Skoči na vsebino

Kaj ste pa danes naredili na svoji mazdi

Ustvari kratki URL


Priporočeno sporočilo

Napisano
pred 12 minutami je dvorjan napisal:

Od jeseni do pomladi stopaš v avto z mokrimi podplati in še več umazanije kot ponavadi. Zakaj bi se vpijala v blago?

Pa lažji so za očistiti.

 

Za prtljažnik je pa samoumevno, da to rabi, da se ne popraska, če kaj "balina" po njem.

Probaj, boš videl. Imajo tudi za CX-30 - po meri.

 

Zdaj imajo ravno akcijo -20% na prtljažno gumo ...

Ne, potem moram nabavit še kljuko. 😉

 

 

Napisano
pred 31 minutami je Alex napisal:

Ne, potem moram nabavit še kljuko. 😉

Pa na plastične zavesice ne pozabi!

 

Pri Kitajcih jih dobiš zelo ugodno, išči pod "mud flaps CX-30". 🤣

  • Všeč 1
  • Haha 2
Napisano

Peljal vozilo v mobilno enoto za prijavo skode TOCA
Menjali bodo vse kromirane letvice okoli oken pa vse udrtine vakumsko vn potegnili ...

Iscem ideje kako naslednic zascititi vozilo tisto pokrivalo mi vsi odsvetujejo pa sem nasel tole zadevo sam ni nikjer dobavljiva4bd5219c43883d03f09b3e495cd4714f.jpge11bc69957f9cac9041ec9114fa14e21.jpg

Poslano z mojega SM-G998B z uporabo Tapatalk



*??)

?.???.?*??) ?.?*?)

(?.?? (?.?? Lep dan

Napisano
pred 12 minutami je curko napisal:

Peljal vozilo v mobilno enoto za prijavo skode TOCA emoji24.png
Menjali bodo vse kromirane letvice okoli oken pa vse udrtine vakumsko vn potegnili ...

Iscem ideje kako naslednic zascititi vozilo tisto pokrivalo mi vsi odsvetujejo pa sem nasel tole zadevo sam ni nikjer dobavljiva4bd5219c43883d03f09b3e495cd4714f.jpge11bc69957f9cac9041ec9114fa14e21.jpg

Poslano z mojega SM-G998B z uporabo Tapatalk
 

Lepo je tole videti, samo ko pride toča, z njo ponavadi tudi sunki vetra in tole bi po moje odletelo nekam stran.

 

Sem imel protitočno pokrivalo - tudi zelo neuporabno, če avta nimaš ves čas parkiranega doma. Ko začne padati, ni časa in je preveč nevarno, da bi se ukvarjal z namestitvijo. Če bi to delal iz previdnosti nekoliko prej, pa bi namestil vsaj 50 x na leto za navaden dež in izgubil veliko časa. Zavarovanje je glede na verjetnost škode, kar OK.

Napisano
Lepo je tole videti, samo ko pride toča, z njo ponavadi tudi sunki vetra in tole bi po moje odletelo nekam stran.
 
Sem imel protitočno pokrivalo - tudi zelo neuporabno, če avta nimaš ves čas parkiranega doma. Ko začne padati, ni časa in je preveč nevarno, da bi se ukvarjal z namestitvijo. Če bi to delal iz previdnosti nekoliko prej, pa bi namestil vsaj 50 x na leto za navaden dež in izgubil veliko časa. Zavarovanje je glede na verjetnost škode, kar OK.
To definitivno ja staro 6 mi je potolklo sam se ne sekiram avto je le 16let star ta druga je bla ravno na servisu jo je odnesla no nova par dni staro od kar jo imam je pa doletelo. Malo sem gledal ponjave na yt kako jih veter lomi zago so priporocali raj tole mrezo. Z izgubo casa se pa strinjam ja definitivno

Sem pa v velikem iskanju garaz kle okol nas hehe

Poslano z mojega SM-G998B z uporabo Tapatalk

*??)

