Skoči na vsebino

Kaj ste pa danes naredili na svoji mazdi


jures

Priporočeno sporočilo

Aha :) moj zaenkrat ?e lepo v?iga pa obrati ni? ne nihajo :). Trenutno jih ima 250k tko, da predvidevam da to tudi mene kmalu caka :). Koliko pa sploh pride nov ? Ksne dobrih 100e?

Blaz, on ima dizleka! ;)

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Aha :) moj zaenkrat ?e lepo v?iga pa obrati ni? ne nihajo :). Trenutno jih ima 250k tko, da predvidevam da to tudi mene kmalu caka :). Koliko pa sploh pride nov ? Ksne dobrih 100e?

Kolko sem jaz bil informiran v Celju (poobla??enem serivsu Selmar) se sam imv ne da dobit ampak samo sklop kompletn se pravi komplet pumpa stro?ek nekje 1400?, sam sem ga lani kupil od mo?akarja iz Maribora za 80-90? ?e se ne motim so pa rabljeni tu nekje 100-150? oz. ebay je nov 150? ne me dr?ati za besedo malo ?e preveri in pa ?e bo? menjal preveri ima? dolgi vrat ali kratki :) da ne bo? mel nepotrebnih stro?kov ali pa pelkota povpra?a?, ?e ima kj na lagru 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lahko zdaj, ja, ko policaji ?trajkajo...

Na?eloma so predvidljivi tudi ko ne :) ?e ve?, kje imajo punkte.

 

 

 

 

Je bila podravska prazna?

Ob takih urah je skoraj vedno. Ostanemo samo ?e tisti, ki ne moremo spat, ker podiramo zvo?ni zid :D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A kdo ve, a je za Sovoznikov Airbag kak?na varovalka predvidena? Najbr? ne ane?

 

Sent from my SM-G920F using Tapatalk

dela vse avtomatsk....na kile

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Aja,  a to kje pi?e kok kil, da da? loh lupinco spredi? :)

navodila....(vseen pa poglej ?e ni klju?avnica v predalu ali na strani armaturke....ampak kakor vem sta dva pogoja - senzor v zicu in seveda pas. so pa max kile, ker kao cej e npr 20kg je to lahko ?e otrok pa neke fore...preveri - ne mi verjeti :)

 

passanger seat occupancy sensor je ?e se ne motim

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Aja,  a to kje pi?e kok kil, da da? loh lupinco spredi? :)

Eni imajo stikalo/kljucavnico za izklop sovoznikovega airbaga... pri tistih, ki nimajo, pa je treba na servis, da v racunalniku izklopijo. Ce ima isofix, se ponavadi samodejno izklopi sovoznikov airbag, ce je kaj namesceno v isofix nosilce..,

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mi na petki imamo tudi nalepko in tudi mi nismo imeli klju?avnice. Nato smo Majesu v BTC nesli okoli 190? in zdaj imamo klju?avnico. Ki nam zelo velikokrat pride zelo prav... 

A tako gre to...jz sm razmi?lala, da tega mogo?e pa? ne delajo, ker je najbolj varno za sovoznikom.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

sicer nimam otrok in se o tej temi nisem kaj dosti zanimal ampak a mi lahko razlo?ita zakaj ne sme sedet tko da gleda naprej? pa? ne vidm razloga, pa je vrjetno o?iten ampak ker nisem star? ga ne vidim :) razen morda zaradi bremzanja, sem uganil?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V primeru ?elnega tr?enja ali zaviranja otroka namesto,da ga obesi na pas ga zabije v sede? s hrbtom.Sede? v smeri vo?nje pa preobremeni klju?nico.Ma? posnetke tud n youtubu.Taki sede?i naj bi (bogvedi kdaj) po zakonu bili obvezni tudi pri nas.V Skandinaviji so.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V primeru ?elnega tr?enja ali zaviranja otroka namesto,da ga obesi na pas ga zabije v sede? s hrbtom.Sede? v smeri vo?nje pa preobremeni klju?nico.Ma? posnetke tud n youtubu.Taki sede?i naj bi (bogvedi kdaj) po zakonu bili obvezni tudi pri nas.V Skandinaviji so.

a ni potem kontra efekt ?e ti zadaj uletu nekdo?  :ne vem:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja zahod oz. skandinavija ma to ful razvito. Na za?etku edino dokler se vsi ne navadijo je bedno, ker otrok skoz nazaj gleda in mora eden od star?ev vedno zadaj sedeti. Sicer je pa precej precej bolj varno to ja.

 

Ja, glede klju?avnice, opcija vem da je, samo ne bom dajal 200e za to. Problem je ker je zadaj otro?ki zic, pa potem ?e lupinica in na sredini zelo te?ko sedi ?e ?ena. Vsaj sedaj na za?etku, ko je dete ?e malo. Varianta je, da ga pa? dam na sovoznikov zic, ga pomaknem zelo nazaj, tako da tisti airbag nima nobenega vpliva..?e je problem to da ti airbah zbije potem lupinico. Sej v kon?ni fazi, se airbag spet ne odpre do zadnji zicev nazaj...


a ni potem kontra efekt ?e ti zadaj uletu nekdo?  :ne vem:

 

Hja, samo ?e stoji? na mestu pa se nekdo zabije vate, ?e vedno ni take sile kot ?e se obe vozili vozita naprej in tr?ita, a ni tako?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja zahod oz. skandinavija ma to ful razvito. Na za?etku edino dokler se vsi ne navadijo je bedno, ker otrok skoz nazaj gleda in mora eden od star?ev vedno zadaj sedeti. Sicer je pa precej precej bolj varno to ja.

 

Ja, glede klju?avnice, opcija vem da je, samo ne bom dajal 200e za to. Problem je ker je zadaj otro?ki zic, pa potem ?e lupinica in na sredini zelo te?ko sedi ?e ?ena. Vsaj sedaj na za?etku, ko je dete ?e malo. Varianta je, da ga pa? dam na sovoznikov zic, ga pomaknem zelo nazaj, tako da tisti airbag nima nobenega vpliva..?e je problem to da ti airbah zbije potem lupinico. Sej v kon?ni fazi, se airbag spet ne odpre do zadnji zicev nazaj...

 

Hja, samo ?e stoji? na mestu pa se nekdo zabije vate, ?e vedno ni take sile kot ?e se obe vozili vozita naprej in tr?ita, a ni tako?

povsod so ?eji - avto spredaj tudi 2x ve? energije absorbira kot zadaj, kjer ima samo ?tango....torej?

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.