Skoči na vsebino

Kaj ste pa danes naredili na svoji mazdi


jures

Priporočeno sporočilo

Aha....pol pa res zna bit, da kar dobro dr?ijo te kopirane :)

 

Je treba dat najprej dol te trenutne gumijaste, da lahko potem dam gor te aluminijaste? Ali jih "nataknem" kar na te "original" gumijaste?

Seveda se da najprej original gumijaste dol, nato se natakne gor alu. Poskusi dati original gumijasto dol, pa bo? videl kako zgleda, alu je pa tej gumijasti zelo podobna, razlikuje se samo v tem da je zgoraj namesto gume pa? alu...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Po moje mora dobro dr?ati, ker ?e gre? gledat tvoje stopalke v avto ima? ?e sedaj "?elezo oble?eno z gumo". Se pravi guma je "nataknjena" na ?elezne pedalke.

?elezna je samo stopalka za bremzo kar je najbolj za j.... prevrtat , anpak gre nekak .

Za gasss in kuplung je plastika gre k u putr , dead pedal pa knipingi v tepih+izolacija-stiropor putr  :prstgor: .

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

 

 

attachicon.gifDiapozitiv4.JPG

 

Za vse ?tiri pnevmatike skupaj s premonta?o in centriranjem sem pla?al 337 ?. Ja, zadevo sem dobil pri vulkanizerju, ki NE daje ugodnosti za ?lane Mazda kluba, zato je pa bilo tako poceni...

A to so tele?

 

30_b.jpg

 

Mi smo dal na gasilskega Land Roverja tole  - Toyo Open Country 

 

18x9-xd-riot-809-chrome-35125020-toyo-op

28811_2.png

l.jpg.png28811_2.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A nima Slivka ta guma preve? polne te kocke? To je verjetno dobro za po skalah in kamenju, po snegu bo? pa poro?al. Po moje so spodnje Toyo iz gasilskega avta bolj?e za sneg.

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

33254_1.png    33631_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Poka?i nam slikco, kako zgledajo na tvoji Mazdurini :lol:  ta alu pedala? Si pla?al carino pri nas?

 

Tudi sam nabavljam nekaj podobnega (so zelo dobra kopija originala na videz), vendar ni kompleta - ni naslonjala za nogo, sicer pa ni treba vrtat, ampak se samo "oble?e":

 

http://www.aliexpress.com/item/Stainless-Steel-Manual-Automatic-Transmission-AT-MT-Pedal-Pads-Foot-Rest-For-Mazda-3-Mazda-6/32519456812.html?spm=2114.01020208.3.74.B2TNCN&ws_ab_test=searchweb201556_7_79_78_77_91_80,searchweb201644_5,searchweb201560_9

 

 

Original:

1405594727bhr1v9095w450h.jpg

 

 

Kopija:

kopija.jpg

Evo sylver OEM za nataknt

http://www.ebay.com/itm/Genuine-Mazda-CX-5-Aluminium-Brake-and-Clutch-Pedal-Set-BHR1-V9-097A-/361352852710?hash=item54224ef4e6:g:P0oAAOSwDNdVui92

:vesel:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sigurno se dobi vsi 4 kosi?

 

Ker pise:

 

Genuine Mazda CX-5 Aluminium Brake and Clutch Pedal Set - BHR1-V9-097A

 

Torej samo zavora in sklopka? :)

Jah poj je pa tole naj cenej?  :zvizga:

http://www.ebay.com/itm/Genuine-Mazda-3-6-CX-5-Alloy-Pedal-Set-BHR1V9091A-BHR1V9095-BHR1V9097A-/350982553398?hash=item51b830bf36:g:f34AAOxy4dNS4SW1

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Men je tud ful nadlezno, ko je treba rocno odpirat/zapirat na gumb. Tk da pol to pomeni, ko avtomatsko zaklenes avto, se zaprejo ogledala in obratno, kajne?

 

Mogo?e malo pozno in mogo?e malo izven konteksta, ampak bi vseeno imel en predlog (pravzaprav en preblisk): pove?i tako, da se ogledala odpirajo/zapirajo glede na kontakt.

