so akcije in popusti. Sam ne mi rečt, da ti NIKOLI NIČ V AKCIJI ALI S POPUSTOM ne kupiš. Pa se nihče v tvoja dejanja ne spotika. Če nisi toliko inteligenten, se s takimi izjavami izkazeš in žališ ljudi. 

 

Dokazano je, da kadijo ponavavadi  tisti ljudje z dna družbe, socialci in podobno. Že tako nimajo dovolj denarja, pa še tisto malo porabijo za te grde, smrtonosne razvade kot so cigareti in zapijanje. Tako, da teh par evrčkov za poln tank je drobiž proti temu, koliko porabijo vsak mesec za svoje nezdrave razvade. Mi je bil en komentar še posebej všeč. "Stal sem dve uri v vrsti za gorivo, kjer sem porabil še tistega četrt tanka goriva, ki sem ga imel. Nato sem tankal poln tank, kjer sem plačal več cele štiri evre. Spotoma sem na pumpi kupil šestorček Laškega. Nato sem v gostilni častil rundo kolegom, kjer sem za to dal 20€.Fak, ampak štiri evre več za tank, tega pa ne morem požreti".🤔

  • Haha 2
  • Začuden 1

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dokazano? 
 

Tisti bolj izobrazeni pa verjetno raje posegajo po travi ali celo trsih drogah ;) …

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 31 minutami je SpEkTr napisal:

OK, se pravi če koga vidim da kadi, je sigurno z dna družbe emoji3526.png

 

V večini primerov, da. 

pred 17 minutami je Jest napisal:

Dokazano? 
 

Tisti bolj izobrazeni pa verjetno raje posegajo po travi ali celo trsih drogah ;) …

 

Tudi to je res. 😉

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.