Skoči na vsebino

Kaj ste pa danes naredili na svoji mazdi


jures

Priporočeno sporočilo

pred 19 minutami je FuManchu napisal:

Tudi po defoltu forumaška guma menda🤣

Jaz vozim Michelin 2x, Bridgestone in Pirelli.

 

Da malo izstopam.

S tem da sta Michelin in Pirelli sta prvo vgradnja.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Evo opravljena menjava gum na dvorišču za dve Mazdi in eno Škodo. Moram pa pohvalit mojo tamalo (12 let), ki je prešraufala vse kolesa na vseh treh, sam sem samo na koncu le preveril ali je dovolj zategnila z moment ključem. Kaj naj rečem "Team work makes the dream work".

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 9 urami je Boss napisal:

Evo opravljena menjava gum na dvorišču za dve Mazdi in eno Škodo. Moram pa pohvalit mojo tamalo (12 let), ki je prešraufala vse kolesa na vseh treh, sam sem samo na koncu le preveril ali je dovolj zategnila z moment ključem. Kaj naj rečem "Team work makes the dream work".

Uživaj v teh trenutkih. 😉 Ko bo v puberteti se bo občasno obnašala kot čarovnica na cracku kot večina najstnic. Pa jo takrat, ko bo prišla ob štirih zjutraj iz žura zbudi, da morata menjati gume. 😊

  • Všeč 1
  • Haha 5

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 11 urami je Boss napisal:

Evo opravljena menjava gum na dvorišču za dve Mazdi in eno Škodo. Moram pa pohvalit mojo tamalo (12 let), ki je prešraufala vse kolesa na vseh treh, sam sem samo na koncu le preveril ali je dovolj zategnila z moment ključem. Kaj naj rečem "Team work makes the dream work".

 

Moja dva mulca (20 in 24) pa sta med menjavo na istem dvorišču igrala pingpong. :(

Sicer pa sem poskusil uporabiti tiste Lidlove podstavke in ugotovil, da je lesena klada z nekaj deščicami za uravnavanje višine zame neprimerno bolj praktična in stabilna. Tako da, če koga zanimajo, niso še uporabljene ... mu jih prodam 25% ceneje (sam sem dal lansko leto 20, dam jih za 15€).

 

20231111_115738.jpg

 

20231111_114156.jpg

 

 

  • Všeč 3
  • Zmeden 2
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 urama je Janez007 napisal:

 

Moja dva mulca (20 in 24) pa sta med menjavo na istem dvorišču igrala pingpong. :(

Sicer pa sem poskusil uporabiti tiste Lidlove podstavke in ugotovil, da je lesena klada z nekaj deščicami za uravnavanje višine zame neprimerno bolj praktična in stabilna. Tako da, če koga zanimajo, niso še uporabljene ... mu jih prodam 25% ceneje (sam sem dal lansko leto 20, dam jih za 15€).

 

20231111_115738.jpg

 

20231111_114156.jpg

 

 

Jaz dam dilco ladijca med dvigalko in avto, ker če se slučajno mal zamakne ko spustiš lahko podrajsa to zaščito na robu. Tako da potem z dilco ubistvu dvigneš na notranji strani roba, sam morš mal pogledat da ne dvigneš na plastiki. Ko sem imel še toyoto, je mehaniku enkrat ob dviganju na dvigalu uspelo uvit rob. Pa je potem sam od sebe dal čez nek premaz, da je zaščitu rob - me zanima, če tam štartala rja, kaj bi iz tega ratalo v nekaj letih.

 

Je pa čist dovolj če bi dal sam klado v tvojem primeru ko imaš čisto raven teren. Al si dejansko spustu na dilce pa zamenjou?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 5 minutami je NevLado napisal:

Jaz dam dilco ladijca med dvigalko in avto, ker če se slučajno mal zamakne ko spustiš lahko podrajsa to zaščito na robu. Tako da potem z dilco ubistvu dvigneš na notranji strani roba, sam morš mal pogledat da ne dvigneš na plastiki. Ko sem imel še toyoto, je mehaniku enkrat ob dviganju na dvigalu uspelo uvit rob. Pa je potem sam od sebe dal čez nek premaz, da je zaščitu rob - me zanima, če tam štartala rja, kaj bi iz tega ratalo v nekaj letih.

 

Je pa čist dovolj če bi dal sam klado v tvojem primeru ko imaš čisto raven teren. Al si dejansko spustu na dilce pa zamenjou?

NE. Glih to me je zmotilo pri kupljenih stojalih - ker je treba dvigniti nekaj cm višje in potem spuščati. Pri kladi in dilcah, je kakšen cm lufta - tudi če dvigalka popusti, ni panike ... se avto spusti zgolj za ta cm. S tem prihranim nekaj časa, varnost pa je zgolj minimalno nižja..

Popravljeno od Janez007
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 3 minutami je Janez007 napisal:

NE. Glih to me je zmotilo pri kupljenih stojalih - ker je treba dvigniti nekaj cm višje in potem spuščati. Pri kladi in dilcah, je kakšen cm lufta - tudi če dvigalka popusti, ni panike ... se avto spusti zgolj za ta cm. S tem prihranim nekaj časa, varnost pa je zgolj minimalno nižja..