?.???.?*??) ?.?*?)

(?.?? (?.?? Lep dan

Napisano

Js razmisljam, da bi si neki takega narocu za pod ponjavo kr za oba avta

€ 1,24 | 260*(220/240)*(40/30/25)mm pre-cut foam soft foam protection sponge for tool case
https://a.aliexpress.com/_mMcCRGQ

Napisano
Js razmisljam, da bi si neki takega narocu za pod ponjavo kr za oba avta
€ 1,24 | 260*(220/240)*(40/30/25)mm pre-cut foam soft foam protection sponge for tool case
https://a.aliexpress.com/_mMcCRGQ
Uredu ideja ja

Poslano z mojega SM-G998B z uporabo Tapatalk

*??)

?.???.?*??) ?.?*?)

(?.?? (?.?? Lep dan

Napisano
pred 5 urami je Alex napisal:

Ne razumem, kaj vidite v tej gumi v avtih? 🤔

 

Veš, @Alex, nimajo vsi copatke za v avto. Obstajajo tudi drugače misleči in lepo bi bilo, če bi bil ti strpnejši do njih - tako, kot so drugi strpni do tebe, čeprav misliš malo po svoje...

Od kar imam Forda, sem postal pešec...

serviser.gif

Napisano
Ne razumem, kaj vidite v tej gumi v avtih?
Meni je pa guma v prtljaznem koritu bomba jo imam v obeh sesticah zdaj pa ravno narocujem se za tanovo.

Moker otroski vozicek, igrace... se zažere umazanija v tekstil sem nazadne ravno drgnil zopet z globinskem.
V tastari pa fuknem gumo vn splahnem z vapom in zadeva resena v minuti. Nobenega matranja hehe.

Vsak pa po svoje itak

Poslano z mojega SM-G998B z uporabo Tapatalk

*??)

?.???.?*??) ?.?*?)

(?.?? (?.?? Lep dan

Napisano
pred 6 urami je Slivka napisal:

 

Veš, @Alex, nimajo vsi copatke za v avto. Obstajajo tudi drugače misleči in lepo bi bilo, če bi bil ti strpnejši do njih - tako, kot so drugi strpni do tebe, čeprav misliš malo po svoje...

Tudi jaz jih nimam 😉. In nikoli v nobenem avtu  do sedaj nisem imel teh grdih, smrdečih gum. Vsakih nekaj mesecev lepo dam tepihe v pralni stroj in so kot novi. Tudi ostalo blago (tako v kabini kot v prtljažniku) v vseh avtih je vedno kot novo. 

 

 

 

Napisano

Mislim, da mi pozimi in nasploh v slabem vremenu prav pridejo, nekje od novembra do aprila in to predvsem zaradi sopotnikov ki mi nosijo sneg, blat in šoder v avto🥴

Pri nas je drugače kot na obali😉👍

Pri vas je sončno 🌞🌞🌞 300dni:ouje:

 

 

Napisano
Pred eno uro je Bini napisal:

... ... ... ... ...

Pri vas je sončno 🌞🌞🌞 300dni:ouje:

 

Zato jim pa sonce toliko bolj užge, kar ima tudi svoje posledice...

  • Všeč 2
  • Haha 1

Od kar imam Forda, sem postal pešec...

serviser.gif

Napisano (urejeno)
pred 14 minutami je Slivka napisal:

 

Zato jim pa sonce toliko bolj užge, kar ima tudi svoje posledice...

Samo tudi zima ima svoj davek. 😉

Zato pa lopata dela na polno... ali v prazno. Kakorkoli.

Popravljeno od Alex

 

 

Napisano
pred 3 urami je Alex napisal:

Tudi jaz jih nimam 😉. In nikoli v nobenem avtu  do sedaj nisem imel teh grdih, smrdečih gum. Vsakih nekaj mesecev lepo dam tepihe v pralni stroj in so kot novi. Tudi ostalo blago (tako v kabini kot v prtljažniku) v vseh avtih je vedno kot novo. 

