Skoči na vsebino

Kaj ste pa danes naredili na svoji mazdi


jures

Priporočeno sporočilo

@Bini ampak tale barva je pa dejansko najboljša, ker ni takega kontrasta med samim lakom in tistimi neravnimi obrobami.😉  Za moj pogled zgleda avto vsaj za stopnjo bolj resno kot pa druge svetlejše barve.

  • Všeč 6
  • Ljubim 1
  • Hvala 1

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 5 minutami je Boss napisal:

@Bini ampak tale barva je pa dejansko najboljša, ker ni takega kontrasta med samim lakom in tistimi neravnimi obrobami.😉  Za moj pogled zgleda avto vsaj za stopnjo bolj resno kot pa druge svetlejše barve.

Pa saj je ravno plastika glavna fora na cx30. 😊

  • Všeč 1
  • Haha 7

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 19 minutami je MazdaBoy napisal:

Super, samo ne sam menjal tudi opral, a ne 😛 

Ja, pranje je bilo včeraj po dežju, da so felge lepe za pospravit.... 👍😉

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 13 minutami je Boss napisal:

@Bini ampak tale barva je pa dejansko najboljša, ker ni takega kontrasta med samim lakom in tistimi neravnimi obrobami.😉  Za moj pogled zgleda avto vsaj za stopnjo bolj resno kot pa druge svetlejše barve.

Sem imel na izbiro črno, belo rdečo in tole, črna se maže in je vroča, bela je kot kobilica s temnimi obrobami in še maže se, rdeča je najlepša in nočem izstopat, moja je pa elegantna, neobčutljiva in za mene najlepša.... :nevem::bravo:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Temu delo teme bi lahk dali naslov: Bini natakne gumo, pol ga pa še mal opere do čistga in zdrgne v svoje zadovoljstvo. Pol ga pa opazuje, k mu tko lepo stoji na dvorišču.

  • Haha 3
  • Začuden 1

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 1 uro je Bini napisal:

Jutri gre pa 3ka po 7 mesecih na popravilo od toče :danzoman:

Moj je Že en teden na TrgoABC, toča-> barvanje->menjava letvic

Popravljeno od Tilen5

 

image.jpeg

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 1 uro je dvorjan napisal:

Naročil sem ji nove prednje diske in ploščice (Textar) ter komplet brisalcev (Continental).

S textar boš sigurno zadovoljen. 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 12 urami je dvorjan napisal:

Naročil sem ji nove prednje diske in ploščice (Textar) ter komplet brisalcev (Continental).

Kaj je pa razlog za zamenjavo ti je treslo ali je posledica samo obrabe🤔

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Menjal pnevmatike na letne. Doma seveda.

Obenem še spucal (na roke) vse vijake, diske, čeljusti... da se vse sveti kot že dolgo ne.

Namazal vijake, ker to nisem nikoli naredil. Prebral na forumu, tako da bom sedaj to delal.

Skratka, Mazdini mladiči se učimo od vas starejših. Odkar pa imam tudi japonski motor, sedaj obema posvečam veliko več časa kot nekoč. Se staram?!?!

Ko sem lani pripeljal prvič v življenju motor domov, so rekli, da sem v puberteto padel. Sedaj sem pa zmeden... 🤣

 

PS: kdaj ste nazadnje videli na servisu, da so vam spucali diske, vijake itd., ob menjavi felg/gum? Verjetno nikoli. Jaz nisem do sedaj, pa imam že več kot desetletje izpit in avto.

Popravljeno od Jaka32
  • Všeč 3
  • Ljubim 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mene je Fordov servis presenetil. Tam ko felna nasede na pesto, torej okoli luknje, so disk namazi s bakreno pasto.

 

Izgleda da so res gume dol vzeli in pogledali, koli še imajo obloge mesa.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 36 minutami je Jaka32 napisal:

Menjal pnevmatike na letne. Doma seveda.

Obenem še spucal (na roke) vse vijake, diske, čeljusti... da se vse sveti kot že dolgo ne.

Namazal vijake, ker to nisem nikoli naredil. Prebral na forumu, tako da bom sedaj to delal.

Skratka, Mazdini mladiči se učimo od vas starejših. Odkar pa imam tudi japonski motor, sedaj obema posvečam veliko več časa kot nekoč. Se staram?!?!

Ko sem lani pripeljal prvič v življenju motor domov, so rekli, da sem v puberteto padel. Sedaj sem pa zmeden... 🤣

 

PS: kdaj ste nazadnje videli na servisu, da so vam spucali diske, vijake itd., ob menjavi felg/gum? Verjetno nikoli. Jaz nisem do sedaj, pa imam že več kot desetletje izpit in avto.

Meni so ko sem omenil tresenje prvič sami od sebe ponudili da vse razstavijo in spucajo, potem sem še enkrat sam zahteval ob naslednjem servisu in je bilo mir dokler niso ploščice šle ob meso. No potem sem kupil zimermann diske in ploščice in se zdej trese sam še poraba :lol: 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 52 minutami je godlike napisal:

Mene je Fordov servis presenetil. Tam ko felna nasede na pesto, torej okoli luknje, so disk namazi s bakreno pasto.

 

Izgleda da so res gume dol vzeli in pogledali, koli še imajo obloge mesa.

To meni posprejajo pri vulkanizerju ko menjam gume,ne vem s čim, bilo je pa res bakrene barve... 👍

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Potem imaš vredu vulkanizerja. Kam voziš?

 

Jaz sem že imal tak zapikane felne, ko smo jih na Alfi prašno barvali, da je rabla plastični hamer po gumi.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 17 minutami je Boss napisal:

Evo, lepotička je odvrgla gojzerje in si spet nataknila elegantne športne čevljce.

 

image.png

Ej..TOP...zdaj samo gasss😉😁😁🤣

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.