Tako ja, jst isto delam.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 urama je FuManchu napisal:

Jaz pa sem dolil "vitrex" prejle. Sem namešal za do -20°C. Pomoje bo dovolj močan :bravo:

 

Glede na trenutno situacijo na Kitajskem bi rekel, da bo premalo. Sej veš kje je to? Tam k ful CO2 spuščajo. 🤣

 

 

  • Haha 1
  • Začuden 1

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

dne 11. 11. 2023 ob 19:57 je Tilen5 napisal:

Itak sponzorirani s strani  kleber in nexen, dveh vrhunskih pemium znamk.

Hahaha, Kleberce so zares dobre na mojem avtu 😊, na služenem avtu, ki bo pa letos na Nexsenkah bomo pa še vidli kako se bodo obnesle 🤔

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

dne 11. 11. 2023 ob 14:31 je NevLado napisal:

Evo danes na drugem tehničnem, torej za 6to leto. Kot pričakovano vse bp, smo se več časa pogovarjali o avtu kolikor je trajal dejanski tehnični. 15.11 ima "rojstni dan", v 2 letih prevozil 60kkm.

 

Potem sem menjal še gume in predpražnike. Nexenke je spredaj orngi pobralo, tako da po pričakovanjih bodo ravno za 2 leti pri meni. Sem pa eno utež odbil ponesreči na zimskih, ampak se po regionalni ni nič čutilo. Bom videl v ponedeljek, če bomo na AC kaj poskakovali in ali bom moral peljat centrirat :lol:

 

Aja pa key battery low, bom kar pustil da vidim koliko je še fore od obvestila dokler dejansko ne crkne.

A tebi pa ni komentiral, da delaš veliko kilometrov za bencinarja? :D Js jih mam cca 15k letno pa je reku, da jih velik delam, sm sam debelo pogledal.

@Boss si že opravil tehnični? al si ti malo kasneje na vrsti?

  • Haha 1
  • Zmeden 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

dne 11. 11. 2023 ob 19:57 je Tilen5 napisal:

Itak sponzorirani s strani  kleber in nexen, dveh vrhunskih pemium znamk.

Hahaha, Kleberce so zares dobre na mojem avtu 😊, na služenem avtu, ki bo pa letos na Nexsenkah bomo pa še vidli kako se bodo obnesle 🤔

pred 5 minutami je 50keda napisal:

A tebi pa ni komentiral, da delaš veliko kilometrov za bencinarja? :D Js jih mam cca 15k letno pa je reku, da jih velik delam, sm sam debelo pogledal.

@Boss si že opravil tehnični? al si ti malo kasneje na vrsti?

Kdo ti je pa to rekel, da je 15kkm veliko... 🤔

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Pogiju pristaja rožnata majica.
    • Men mal čudn zgleda, ampak važn, da si ti zadovoljen... 👍😉
    • A niso bli tut prej že? 🤔 Imam 2010 letnik. Sicer jih pa lahko zapiram samo na knof, niso avtomatsko, na zaklepanje avta. Sam čeljust je pa štekala očitno in je ploščico pobiral. Očitno ne vedno in ne čist, ampak vseen dovolj. Ploščice pa diski so ATE in sem jih menju Junija 2022, pa sem takrat fajn lepo spucu čeljust, vodila, podmazu... Slabi dve leti, pa sm pršu na želez, na zadnji desni. Sm pa biu na šihtu, zato sm mogu to hitr reševat in sprot. Potem sm gnjavu mehanika tam zraven, če mi lahko pogleda, kaj mi lahko še dans dobi, ker mu itak materjal vozjo dvakrat na dan, pa še popust ma, da grem jst lepo z avtom dons nazaj domov tut. Nisem prov velik kompliciral, naroču ATE, pa niso ble enake, vrnu ATE, potem sm vzel neke Optimal, ker je blo na zalogi in zadnjič je že nekdo spraševal na forumu o njih. Bom lahko s prve roke povedu 😄 Diska hvala bogu nism ferderbu. Za čeljust mi je pa reku, da načeloma ne rabim menjat obeh, na zalogi je bla pa samo ena za 123€, niti ne vem zdele katera, rabu sm jo tko al pa drgač. Dal jo je za 108€   Drugač pa ni nič vlekl avta, smrdel, tresl, karkol, tut zdej, k mam novo, nimam neki občutka, da bi avto bolj potegnu 😁 Dinozavrski motor, jebi ga Gledat sem šel pa, ker mi je pri namotanem volanu mal zaružilo, ko sm bremzu in sm mislu, da so verjetno opozorilni kontakti pr sprednjih ploščicah.
    • Za mostičke in praznike malo po Grožnjanskih enduro trailih.   18.1 km Mountain Bike Ride on April 30, 2024 by Edi Z on Strava WWW.STRAVA.COM Edi Z rode 18.1 km on Apr 30, 2024.  
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.