 

 

Tudi za SUVa si govoril, da je grd in da ga ne boš imel...

 

Smrdeče? Ne vem, kakšno kitajsko robo si ti do zdaj srečeval, ampak te, ki sem jih imel jaz, niso nikoli smrdele. In če tebi od tam dol kaj smrdi, za začetek umij noge...

 

Tepihe v pralni stroj? Na kakšen program pa? Ker jaz sem enkrat dal tiste in Mazde 5 na program za zavese, pa so ratali kot ožeta cunja... Zdaj imamo gumijaste kar celo leto. In ko otroci iz peskovnika pritečejo v avto, se sploh ne sekiram. In ko pozimi pričmokajo skozi vse luže, se ne sekiram. in ko pozimi prinesejo za lopato snega noter v avto, se sploh ne sekiram. In nam avto služi - brez, da bi se kaj dosti sekirali zanj. V končni fazi, ko bo avto star 15 let, bo končal na odpadu, pa če bo za videti kot nov ali pa kot da je dal skozi Soško fronto...

pred 1 minuto je Alex napisal:

Samo tudi zima ima svoj davek. 😉

 

Ja, namesto, da bi se ukvarjal z avtom, se grejem ob ženi. Potem pa rata kar rata. Kot si napisal, tudi zima ima svoj davek...

  • Všeč 3
  • Haha 1

Od kar imam Forda, sem postal pešec...

serviser.gif

Napisano
Pravkar je Slivka napisal:

 

Tudi za SUVa si govoril, da je grd in da ga ne boš imel...

 

Smrdeče? Ne vem, kakšno kitajsko robo si ti do zdaj srečeval, ampak te, ki sem jih imel jaz, niso nikoli smrdele. In če tebi od tam dol kaj smrdi, za začetek umij noge...

 

Tepihe v pralni stroj? Na kakšen program pa? Ker jaz sem enkrat dal tiste in Mazde 5 na program za zavese, pa so ratali kot ožeta cunja... Zdaj imamo gumijaste kar celo leto. In ko otroci iz peskovnika pritečejo v avto, se sploh ne sekiram. In ko pozimi pričmokajo skozi vse luže, se ne sekiram. in ko pozimi prinesejo za lopato snega noter v avto, se sploh ne sekiram. In nam avto služi - brez, da bi se kaj dosti sekirali zanj. V končni fazi, ko bo avto star 15 let, bo končal na odpadu, pa če bo za videti kot nov ali pa kot da je dal skozi Soško fronto...

Jih lepo daš na 30 in paziš, da jih lepo raztegneš, ko jih daš sušit. In so zopet kot novi. Čez pet, šest let kupiš nove in je mir. 😉

 

 

Napisano
pred 2 minutama je Alex napisal:

Jih lepo daš na 30 in paziš, da jih lepo raztegneš, ko jih daš sušit. In so zopet kot novi. Čez pet, šest let kupiš nove in je mir. 😉

 

Kot si že omenil, zima ima svoj davek. Če jaz po treh mesecij dam tekstilne predpražnike iz avta, v katerem se prevaža trop otrok, v pralni stroj, ga zabije... Torej sem moral dat prat vsak mesec. Po enem letu smo jih vrgli proč, ker so bili kot ožeta cunja, tapiserija v avtu pa mokra kot da bi avto skozi reko zapeljal. Tako da tekstilni so najslabša zadeva, kar so si jo zmislili in samo za kakšne vase zagledane tipe, ki preživijo več v avtu kot v svoji ženi, da se lahko vsaj z avtom ku+++jo, če se že z drugim ne morejo...

