Skoči na vsebino

Kaj ste pa danes naredili na svoji mazdi


jures

Priporočeno sporočilo

Blokirala ji je zadnja leva zavorna ?eljust oz. ro?na na tem delu, da je disk na fertig za?arel. Situacijo je na sami lokaciji re?il MAZDA KLUB predsednik osebno, g. Lumpi.  :rispekt:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Blokirala ji je zadnja leva zavorna ?eljust oz. ro?na na tem delu, da je disk na fertig za?arel. Situacijo je na sami lokaciji re?il MAZDA KLUB predsednik osebno, g. Lumpi.  :rispekt:

Ej...lepo od ?efa M.K,da je pomagal re?it.samo bi blo dobro ,da pogleda dr.Pelko..:-):-):-)lp

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V?eri je imel le neko malo kladivce seboj.

 

Mazdurina dans dobila nove (univerzalne) prevleke, sem jih dobil v Eurospinu za par bakrenih kovancev in va?no, da pomladek ?isto ne zama?e sede?ev.  :jupiii:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Blokirala ji je zadnja leva zavorna ?eljust oz. ro?na na tem delu, da je disk na fertig za?arel. Situacijo je na sami lokaciji re?il MAZDA KLUB predsednik osebno, g. Lumpi.  :rispekt:

meni se je zgodilo podobno in mi je za?galo nov disk tako da sem dal  obe zadnji ?eljust nove 

ZoomZoom

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ji pomagal do tega, da ne ugasa vec. Vzrok pa pri imv ventilu ko je bila pri "mojstru"ni dal tesnilne gumice nazaj na imv posledice..vgasanje avta :D vazno da zdj lazje diha pa se stroskovno samo 0,15? :D

 

Poslano z mojega HTC One_M8 z uporabo Tapatalk

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Naj vozek rjavi komu drugmu (pa upam, da ne vam), ker sem jo pelju na 3 krone zascito. :)

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ta teden sem ji privo??il naslednje:

- kompletno kopanje  :lol:

- vgradnjo dodatne opreme (avtomati?no zapiranje in odpiranje zunanjih ogledal na uradnem servisu)

- vgradnjo modula za "Coming & Leaving Home" pri Primo?u

 

 

In koliko je to?l tanj?i zaradi tega?

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.