Skoči na vsebino

Kaj ste pa danes naredili na svoji mazdi


jures

Priporočeno sporočilo

Hehe lepo povedano sam js se ne vozim po avtocesti to je sam regionalna cesta :) najman pije v garazi :)

In z ugasnjenim motorjem :D

 

Jaz sem pa mojo mal na obrate naturiru v tunelu, da je rjovela kot ranjen lev :P

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Grem dons v Tedija iskat ene balone pa na blagajni vidm, da prodajajo tud baterije. Pa se spomnem, da na mojmu drugmu dalin?ku (centralno zaklepanje) k ga ma ve? al mn fotr ne dela gumb lock (dela samo unlock). Pa re?em ajde bom stestiru pa zamenju baterijo pa dam tist 1? za 4 baterije. Pridem domu zamenjam baterijo, ampak zadeva se zmeri ista. Unlock tipka dela lock pa se zmeri ne... Prav fotr dej fukn to kitajsko sranje od baterije vn pa dej nazaj original japonsko. Ok, ajde zamenjam pa dam nazaj tastaro baterijo zej pa cudezno dela in lock in unlock funkcija :D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Moja pa 250.000 :)

Moja pa 113.000 :) vem ni cist okrogla je pa lepo za videt sploh ta letnik ;)

In z ugasnjenim motorjem :D

 

Jaz sem pa mojo mal na obrate naturiru v tunelu, da je rjovela kot ranjen lev :P

Hehe bols da rjove kot ranjen lev kot da ?epa kot gazela.

 

Ko smo glih pri tem am a se da narest kej z tem motorjem 1.8 ker je res kr precej len?

ZoomZoom

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V prej?njih "postih" sem se zanimal za rikverz kamerco. Ali je kdo od na?ih foruma?ov tukaj, ki bi znal to narediti, zmontirati (seveda ob primernem pla?ilu). Slike so tako v "postih" zgoraj, avto pa je letnik 2014 (display je ?e v armaturki).

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mene tud to zanima za mojo 6ko,2011.Bom pa ?ist za firbc v btcju v torek vpra?ala.

Katja pa ma? ti to kam priklopiti? (radio z lcd ekranom))

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jo peljala v btc,kjer so pogledali kaj mi je pre? odletelo (zas?ita podvozja) 225?+15? delo bo odletelo iz denarnice v torek:)

Pa nebo? tok dajala za to plastiko? Sej ma? za??iteno s trem kronam... konc koncou se pa itq sam po cesti furas ne po nekem zapletenem terenu :). Ce pa ze pa najd na avto.netu ksno k se po delih prodaja pa sam to plastiko kup :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Natankal 20? benza in jo zelo povr?no ro?no opral, ampak ?e zmeri bolj? zgleda kot pred pranjem.  :zvizga:

 

Imam na sumu, da je bil bencin ?e star ali pa ga je blo ?e klin?evo malo v rezerovarju in je to povzro?ilo kasnej?i v?ig kot sem bil vajen. Bom videl ju3 in PORO?AL.  :hohoho:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zamenjal zadnjo kamero z novo. Kot dan in no?. Zdej pono?i res vidi? nazaj, ker ma kamera extra ledice.

Ob tem skuril eno varovalko za registrsko, in ugotovil da so spet extra Mazdine varovalke.

 

No v sparu sem kupil navadne mini, in to je to. ?

 

Sent from my SM-G920F using Tapatalk

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kaj res ni nobenega "junaka" ki bi se tega lotil ali vsaj poznal koga ki to dela...  rikverz kamerca, zanima tako mene kot tudi na?o Katjo. Jaz mam letnik 2014, ona pa letnik 2011.

 

Hvala za odgovore oziroma predloge!

Simon's iz Kamnika, priporocam fuuul; 041681176

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

dobil avto nazaj od kleparja in li?arja ker sem dal popravljat zadnje robove 

 

mo?akar popravil v nulo ?e prage pregledal vse po?timal in izolacijo nanesel 2x na debelo tko da res svaka ?ast

Rezali ven ali le flikali? Pa cena me zanima :)

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hitr to ustrezno zascit (olja krown al neki), ker cne bos zelo hitro mel spet tezave :)

 

 

ne ne je mo?ak use za??itu in to z dvema nanosoma na debelo in v prtla?niku je vse odstranu vn in vse za??itu!

 

in predno je novi rob navaril nazaj ga je za??itu od znotraj ker pol kasneje ga ne more?!

ZoomZoom

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.