 

 

 

 

 

 

 

P.S.: Zadnji stavek je mišljen v takem smislu kot tvoj komentar o grdih in smrdečih gumijastih predpražnikih. Kot sem že napisal, obstajajo tudi drugače misleči in bi bilo zaželjeno, da si bolj strpen. Tebi je pri tistih dveh tonah pločevine, plastike in aluminija očitno pomembno kaj drugega kot meni. V tistih prej omenjenih dveh tonah oba preživiva približno isto časa, samo da počneva druge stvari. Pa ti do zdaj jaz nisem nikoli "solil pameti", kaj bi moral in kaj je dobro in kaj ni dobro. Ti pa ves čas pišeš, da tvoje stvari so super in da so vsi ostali falirani, če ne delajo tako kot ti. Malo se umiri in dovoli tudi drugo mnenje...

Od kar imam Forda, sem postal pešec...

serviser.gif

Napisano

Jaz imam že 2 leti tekstilne in so kot novi. Res pa da nimam razvajenih otrok na katere bi valil krivdo :D

  • Všeč 1
  • Haha 2

The ability to speak does not make you intelligent.

Napisano
Pravkar je g.Wankel napisal:

Jaz imam že 2 leti tekstilne in so kot novi. Res pa da nimam razvajenih otrok na katere bi valil krivdo :D

Enako. Se da, če se le hoče. 👍

 

 

Napisano

Ti tepihi v CX30 so res debeli in kompaktni ter mehki, da bi kar bos vozil. Pravo veselje se je vsest v avto..... 😊😉

Mislim, da so mi dali one boljše od obeh variant, ki so tudi malo dražji.... :jupiii:

Napisano (urejeno)
pred 24 minutami je Bini napisal:

Ti tepihi v CX30 so res debeli in kompaktni ter mehki, da bi kar bos vozil. Pravo veselje se je vsest v avto..... 😊😉

Mislim, da so mi dali one boljše od obeh variant, ki so tudi malo dražji.... :jupiii:

Meni so tudi dali te dražje. Res je, škoda bi jih bilo zamenjati s smrdljivi gumijastimi, grdimi tepihi. 

Popravljeno od Alex

 

 

Napisano
pred 25 minutami je Bini napisal:

Ti tepihi v CX30 so res debeli in kompaktni ter mehki, da bi kar bos vozil. Pravo veselje se je vsest v avto..... 😊😉

Mislim, da so mi dali one boljše od obeh variant, ki so tudi malo dražji.... :jupiii:

E..ja 😆jaz imam tudi te original tepihe cx30..sem dobil ob nakupu cx30..so ok...zoom zoom 🤣🤣😁😄😃

Napisano

To pomeni, da imamo lastniki CX30 vsi take mehke in lepe in nič gumijaste tepihe za poletje :bravo:, za pozimi pa..... kakor kdo..... :party0035: 😉

Screenshot_20220720_123838_com.android.chrome.jpg

Napisano
pred 26 minutami je Bini napisal:

To pomeni, da imamo lastniki CX30 vsi take mehke in lepe in nič gumijaste tepihe za poletje :bravo:, za pozimi pa..... kakor kdo..... :party0035: 😉

Screenshot_20220720_123838_com.android.chrome.jpg

In to luxury. Potem ni čudno, kot bi rekel Slivka, da hodimo v cx30 v copatih. 😉

  • Všeč 2
  • Haha 1

 

 

Napisano
pred 22 urami je Bini napisal:

To pomeni, da imamo lastniki CX30 vsi take mehke in lepe in nič gumijaste tepihe za poletje :bravo:, za pozimi pa..... kakor kdo..... :party0035: 😉

Screenshot_20220720_123838_com.android.chrome.jpg

 