 

Ker ko avto odklene?, ?e vedno hodi? okoli in odpira? vrata, pa se ti ogledala zadevajo. Ko pa da? kontakt, je pa jasno, da bo? v?gal motor in se bo? odpeljal in je jasno, da potrebuje? tudi ogledala. 

 

Ko pa parkira? in ugasne? motor, pa spet ne potrebuje? ve? ogledal, se ti pa zadevajo, preden stopi? ven in se pre?oka? mimo avta in pobere? vse, kar ima? za pobrat in ... ... ... 

 

Mislim, kondom si natakne? tik preden bo? (saj vemo kaj), ne pa takoj ko gospodi?ni odpre? vrata...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jest tudi "n?" :) ... Sem pa v?eraj peljal Me?ko k Pelkotu, da je zamenjal gume :) ... Pa tamauga smo pobrali, ker je petko pripeljal na redni servis ... 

Kaj posebnega v tem ?asu poleg rednega vzdr?evanja?

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kaj posebnega v tem ?asu poleg rednega vzdr?evanja?

 

 

Redni servis je imel... pa gume menjat... Se prej je pa enkrat moral menjat en lezaj... pa pri sovoznikovih vratih nekaj "zvizga". Zacvorne obloge je rekel Simon, da so se OK (ti si menda rekel, da bo treba menjat pri naslednjem rednem servisu)... Drugace overall je menda zadovoljen... edino tisti "kitajc" mu zivce pije :) ... predvsem, ko je treba uproabljati navigacijo :) ...

 

Drugo leto ga caka menjava dveh kompletov gum - enega spomladi, drugega jeseni ... Letne so menda ze na koncu, zimske bodo pa se za letosnjo zimo... vsaj tako je rekel menda Simon... 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Redni servis je imel... pa gume menjat... Se prej je pa enkrat moral menjat en lezaj... pa pri sovoznikovih vratih nekaj "zvizga". Zacvorne obloge je rekel Simon, da so se OK (ti si menda rekel, da bo treba menjat pri naslednjem rednem servisu)... Drugace overall je menda zadovoljen... edino tisti "kitajc" mu zivce pije :) ... predvsem, ko je treba uproabljati navigacijo :) ...

 

Drugo leto ga caka menjava dveh kompletov gum - enega spomladi, drugega jeseni ... Letne so menda ze na koncu, zimske bodo pa se za letosnjo zimo... vsaj tako je rekel menda Simon... 

zavore in diske sem komplet spredaj menjal, zadaj je bilo vpra?anje. Sam da 'pele'

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Zato pa je takih 70% ali še več, koliko je sploh volilna udeležba....vsak je seveda najbolj pameten zase....kot zanimivost, sem zadnjič gledal eno tv oddajo, zanimivo v Indiji imajo 1mrd volilnih upravičencev, 25mio jih sodeluje pri volitvah🤣..in vsak upravičenec ne sme imeti do volišča več kot 2km....heh, imajo kar dela
    • Marčne rdeče številke, ki skrbijo WWW.DELO.SI Prodaja avtomobilov v Evropi prejšnji mesec manjša za tri odstotke.  
    • Taki, ki ne gredo volit, so potem ponavadi najbolj glasni  
    • a to še kdo hodi  
    • VZ5 je res stroj (to je še iz starih audi časov ko so imeli motor z 5 valji), sem imel možnost voziti za njo na lokalni cesti (in se je slišal pravi zvok), potem ob uvozu na avtocesto je bilo bye bye-bye :), je stroj, ki pa tudi stane.....je pa res, da je meni ta voz oblikovno in s tem motorjem res top....je pa res kot si rekel, v tem primeru ti položnice ne uidejo.....jaz sem po pol leta dobil pozdrav iz AT, da naj pošljejo podatke kdo je vozil sl.avto, ko sem bil v Munchen-u in smo me nekje v Avstriji dobili na radar, pa sem vozil samo Š.Scala 1.5T (ki ima sicer samo turbo in 150k, ampak gre ko sneta skira), in zdaj čakam koliko € bodo naračunali....
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.