Hmh, nvm kaj je na teh tepihih Luxury, razen cene.🤔

2008 Mazda 6

2004 Mazda 3

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Kaj smo se naučili iz ameriških filmov: 1. Kašelj je vedno znak smrtonosne bolezni. 2. Detektiv lahko reši primer samo, če je suspendiran. 3. Moški ne bo nikoli kazal znakov bolečin, tudi ko sprejema najokrutnejše udarce, vendar se bo tresel, ko mu bo kakšna ženska čistila rano. 4. Ena vžigalica je dovolj za osvetlitev sobe, ne glede na njeno velikost. 5. Vsako ključavnico je mogoče odpreti s kreditno kartico ali sponko, razen v primeru, ko gre za vrata, ki vodijo v gorečo stavbo, v kateri je dojenček. 6. Kuhinje nimajo luči, dovolj je, da odpreš vrata hladilnika. 7. Mama vsako jutro pripravi jajca s slanino in kolačke za svojega moža in otroke ne glede na to, da le ti praktično nikoli nimajo časa, da zajtrk pojejo. 8. Avtomobili, ki so udeleženi v prometni nesreči, bodo skoraj vedno eksplodirali. 9. Pošteni in marljivi policisti so ustreljeni tri dni pred penzijo. 10. Šef policije bo vedno suspendiral svojega najboljšega detektiva ali mu dal 48 ur, da reši primer. 11. Ventilacijski sistem zgradbe je vedno najboljši kraj za skritje. Nihče nikoli ne bo pomisli, da bi vas tam iskal. Poleg tega boste lahko prišli do katerega koli prostora v objektu. 12. Ko plačujete za taksi, vam nikoli ni potrebno pogledati v denarnico, samo odprite jo, naključno zgrabite šop bankovcev in jih dajte taksistu. To bo namreč vedno točen znesek. 13. Ko boste želeli napolniti orožje, boste vedno imeli dovolj streliva, tudi če je predhodno niste vzeli s seboj. 14. Če vidite veliko stekla, pričakujte, da bo v kratkem nekdo priletel skozi. 15. Vedno je mogoče parkirati točno izpred stavbe, v katero ste namenjeni, četudi je ta v samem središču večmilijonskega mesta.
    • Glede na pretočnost naših avtocest predlagam preimenovanje države v Slowenija...
    • Koliko forumašev je potrebnih za menjavo 1 žarnice?   Okoli 1200, par 10 gor al dol. 1, da zamenja žarnico in objavi prispevek o svoji novi izkušnji 14, da delijo podobne izkušnje in tudi da bi se jo dalo menjati drugače 7, da opozorijo na nevarnosti pri menjavi 27, da izpostavijo slovnične napake 53, da preklinjajo in ozmerjajo te, ki iščejo slovnične napake 41, da popravijo slovnične napake v prispevkih "napadalce-popravljavcev" 6, da povejo, da je pravilni izraz svetilka in pa še 6, da tem povedo, da so ***** 2, ki delata v električarskem poslu da povesta da je pravilni izraz "svetilni element" 17 vsevedežev, ki so "bili" v električarskem poslu in povejo, da je žarnica čisto v redu izraz 109, da povedo, da ta odsek foruma ni namenjen žarnicam in da naj preselijo temo v pravilen odsek 209, da zahtevajo, da udeleženci prenehajo o isti temi pisati v 3 različnih odsekih foruma 111, da opozorijo na to, da vsi uporabljamo žarnice in je zato takšna tema upravičena 306, da povejo, katera metoda menjanja je najboljša, katera znamka je boljša od katere, in katera znamka je zanič. 27, da objavijo povezave do različnih tipov žarnic 14, da pove, da so bile povezave nedelujoče in objavijo popravljene. 33, da citirajo nekaj objav in dodajo, "jaz tudi" 14, da citirajo te in dopišejo "jaz tudi" 12, da jih pove, da ne bodo več sodelovali na forumu zaradi "žarniške afere". 4, da predlagajo, da se napiše FAQ o žarnicah 28, da vprašajo, kaj FAQ je 5, da vprašajo "a nismo o tem govorili pred kratkim" 148, da povedo, da najprej pogooglaj o žarnicah, predno objaviš 1, da čez pol leta začne vse to še enkrat...
    • Šta ispadne kad se pare pudlica i šarplaninac? Pudlici ispadnu oči...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.